Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ТСК   зброя для Грузії   звіт
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

Продажа украинского оружия в Грузию (от Коновалюка)

Werwоlf | 10.12.2008 18:23
Представленные Комиссии материалы дают основание сделать вывод, что поставки военной техники в Грузию осуществлялись в соответствии с заключенными соглашениями и договорами согласно программ военно-технического сотрудничества. Далі інсінуації
(Повний текст звіту)
Коментарі
  | 10.12.2008 18:53
Сцуку Коновала на палю.
Werwоlf   | 10.12.2008 19:32
ANONIM:
Сцуку Коновала на палю.
Його то на палю. а з хохляцькими москалями як?
  | 10.12.2008 19:48
Werwоlf:
ANONIM:
Сцуку Коновала на палю.
Його то на палю. а з хохляцькими москалями як?
Теж.
Werwоlf   | 10.12.2008 19:57
ANONIM:
Werwоlf:
ANONIM:
Сцуку Коновала на палю.
Його то на палю. а з хохляцькими москалями як?
Теж.
Деж стільки паль узяти? Навіть якщо всі ліси на Україні переведемо на палі, все одно не вистачіть.
  | 10.12.2008 21:14
Что, пацаны, слюной брызгаем и сопли размазываем? Правда глаза колет? Лес для себя преберегите или уже весь украли, потому и пузыри в Прикарпатье пускаете по два раза в год. Кроме доклада комиссии фильм рекомендую, который Ющ запретил, "Война 08.08.08". Пороетесь в Инете – найдете. А насчет стареньких "Буков". Еще более старенький "Куб" в Югославии F-117 "Стелз" завалил. Что-что, а оружие в Союзе делать умели. Комерсанты... блин – танк по цене внедорожника. За такой бизнес не только руки отбивают, но и то чем детей делают, чтоб идиотов меньше рождалось. Одно слово – "Наша Америкаша".
Werwоlf   | 10.12.2008 22:00
ANONIM:
Что, пацаны, слюной брызгаем и сопли размазываем? Правда глаза колет? Лес для себя преберегите или уже весь украли, потому и пузыри в Прикарпатье пускаете по два раза в год. Кроме доклада комиссии фильм рекомендую, который Ющ запретил, "Война 08.08.08". Пороетесь в Инете – найдете. А насчет стареньких "Буков". Еще более старенький "Куб" в Югославии F-117 "Стелз" завалил. Что-что, а оружие в Союзе делать умели. Комерсанты... блин – танк по цене внедорожника. За такой бизнес не только руки отбивают, но и то чем детей делают, чтоб идиотов меньше рождалось. Одно слово – "Наша Америкаша".
Це вам сси в очі, а ви – божа роса. "Война 08.08.08" – москалська пропаганда
Leon   | 10.12.2008 22:25
Нічого немає. Отже звіт – пшик. Як і "потуги" з дискредитації України. Але скільки смороду...
І все від звільненого за дискредитацію звання офіцера старшого лейтенанта ЗС РФ. Яка ж цілком загноєна політсила могна пригріти в своїх списках таке лайно?
ЗаХар   | 10.12.2008 22:35
А що означає відсутність під висновками підписів двох членів комісії з шести?
  | 11.12.2008 07:11
Коновалюк дуже гімно дуже рідкого гатунку. Вонюче, вонюче, а тепер і із біг-мордів у очі лізе.
Б-р-р-р.
Сезам   | 11.12.2008 17:49
Цікаво, яке звання йому надали у ФСБ Росії? Може вже полковник? Лайноплюйних військ.
  | 11.12.2008 17:57
1. Что касается пропаганды (Werwolf, вы должны быть в теме): "Дайте мне 50 тысяч учителей и у вас будет другая История" Гебельс. За точность не ручаюсь, но смысл примерно такой. Чем сейчас собственно и занимаються николаенки, вакарчуки и пр. "педолюбы" – извращением детского сознания.
2.""потуги" з дискредитації України" – нынешняя власть так расстаралась за последние 4 года, что Коновалюк отдыхает.
3. "А що означає відсутність під висновками підписів двох членів комісії..." Ну – или "демократия", или ангажемент и не более.
4. Насчет "Б-р-р-р". Вы вокруг себя воздух давно нюхали?...
Не парьтесь парни, все будет хорошо. Берегите себя.
Werwоlf   | 11.12.2008 18:37
ANONIM | 11.12.2008 17:57
1. Чому ви вважаєте, що мене цікавить Гебельс? Спотворенням свідомості займалися спочатку Російська Імперія, потім СРСР, зараз Росія. І не тільки дітячої, а геть усіх. Тому ніколаєнкі та вакарчуки (остнні особливо) роблять належну і конче потрібну справу.
2. Останні 16 років влада (маю на увазі всю загалом) в Україні тільки те й робить, що дискридитує Україну. Коновалюк тільки додає своїх зусіль до цієї справи.
3 Відсутність 2 підписів визначає лише незгоду з висновками непідписантів (підстави – шнша справа.
4 не домене.
І вам не хворать.
PS: звідки ви такий розумний?
  | 11.12.2008 19:33
5. Славянск, Донбас, Украина – если есть желание, приезжайте в гости, буду рад. Действительно – буду рад. С моей детворой пообщаетесь. И Вам и им будет интересно.
4. Так оно и не Вам.
3. Согласен, так я о том же.
2. Только скорость падения за последние 4 года ускорилась. У нас с Вами много точек соприкосновения: "Коновалюк ТІЛЬКИ додає своїх зусіль...", а все остальное уже сделано и продолжает делаться, или на Вашей семье еще не отразилось. Сомневаюсь, однако.
1. Ник у Вас своеобразный – не дословно, а по сути – "немецкий партизан". Если обидел – извините. Насчет "вакарчуков" – "пусть роблять належну і конче потрібну справу" только не за счет налогов, которые плачу я. Ну разные мы.
  | 11.12.2008 19:37
Отправьте вакарчуку: "Конвенція про права дитини СТАТТЯ 30 У таких державах, де існують етнічні, релігійні або мовні меншості чи особи з числа коріного населення, дитині, яка належить до таких меншостей чи коріного населення, не може бути відмовлено в праві спільно з іншими членами її групи користуватися рідною мовою. ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ РЕБЕНКА Принцип 10 Ребенок должен ограждаться от практики, которая может поощрять расовую, религиозную или какую-либо иную форму дискриминации. Он
должен воспитываться в духе взаимопонимания, терпимости, дружбы между народами, мира и всеобщего братства, а также в полном сознании, что его энергия и способности должны посвящаться служению на пользу других людей
Werwоlf   | 11.12.2008 20:33
ANONIM | 11.12.2008 19:33
5. Так це майже поряд (всього 16 км) від мене (м. Краматорськ). Дякую за запрошення, але в мене своїх вже четверо дітей (на чотирьох ногах), з ними не наїздишся.
3. 4. Порозумілись.
2. За останні чотирі роки читирі рази мінявся прем'єр, було триоє виборів і четверті не за горами. Стан моєї сім'ї, принаймні фінансовий покращівся, але не завдяки можновладцям, а в супереч їм.
1. Ви мене не образили, було незрозуміло тільки. Що до ніку, то звичайно до партизанів німетчини він ніякого відношення не має. Він є моє моє єго – звір (вовк) з усіма звичками притаманними цьому звіру. На зовні – людина (ну народися я людиною, треба жити).