Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
міжнародна комуністична змова   реакційні сили   Ізраїль   Німеччина   США   Росія   українці   Україна

Довготривала свідома провокація проти українців


10
Рейтинг
10


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
6

Міжнародні реакційні сили знов розпочали судову розправу над нашим співвітчизником-українцем Іваном Дем'янюком – віднині в Німеччині...

Мова йтиме про нашого земляка з Вінничини Івана Дем'янюка, який багато років мешкає в Сполучених Штатах Америки. Цей нещасний 89-річний старець знов привернув увагу до своєї вельми скромної персони через давню скандальну історію, пов'язану з воєнним минулим. Йому безпідставно інкримінують злочини, які він ніколи не скоював.

Коротко про те, звідки ж ростуть ноги в цієї "історійки" про буцім-то запеклого "нациста" та про різні інші небилиці. Як пише в своїй статті з промовистою назвою: "Іван Дем'янюк – злочинець чи жертва міжнародної змови?" канадська журналістка Марта Онуфрів, яка займається цією судовою справою Дем'янюка ще з часу ганебного судилища в Ізраїлі (з 1985 року) й до цього дня: "У 70-х роках минулого століття перед спецслужбами "імперії зла" було поставлено специфічне завдання: на міжнародному рівні дискредитувати національно-визвольні рухи народів, поневолених Совєтським Союзом. Підтвердженням цього є пошуки так званих воєнних злочинців здебільшого серед українців, естонців, литовців, латвійців. Ізраїль мав свої інтереси: гучним процесом нагадати світові про Голокост, побіжно виховуючи молоде покоління в патріотичному дусі, підтвердити доцільність жорстокої зовнішньої політики тощо. До політичної оборудки підключилися не тільки зловісний КДБ, посольства СРСР у різних країнах, Центр Шимона Візенталя, міжнародні прокомуністичні організації (спонсоровані ЦК КПРС, зокрема Товариство об'єднаних українців Канади), а й новостворені на північноамериканському континенті урядові структури, завдянням яких був пошук нацистських злочинців – OSI (1979 р., Бюро спеціальних розслідувань, США) та комісія Дешена (Канада) " (газета "Україна молода", N71 (3592) від 17 квітня 2009 р.).

Отже, Івана Дем'янюка як українця обрали жертвою не випадково. Ще в 1975 році редактор комуністичної газетки в Нью-Йорку М. Ганусяк передав імміґраційній службі списки українців, серед яких фігурувало і прізвище нашого нещасного старця, що "співпрацював" із нацистами. 1981 року в США розпочинається судова розправа над Дем'янюком, де йому, як підкреслює Марта Онуфрів, "висунули звинувачення в тому, що він нібито був садистом-охоронцем на прізвисько "Іван Грозний" у концтаборі в Треблінці (Польща); в тому ж році його позбавили американського громадянства. Звісно, вирішальну роль зіграла кадебістська фальшивка-посвідчення про закінчення Дем'янюком курсів табірних охоронців..."

Ще в 1985 році на суді в Ізраїлі пять (!) незалежних експертів – професор Лондонського університету Дж. Ґрент, американський професор із судової антропології Я. Ісчан, американський графолог В. Флин, професор Каліфорнійського університету А. Причард, американський фахівець із достовірності документів Е. Робертсон – визнали це посвідчення явною фальшивкою!... І не менш авторитетні німецькі експерти побіжно також підтвердили, що "посвідчення має ознаки фальшування, а також масу відхилень від обов'язкових на той час канцелярських тонкощів..."

Слід наголосити, що на тому ганебному судилищі ізраїльські судді намагалися на українців покласти колективну відповідальність за частину злочинів, учинених упродовж Другої світової війни. Але здоровий ґлузд таки переміг. Тоді в Ізраїлі під тиском світової громадськості, а також через відсутність доказів Верховний суд Ізраїлю звільнив оскарженого. Івана Дем'янюка...

І от знов узялися за цю ганебну справу в Німеччині. Правда, апеляційний суд штату Огайо (США) відтермінував депортацію старця-українця, хоча Міністерство юстиції США заявило про намір і надалі добиватися його екстрадиції до Німеччини.

Та найприкрішим у цій "історійці" є те, що наша українська влада аж ніяким чином не реагує на явну дискредитацію з боку міжнародних реакційних сил України як держави, а, головне, нас, українців. Ганьба!...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua