Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Міхаель Глос: "Україна ближча Європі, ніж Росія"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
6

Для Німеччини є важливим налагодити тісні зв'язки з Україною не псуючи при цьому стосунки з Російською Федерацією.

Міхаель Глос: ''Україна ближча Європі, ніж Росія''
До такого висновку можна було дійти під час зустрічі українських журналістів з колишнім Федеральним міністром економіки та технологій, депутатом Бундестагу від партії Християнсько-Соціальний Союз Міхаелем Глосом, яка пройшла 30 квітня в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина. Захід було організовано за сприяння Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Основною темою для обговорення під час зустрічі була "Вибори до Європарламенту – вплив економічної кризи на перебіг політичних подій в Німеччині".

Окрім економічного аспекту проблеми присутніх також цікавило і те, яким чином будуть розгортатися стосунки між Україною та Європейським Союзом в світлі підготовки нової енергетичної стратегії ЄС, а також у світлі президентських виборів у самій Україні. Багато питань також стосувалося можливості приєднання нашої держави до ЄС і НАТО в майбутньому.

На жаль, високоповажний гість так і не дав чіткої відповіді на питання щодо європейських перспектив України. Хоча він натякнув на те, що без системних реформ в галузі економіки й наведення порядку в політичній царині, нашій країні навряд чи варто сподіватись на швидкий вступ до Європейського Союзу або Північно-Атлантичного Альянсу.

"Ми вважаємо Україну невід'ємною частиною Європи, як, наприклад, ті ж Балканські країни. Більш того, гадаю, Україна є більш близькою Європі, ніж Росія. Але і Ви повинні розуміти: якщо у Вас не буде бажання, а головне, не буде докладено зусиль в плані подолання економічної і політичної кризи, а також – нормалізації відносин з Вашим північним сусідом, Україні буде складно інтегруватися до ЄС і НАТО", – підсумував пан Глос.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua