Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

Олександр Северин: "Пораженци"

Киянка | 9.01.2009 21:36
Під час посилення інформаційної війни Росії проти України, та газавату, що вчергове загострився, кожен з нас робить свій вибір
Коментарі
Ekain   | 9.01.2009 21:53
Та нема ніякої поразки у інформвійні. Європа має таку позицію, яку має, не через пі-ар акції Газпрому. А в нашому просторі просто як завжди є малокомпетентне болото, п"ята колона, і _українці_. Так і раніше було, і нмд українців зараз більш чути. Врешті начхати на ту Європу, це війна за розум українських громадян, і підсумки ще зарано підбивати. Радість Орди-Газпромії може виявитись передчасною, як це вже неодноразово бувало.
UIC INFO   | 9.01.2009 22:06
Ekain:
Погоджуємось. Радість орди дійсно передчасна. Правда, надіятись на тверду позицію ЄС теж не можна. Там немає одностайності і не буде. Тільки своїми силами ми зможемо відстояти авторитет України у світі. Сумно за наступне. Ті хто давно повинен відстоювати позицію нашої держави маючи офіційні повноваження, тихенько трусяться по кутках. Як би там не було, сьогодні тільки один високопосадовець демонструє чітку та тверду патріотично-державницьку позицію – Віктор Ющенко. Всіх інших "патріотів", "корова язиком злизала", і ЮВТ у тому числі.
Киянка   | 9.01.2009 22:17
Оптимізм – поділяю. Однак, нмд, те, що відверто підривні, антиукраїнські статті публікують – то не свобода слова з демократією, а дурість зі злочином. Звернула увагу сьогодні в метро – чимало людей втикають в істеричні опуси про газ із крикливими панічно-звинувачувальними заголовками (російською та українською, але газетьонки все одно антиукраїнські). Й купують же таку гадість!
А хто бачив нормальні, виважені, компенентні статті (про газ, зокрема) в газетах, які продаються в кіосках?
Ekain   | 9.01.2009 22:42
Всіх інших "патріотів", "корова язиком злизала", і ЮВТ у тому числі.
Пошукайте на стрічках УНІАНУ і побачите, що ЮВТ не мовчить.
Зараз нарешті влада демонструє, можливо тимчасову, але все ж таки сконсолідованість. Багато кому це не подобається, тому з"являються істеричні статті і коментарі або проти ВАЮ або проти ЮВТ, нібито зараз гостріших тем нема. Це також частина сценарію. І хто його відпрацьовує, дуже нацочно видно. Раджу не долучатись, щоб потім не було соромно.
ЗаХар   | 9.01.2009 22:47
Ekain:
Всіх інших "патріотів", "корова язиком злизала", і ЮВТ у тому числі.
Пошукайте на стрічках УНІАНУ і побачите, що ЮВТ не мовчить.
Зараз нарешті влада демонструє, можливо тимчасову, але все ж таки сконсолідованість. Багато кому це не подобається, тому з"являються істеричні статті і коментарі або проти ВАЮ або проти ЮВТ, нібито зараз гостріших тем нема. Це також частина сценарію. І хто його відпрацьовує, дуже нацочно видно. Раджу не долучатись, щоб потім не було соромно.
Отож. Сумно читати тут деяких прихильників одної з сторін, що ніяк з окопів не вилізуть... ЮВТ та ВАЮ в газаваті по один бік фронту, а вони все воюють...
Никита   | 9.01.2009 22:52
Ekain:
Європа має таку позицію, яку має, не через пі-ар акції Газпрому.
Європейські чільники – так. Але на громадян російська пропаганда діє. А нашої контрпропаганди не чути: (
Ekain   | 9.01.2009 23:19
. Але на громадян російська пропаганда діє.
Важко казати чи то пропаганди діє, чи то їхні ментальні стереотипи діють.
Я в приват Вам написав. Деякі аргументи не для загалу.
Киянка   | 9.01.2009 23:24
І пропаганда дії, й ментальні стереотипи, але пропаганду прибрати (обмежити) було б трішки легше:), в т.ч. і для обмеження відтворення таких ментальних ментальних засад та конструктів
sane   | 9.01.2009 23:41
UIC INFO:
Ekain:
...сьогодні тільки один високопосадовець демонструє чітку та тверду патріотично-державницьку позицію – Віктор Ющенко.
Советую прочитать предыдущий линк Ekain'a – там как раз о том, как лучший сегодняшний друг Ющенко – Фирташ, – с которым да еще с Януковичем Ющенко демонстрировал давеча трогательное единодушие на "Интере", подал в суд на "Нафтогаз" (читай на Украину). На ту самую, которую Ющенко называет "моя країна", а нас – "мій народе".
Что-то не слыхать "чіткої та твердої патріотично-державницької позиції". Так, может, позиція не така вже й тверда.
Киянка   | 9.01.2009 23:42
пробачте, очі вже стомились, треба читати "і пропаганда діє..."
Valeriy   | 10.01.2009 00:01
Какая там еще контрпропаганда? Хоть один тезис этой контрпропаганды привести можете? ЕС направило своих наблюдателей на Украину – какие Вам еще доводы нужны? Это ли не является признанием того, что как минимум Украина находится под подозрением. Впрочем как и Россия. А что, нам всем от этого легче станет, что Россию ТОЖЕ подозревают в недобросовестности исполнения договоров? Припортовый завод уже остановили. Потери около 2 млн. $ в день. Считайте потери. Договор на поставку газа для Украины все равно заключать надо будет. И кажется мне что цена теперь будет значительно более 250$. Причин более чем лостаточно. Украина сейчас как никогда, далека от ЕС. Выжить бы. Крапка.
Никита   | 10.01.2009 00:05
Пропаганда на них діє, це точно. Французи, наприклад, в більшостій своїй довірливі люди, звикли довіряти друкованому слову і ТБ. Вони просто слухають і вірять, читають і вірять... Тим більше, що до росіян вони приязно ставляться! Так вже історично склалося...
Мені вже трошки моторошно відповідати на питання "чому Україна не платить за газ і хоче отримувати його надурняк": (
Valeriy   | 10.01.2009 00:09
Информационная война, пропаганда... Да никакая пропаганда не согреет наши дома и не начнет плавить металл. Люди прийдут в холодные дома и пошлют стойкого государственного мужа Ющенко уже без предложения денег на билет на выезд из Украины. Да ладно, что там говорить. Кажется мне, что положение еще хуже, чем я предполагаю. Не дай-то Бог.
Киянка   | 10.01.2009 00:20
Valeriy:
Гм. В мене й зараз прохолодно, але якщо стане ще холодніше, то (посилати) я буду інших...
Ekain   | 10.01.2009 00:27
Гм. В мене й зараз прохолодно, але якщо стане ще холодніше, то (посилати) я буду інших...
Солідарний!
А я вже почав посилати. На цьому ресурсі тих, кому попри всі загрози і прикрощі все ніяк не заспокоїтись і не припинити обляпувати один одного і всіх поспіль брудом по лінії Ю-Ю.