Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
24

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 21.10.2008 17:05
Чистої води провокація, яка не вдалася!
Молодці луценківці – не дали приводу москалям захищати "нещасних російських громадян", яких достатньо серед вітренківців і комуністів, не пустили псевдонаціоналістів.
А справжні КУНівці, тягнибоківці та прихильники УПА собі гарно відсвяткували 14 числа.
Між іншим, "патріот" і "націоналіст" – це не тотожні терміни.
Автор – молодець, що висвітлює цю тему.
Никита   | 21.10.2008 17:22
Заздалегідь спланована провокація. Одна з цілей – дискредитувати українські праві сили – повністю вдалася, он навіть на НП досить нормальні "свої" автори пишуть: "скільки можна захищати фашистів": ((((
Що вже казати про російські ЗМІ.
Замість "молодці луценківці" попереднього аноніма хочеться написати слово з 4 літер, та утримаюсь. Луценко – одне з найнеприємніших моїх розчарувань.Повністю розділяю думку автора статті щодо нього.
А ще – хотілося б почути оцінки цих подій як від Президента, так і від Прем"єра. Невже вони просто промовчать??
Юрій Самсон   | 21.10.2008 17:23
ANONIM:
Дякую за похвалу, але Ви не зовсім уважно читали початок статті. Які ж такі "молодці" ці, як Ви пишете, "луценківці", коли свідомо довели до зіткнень і арештів, а, можливо, навіть через свою агентура серед "ультра" і організували ці події.
Никита   | 21.10.2008 17:31
ANONIM | 21.10.2008 17:05
Якщо б Молодці луценківці дійсно хотіли захистити вітренківців і комуністів, доречно було б саме їх і захищати: потрійним і більше кордоном, сил і людей для цього вистачало. Ганьба! Мєнтам – ганьба!
Никита   | 21.10.2008 17:47
Юрій Самсон:
Хіба не були більш вагомі підстави для його зміщення?
Переглянув Ваші посилання, Юрію. Підстави дійсно тоді були вагомі. Але те, що трапилося зараз НМД –... ну, одним нейтральним словом – ГАНЬБА, це підстави ганебні.
Ekain   | 21.10.2008 17:50
Націоналізм має стати справою інтелектуалів. На жаль, зараз це переважно справа молодих чоловіків, що полюбляють вбиратись у камуфляжку, щось голосно кричати, ходити маршем та дуже переймаються тим, аби їхніх дівок не звабили іноземці. Ну ще й додайте до цього, що їм хочеться, щоб багатії з ними поділились. У результаті маємо повний набір комплексів "загадкової русскої душі", тому й не варто дивуватись, що все, що вони роблять, більше йде на користь Москві, ніж українській справі.
  | 21.10.2008 18:00
Це тому, що москва сама їх фінансує і направляє.
Юрій Самсон   | 21.10.2008 18:11
Ekain:
Ви, друже, влучили в саму точку! Рушійноми мотиваціями цих чоловіків є їх комплекси та голод.
Юрій Самсон   | 21.10.2008 18:12
ANONIM:
Це тому, що москва сама їх фінансує і направляє.
А це вже наслідок – неможна ж бо купити того, хто не продається!
Юрій Самсон   | 21.10.2008 18:13
Никита:

Хіба не були більш вагомі підстави для його зміщення?
Переглянув Ваші посилання, Юрію. Підстави дійсно тоді були вагомі. Але те, що трапилося зараз НМД -... ну, одним нейтральним словом – ГАНЬБА, це підстави ганебні.
В оціночному сенсі – так, я згоден з Вами.
Никита   | 21.10.2008 18:13
Ekain:
Переконаний: 18 жовтня інтелектуали допомогли молодим чоловікам проявити себе саме так, як Ви і описуєте. Інтелектуали добре над цим попрацювали!
Саме це і називається: провокація.
  | 21.10.2008 18:14
Шо свідаміти шкварчите. Отримуйте по пиці і галасуйте за йулю.
Никита   | 21.10.2008 18:17
Юрій Самсон:
ANONIM:
Це тому, що москва сама їх фінансує і направляє.
А це вже наслідок – неможна ж бо купити того, хто не продається!
Юрію!
Політики за своїм визначенням продаються.
А тим більше – як це не гірко визнавати – в нашій історії продажність козацької верхівки навіть і обговорювати вже нецікаво. Увьі.
Юрій Самсон   | 21.10.2008 18:23
Никита:
Політики продаються? Так само, як вчителі, лікарі, агрономи... Як продаються чоловіки та жінки... Якщо вони ПРОДАЖНІ!
Але я тут не про продажних політиків, а про продажних "патріотів"...