Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
5

Геноцид для нас – это Холокост, это единственный эпизод, который мы признаем геноцидом

Victoria | 1.02.2009 15:16
Зверніть увагу ""Холокост, это ЕДИНСТВЕННИЙ эпизод, который мы признаем геноцидом""
Виходе що Арменія, Сомалія, Україна це так... А Холокост, це ЄДИНИЙ геноцид.
Але що ще треба чекати від держави, яка сама протягом майже 70 років проводе знищення народу Палестіни.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 1.02.2009 19:45
Пані Вікторіє, деякі палестинські сили свідомо "підгодовує" грішми та зброєю і вже не один десяток літ Росія. Тож це складне питання. І та ж Росія має сильне проросійське лобі в кнесеті Ізраїлю, де ніколи не визнають наш Голодомор геноцидом, допоки існує це "п'ятиколонне" лобі. Перестане Росія поставляти палестинським терористам зброю і війна швидко закінчиться. Але поки росія буде гратися в свою гегемонію, нічого путнього не буде – як ізраїльтяни, так і палестинці будуть гинути...
jurko   | 1.02.2009 21:25
+
Борці за національне визволення завжди були для пануючих націй "терористами", "бандитами", "лютими ворогами українського народу – українсько-німецькими буржуазними націоналістами" тощо. Суть конфлікту не у московській підтримці, а у расистській агресивній сутності ідеології сіонізму і держави Ізраїль. Виходячи з логіки п. Уласа, лад і спокій в Україні під совком встановився би відразу після складення зброї УПА. Так, встановився би, тільки без українців! Так само і там – тільки без палестинців!
  | 1.02.2009 21:39
Якщо іншим націям до сраки пам*ять про загибель свого етносу, то це їх справа. Ми своїх повинні пам*ятати та мати про всяк випадок докази та компромат.
Wasil   | 1.02.2009 23:33
виходячи з їх логики, то якшо зараз всі люди землі почнуть вбивати євреїв (гипотетичне припущеня), то це також не буде геноцидом?
jurko   | 2.02.2009 00:20
Міф про голокост – основа існування і фінансового благополуччя Ізраїлю. Нащо їм конкуренти?
Wasil   | 2.02.2009 05:53
чому миф?
jurko   | 2.02.2009 09:45
Wasil:
Тому що наслідки антижидівської політики нацизму є надто перебільшеними. Раджу почитати що-небудь з праць істориків-ревізіоністів, наприклад Юргена Графа. Там солідний доказовий матеріал. Інтервю з ним: www.svenlib.sandy.ru/pugovichki/vesti/graf.htm
Улас Золотоноша   | 2.02.2009 12:20
jurko:
Міф про голокост – основа існування і фінансового благополуччя Ізраїлю. Нащо їм конкуренти?
Полікуйтеся від совка і антисемітизму! 6 млн. жертв – майже як у нас невинних жертв – це, виходить, для нього міф...
Victoria   | 2.02.2009 13:09
jurko:
+
Борці за національне визволення завжди були для пануючих націй "терористами", "бандитами", "лютими ворогами українського народу – українсько-німецькими буржуазними націоналістами" тощо. Суть конфлікту не у московській підтримці, а у расистській агресивній сутності ідеології сіонізму і держави Ізраїль. Виходячи з логіки п. Уласа, лад і спокій в Україні під совком встановився би відразу після складення зброї УПА. Так, встановився би, тільки без українців! Так само і там – тільки без палестинців!
Тут я також на всі 100 % зґодна з Вами.
jurko   | 3.02.2009 23:28
Улас Золотоноша:
Шановний пане Уласе! Вам, як українцю?, мала би боліти доля Івана Дем'янюка, однієї із жертв міфу про голокост. 6 млн. при детальному аналізі скорочуються до 1,5. Це, звичайно, не зменшує глибини трагедії, але має значення для уникнення спекуляцій.