Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
Міністерство освіти   указ   нетрадиційна орієнтація
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
10

Коментарі
Станіслав   | 9.09.2008 22:26
й лишається – бити на примітивне сприйняття
Ви б'єте по ненародженим дітям. Ви це розумієте? Ви розумієте яка деструкція українського суспільства від депресії? Багато більша ніж від ідей, які Вам здаються важливими.
Станіслав   | 9.09.2008 22:27
Статтю не читав. Я не читаю статті з таким депресивними заголовками.
Valeriy   | 9.09.2008 22:37
Олена Олійник:
Люди нетрадиційної орієнтації частіше мають непересічне мислення, а це є саме те, чого конче бракує нашій, все ще традиційно-совковій системі освіти.
Хотел пройти мимо но не смог!
Оригинальнейший подход к развитию творческого мышления!
...
Мимо энтого окошка я спокойно не хожу,
То им серпом зафиндячу, то им молот покажу!
Хорунжий   | 10.09.2008 10:06
1. Пропоную модератом уважніше слідкувати за коментарями під статтями.
2. Пані Олена, креативне, новаторське мислення мають багато людей і традиційної сексуальної орієнтації. Просто для цього їм треба платити більше, а не залучати до виховання дітей під...сів.
Підсвідомо дитина хоче бути схожою на свого вчителя, це для неї своєрідний взірець. Вона з вчителем може проводити набагато більше часу, ніж з батьками, особливо, коли батьки працюють на 2 роботах. Тому це збільшення під...рів та лесбі на 10-15% по-любому.
3. Категорично проти такого рішення Міносвіти, дізнався б що у мого сина викладав гомік – з вікна б збоченця викинув. Дозвіл батьким у такому разі – ОБОВ'ЯЗКОВИЙ.
Хорунжий   | 10.09.2008 10:14
Щодо назви. Нормальна назва, цілком відповідає сенсу статті. Чи кращою б була назва: "УРА! В школах викладатимуть гоміки!", чи "Школи – толерастам і під...стам"? Не розумію логіки, панове.
  | 10.09.2008 10:31
Олена Олійник:
ви б хотіли, щоб ваші діти стали теж... нетрадиційно орієнтованими в результаті виховання в школі п...рами?
Юрій Самсон   | 10.09.2008 14:48
Мої думки на тему:
http://narodna.pravda.com.ua/politics/48c7adb50b272/
Олена Олійник   | 10.09.2008 15:12
ANONIM:
Олена Олійник:
ви б хотіли, щоб ваші діти стали теж... нетрадиційно орієнтованими в результаті виховання в школі п...рами?
Єдина стовідсотково добра порада на всі часи – читайте час від часу. Бажано – хорошу літературу: спеціальну, методичну чи художню, нема різниці. Тоді може не так беззаперечно вважатимете, що в разі виховання гомосексуалістами діти автоматично стають гомосексуалістами. Це щось на зразок всіх тих теорій, ніби якщо в бика та корови роги відпиляти, так весь їхній подальший рід безрогий буде.
  | 10.09.2008 15:22
http://narodna.pravda.com.ua/rus/discussions/479cd4ce1980d/
толерастія наступає, і схоже, перший плацдарм уже захоплено, хоча б в головах окремих людей?
Хорунжий   | 10.09.2008 15:38
Олена Олійник:
Це щось на
зразок всіх тих теорій, ніби якщо в бика та корови роги відпиляти, так
весь їхній подальший рід безрогий буде.
Так, пані Олено, але у бичка і корови хоч рід буде, а у бичка і бичка – не буде, і у корови з коровою теж не буде.
  | 10.09.2008 16:26
Недавно была озвучена информация, что официальная рекомендация Министерства образования Украины, запрещающая гражданам с гомосексуальной ориентацией преподавать в школах, отменена 10 лет назад. Не очень умные, но очень "моральные" мои сограждане, подняли в сети крики на тему: "из-за оранжевых, теперь нашим детям будут преподавать геи". Решил написать несколько комментариев.
http://melancholy-gay.livejournal.com/11417.html
Олена Олійник   | 10.09.2008 18:24
ANONIM | 10.09.2008 16:26:
Дякую і Вам, і Юрію Самсону за виправлення "неточності" і за точку зору.
  | 27.11.2008 10:39
Коли учитель чи викладач не традиційної орієнтації, яким би він спеціалістом не був – це побачить кожний, хто хоче побачити. Просто в школі можливо реакція буде більш простою, а ВНЗ – студенти не дурні люди. Уявляєте відносини: студенти – викладач. Мені стає страшно...
Я теж студентка, моїх однокурсників обурило те, що один єдиний викладач за 3 роки викладає нам предмет на російській мові, а якби це був під...ст?