Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ситуація парадоксальна: хорошого Президента, як і депутата, у нас бути не може!


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
7

Створилась парадоксальна ситуація: хороша людина у нас стати Президентом, як і депутатом, не зможе!

З перших днів Незалежності у нас створилась парадоксальна ситуація при котрій... хорошої людини на посаді Президента бути не може! Таку людину не виберуть! Чому? А ви уявіть таке: знайшовся благородний чоловік, котрий наважився висунути свою кандидатуру на посаду Президента й проголосив програму дій:

"Пані та панове, співвітчизники! Ми у переважній більшості є вихованцями так званої "Влади рад робітничих та селянських депутатів", котра, насправді, ніколи не була владою народу. Від імені народу нами керували властолюбні авантюристи. Комуністичний режим претендував на світове панування: "Весь мир насилья мы разрушим до основанья...", й мав усі ознаки сатанинської тоталітарної секти – усе в імперії належало правлячій партії. Навіть життя людини їй не належало – "...и как один умрём в борьбе за это!"

Щоб вижити, потрібно було пристосовуватись, лицемірити. Хто не міг, не хотів поклонитись сатанинським ідолам – тих перетворили на табірний пил. З часом антихристиянська влада згинула, але її носії залишились – вони спритно поміняли переконання, щоб розкрадати власність держави й далі впливати на свідомість людей через підконтрольні ЗМІ. В результаті не змінилася суть – раніше над нами були комуністичні авантюристи, сьогодні – олігархи. В суспільстві поглиблюється криза але сатанинська влада на кардинальні кроки не йде – можновладці розуміють: справжні реформи виявлять їхні злочини, позбавлять контролю над власністю держави та впливу на нашу свідомість через підконтрольні ЗМІ. Щоб вийти із затяжної кризи потрібно поступити так:

1) Розігнати гумовими кийками Верховну Зраду – оте збіговисько перефарбованих комуністів, колишніх працівників радянських спецслужб, злодіїв, брехунів, лежнів.

2) Провести люстрацію – усунути від влади колишніх компартійців та агентів НКВС-КДБ. Переглянути їхні пенсії та пільги. Винних у репресіях притягнути до кримінальної відповідальності.

3) Визнати вояків ОУН-УПА борцями за Незалежність України й надати статус учасників бойових дій.

4) Професійна армія – на службу, як на роботу.

5) НАТО – гарант неповторення нашестя різноманітних непрошених "визволителів".

6) Оскільки судочинство корумповане, ввести суд присяжних, переглянути справи засуджених.

7) Офіційне працевлаштування – закон для кожного роботодавця.

8) Створення в кожному робітничому колективі профспілкової організації.

9) Страхова медицина.

10) Перейти на європейські стандарти – радикально зменшити ціну розмитнення потриманих авто.

11) Повернути заощадження нацбанку СРСР по курсу 1 карбованець – 1 долар США.

12) Усунення бюрократизму – замість звичного "Принесіть довідку" говорити "Заповніть анкету. Ми самі при потребі перевіримо".

Кожен народжується вільним і є неповторною особистістю. Людина є найбільшою цінністю а не міфічне "народ", "пролетаріат" та сьогоднішнє "електорат". Пропоную повернення до християнських цінностей та реформи на зразок повоєнної Німеччини.

При моєму керівництві ви відчуєте себе людьми. Колишні депутати-мільйонери, котрі насправді ніколи не були народними підуть працювати на благо держави. При стабільності та низьких податках підприємцям стане комфортно працювати, іноземцям вкладати капітали в нашу економіку отож з'являться робочі місця. Колишніх агентів та інформаторів НКВД-КДБ виведемо на чисту воду й позбавимо величезних пенсій та пільг. Вояків ОУН-УПА визнаємо учасниками бойових дій за волю України й вшануємо, як героїв. На військову службу наші хлопці будуть їздити, як на роботу, й в учбових класах та на полігонах вивчати військову справу. НАТОвці допоможуть модернізувати армію, знешкодити склади прострочених боєприпасів котрі сьогодні настільки чутливі, що вибухають від найменшого поштовху, нагрівання. Суд присяжних підкупити неможливо отож судочинство стане справедливим. Справи раніше засуджених переглянуть присяжні: не винен – вертайся до рідної домівки. Офіційне працевлаштування стане нормою, як у всьому в цивілізованому світі. Профспілки стануть слідкувати за дотриманням належних умов праці, зростанням зарплати відповідно інфляції та своєчасною виплатою заробленого. Захворів? Не трагедія – вибирай лікарню згідно соціального статусу. В день виписки лікарня надасть розпечатку, в котрій вказана ціна перебування, вартість кожної прийнятої пігулки та процедури. Частину оплатить страхова компанія, інше соціальні служби. Немає грошей на нове авто? Не біда – купи в Європі потримане. Заплати в бюджет 10% теперішньої вартості й катайся на здоров'я... Хочеш нове? Зателефонуй і до тебе у вказаний час завітає представник автосалону. Вибереш авто по каталогу, комплектацію, колір, спосіб оплати й через тиждень отримаєш його заправленим, застрахованим, із причепленими номерними знаками. При моєму керівництві та вашій працелюбності економіка України буде процвітати, отож свої вклади ощадбанку СРСР отримаєте без зволікань. І куди б Ви не прийшли, скрізь Вам будуть раді. Ніхто не скаже: "Принесіть довідку". Вам скажуть інакше: "Заповніть анкету. Ми Вам віримо, але можемо й перевірити..." Пані та панове, леді та джентльмени, виберіть мене. Ви у мене будете достойними громадянами цивілізованої України. Зобов'язуюсь жити на президентську зарплату й любити лише Україну!"

Гарний виступ? Так, гарний, але... Але розумні люди після виступу популярно розжують сміливцю його шанси:

1) Силовий розгін Зради – антиконституційний отож є карним злочином.

2) Люстрацію не підтримає 25% виборців – самі злочинці, їхні діти та родичі.

3) Визнання ОУН-УПА не підтримає Схід та Південь України – втратиш 40% голосів.

4) На професійну, високооплачувану армію немає в бюджеті фінансів отож це міф!

5) НАТО не підтримає Схід, Південь, Крим. Втратиш 40% голосів виборців та наживеш ворогів серед російських урядовців.

6) Суд присяжних передчасний. Судді та прокурори звикли жити за рахунок хабарів отож буде неабиякий спротив. Втратиш 10% голосів.

7) Податки зараз надто високі отож підприємцям не вигідне працевлаштування по трудовій. Втратиш голоси бізнесменів.

8) Профспілки – люди відвикли від цього слова та й підприємці не захочуть бути підконтрольними ще одній організації. Втратиш голоси підприємців.

9) Страхова медицина не вигідна медикам – вони звикли брати від пацієнтів "живі" гроші. Втратиш голосів медиків.

10) Здешевлення розмитнення – руйнування бюджету й смерті подібне спритникам, котрі на цьому наживаються. Втратиш голоси митників та спритників.

11) Повернення знецінених вкладів – міф! Україна банкрот, тому що...

12) Бюрократизм – наша звичка. Люди звикли "Без бумажки ти букашка а с бумажкой – человек". Це означає: тебе не зрозуміють, отож тут теж втратиш голоси.

Розумні люди й далі довго популярно будуть пояснювати сміливцю безглуздість його програми. Загалом, скажуть, ця програма є програшем, втратою вкладених грошей та часу. Скажуть, що не варто наживати ворогів в середині України та в силових структурах Росії. Розлютиш керівництво Росії – настане "Принуждение к миру!" Наведуть приклад В'ячеслава Чорновола, котрого народ не вибрав а пізніше рідна влада "прибрала"... Ну, коли вже багатолітнього політв'язня не вибрали!... Скажуть прямо в очі: "Ти що, хочеш розділити його долю!? Не лізь, не воруши оте сатанинське кубло, не ризикуй життям. Полізеш – безглуздо втратиш гроші, час, здоров'я а мо й життя..."

Далі розумні люди пояснять як сьогодні діяти, щоб у нас стати Президентом: спочатку потрібно заручитись підтримкою "грошових мішків". Оскільки ті "нові українці" (олігархи) просто так, за гарні очі грошей не дають то пізніше доведеться проводити політику вигідну тим благодійникам. У виступах перед народом потрібно бути популістом: в кожному регіоні говорити те, що люди хочуть почути, обіцяти те, що "електорат" хоче, щоб йому пообіцяли. Це означає: на Заході слід говорити про визнання ОУН-УПА, на Півдні – протилежне. На Заході говорити про вступ в НАТО, на Півдні та Криму – говорити про особливий шлях України... Говорити про дружбу із урядом Росії тому, що без їхнього газу та торговельних відносин нам не вижити... Говорити, говорити, говорити натхненно й розпливчато, жестикулювати і знову обіцяти, обіцяти... При цьому жодним словом не образити агентів колишніх МГБ-КДБ, нинішніх українських управлінців, російських урядовців, а людям обіцяти підвищення зарплат, пенсій, покращення медичного обслуговування тощо. Вважай на те, що твій конкурент буде таким же популістом та брехуном як і ти. В державі багато розуміючих реалії життя людей отож вони із вас двох виберуть те г..., котре смердить менше. Ти повинен одягатися гарніше, обіцяти правдоподібніше, щоб люди дійшли висновку, що від тебе смердить менше. А переміг – забудь усе наобіцяне лохам й живи в своє задоволення. Якщо ж під тобою колись захитається крісло з гербом, тоді тако: нацарював скільки зміг доларів й з ними утік...

Послухає чоловік розумних порад й махне на цю затію рукою...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua