Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
пряме президентське правління   демократія   закони   відповідальність   реформи
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
6

Коментарі
  | 6.03.2009 22:23
Ты еще в запое?
  | 7.03.2009 02:42
А он с его и не выходил никогда!
  | 7.03.2009 08:58
Свідаміцький терпець усрався. Улас.
Не ВАЮ вводити пряме правління. Після того як він з підтримки СБУ став президентом, а потім тим людям прийшлось тікати у Москву. Чи повірять йому ще раз силові структури? Хто буде робити реформу? Ви подивіться на тих, хто в адміністраціях на місцях, – одні "бариги". А секретаріат Президента?
Реально опертися на розгніваний народ і війська, але при цьому бути звинуваченим у узурпації влади з усіма витікаючими наслідками. НМД: Ющенко не схожий на людину, що готова пожертвувати всим і навіть життям ради українського народу.
Сезам   | 7.03.2009 09:24
Для початку Президенту слід взяти в свої руки процес виходу з кризи (і ні в якому разі не чекати, що це зробить "уряд"). Коли суспільство переконається, що навіть з існуючих складних умов є реальний ефективний непопулістський вихід, тоді вже можна впроваджувати і інші реформи. Одне ясно – партійно-мафіозна система сама нічого для країни корисного робити не буде.

+
Олег Ус   | 7.03.2009 09:48
Для чистоты картинки надоть бы еще кого "вивести з хати" и расстрелять, – чего засмущались?:)
  | 7.03.2009 09:50
Давайте Уласа. Он это заслужил.
  | 7.03.2009 11:21
Ми, Бабїн 1-й, запліднювач свідамітів,розглянувши жопабітную Гівночєрпія, постановили:

1. За доблесне сомельювання лайна дарувати Гівночерпію титул Знаного Лайнознавця.
2. В ознаменування видатних свідаміцьких заслуг дарувати Знаному Лайнознавцю Гівночерпію титул Прямого Лайнодержця Смітникового, тримаючого в дрижащіх руках процес.

Бабуїн 1-й.
  | 7.03.2009 12:27
Олег Ус:
Для чистоты картинки надоть бы еще кого "вивести з хати" и расстрелять, – чего засмущались?:)
І давно у Вас це? Як часто криваві хлопчики сняться?
boroda   | 9.03.2009 14:18
Улас Золотоноша:
Пряме президентське правління – панацея?!...
Цілком можливе за певних умов дотримання демократичних цінностей...


Ну ніяк ми Совка не можемо з себе вичавити...
Демократичний диктатор? Це, будь ласка, до сусідів.
"-"
  | 9.03.2009 18:49
А хіба застосування прямого президентського правління обв'язково веде до диктатури? Це щось новеньке з Вашого боку, шановний! Було багато прикладів у світі й це чомусь не призводило до тоталітарного режиму...
Бровко Владимир   | 9.03.2009 23:41
Автор никогда видно не читал Конституцию Украины, раз говорит о возможности подобных вещей!
А когда ему было, бы читать, пока сексом с малолетками занимался?
Улас Золотоноша   | 10.03.2009 06:08
Бровко Владимир:
Автор никогда видно не читал Конституцию Украины, раз говорит о возможности подобных вещей!
А когда ему было, бы читать, пока сексом с малолетками занимался?
Придурок воно й на Марсі залишиться придурком. Що можна взяти від пса та ще й затятого безбожника та хама?
boroda   | 12.03.2009 12:41
ANONIM:
А хіба застосування прямого президентського правління обв'язково веде до диктатури? Це щось новеньке з Вашого боку, шановний! Було багато прикладів у світі й це чомусь не призводило до тоталітарного режиму...
Піночет, Гітлер, Муссоліні, Сомоса, Уго Чавес, Пол Пот, Кім Ір Сен, Кім Чен Ір, Путін...
Чи Ви маєте на увазі якісь інші приклади – типу Льоні Космоса?
Улас Золотоноша   | 13.03.2009 20:57
Ви забули ще Леніна, Сталіна, Мао-цзе туна...:)))

А якщо серйозно, то Піночет швидко навів поряд у Чилі, хоча й не без крові обійшлося (мені це було не до вподоби, якщо відверто), де нині стабільність і демократія. Без комунізму чи соціалізму.
Згадайте Аденауера, Маннергейма, Масарика, Де Голя, японського імператора, Чан-кай ши... Ці правителі по своїй суті були диктаторами, але з певними демократичними принципами...