Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
Кирило Булкін   Кирил Булкин   поезія   Росія
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
2

Кирил Булкин. Россия

Никита | 31.08.2008 01:30
Цю поезію відомий поет, бард і журналіст Кирило Булкін прочитав 14 серпня 2008 року в Києві біля пам'ятника Шота Руставелі на мітингу-реквіємі, присвяченому невинно убієнним громадянам Грузії. Вважаю, що такої правди, сили та внутрішньої енергетики текст має знати якомога більше людей.
Коментарі
ЗаХар   | 31.08.2008 19:58
Булкін -молодець. Дякую, Никита +
Киянка
Я в цьому місяці мав мало часу на НП, тому Вашу статтю пропустив. Щойно глянув -чудово, просто чудово (А для ФМ – господарів "не формат", шляк би їх трафив з їх попсоформатом)
Киянка   | 31.08.2008 20:05
ЗаХар:
Булкін -молодець. Дякую, Никита +
Киянка
Я в цьому місяці мав мало часу на НП, тому Вашу статтю пропустив. Щойно глянув -чудово, просто чудово (А для ФМ – господарів "не формат", шляк би їх трафив з їх попсоформатом)
Нічого, але співана поезія зараз дуже востребувана;) аж стільки горлу важко витримувати. Живцем, звісно, набагато енергетичніше, особливо на акціх
Никита   | 31.08.2008 20:23
Киянка:
Добре, що в нас і не було ілюзій.
Дивлячись що називати ілюзіями.
Весь вірш від першого до останнього слова проникнутий болем насамперед за Росію як за рідну, близьку людину, що потрапила в люту біду. А те, що сама в тому винна – це тільки додає болю.
Дай в огне иль на дне заплатить по счетам,

но позволь, чтобы вместе со мною

в Лету канула русской гордыни тщета,

что века помыкала страною.
Що це, як не жертовна готовність пійти на хресні муки заради саме цієї країни – Росії??

Може, це моя чергова ілюзія? – але я сприймаю саме так.
Киянка   | 31.08.2008 20:38
Никита:
Ви правильно відчули тодішнє сприйняття автора. А потім знайшлися;) ліси, тобто кам"яні хащі (наші рідні), де потрібна сучасна інформаційна УПА

Українські корені виявилися потужнішими...
Никита   | 31.08.2008 20:44
Киянка:
Одне не виключає інше. Не можуть такі почуття кануть в Лєту безслідно, я переконаний.
А коли був написаний вірш?
Киянка   | 31.08.2008 20:52
Никита:
Киянка:
Одне не виключає інше. Не можуть такі почуття кануть в Лєту безслідно, я переконаний.
А коли був написаний вірш?
еее... зараз, секундочку:)
Консерватор   | 31.08.2008 21:03
Никита:
А коли був написаний вірш?

Добрий вечір!
Я – автор:)
Примусили-таки вийти з підпілля:))

Вірш був написаний 2001 року – останній, написаний російською, після чого я принципово перейшов тільки на українську – і в творчості, і в спілкуванні.

Див. http://kbulkin.uol.ua/entries-edit.php?entries_id=1148
Запрошую також до инших матеріялів мого блогу http://kbulkin.uol.ua

(Ох, уявляю, скільки зараз "бійців невидимого фронту" понабіжить – але заради хороших людей – варто потерпіти:))))))
Консерватор   | 31.08.2008 21:12
Вибачте, дав неправильний лінк у попередньому дописі. Мав на увазі:

http://kbulkin.uol.ua/2008/08/16/1148.php
Никита   | 31.08.2008 21:57
Консерватор:

Я щасливий, що відкрив для себе Поета.
Дякую!
Консерватор   | 31.08.2008 22:03
Дякую й Вам!

А щодо почуттів, які могли – чи не могли – канути в Лету, і щодо еволюції в розумінні свого місця в цій країні і взагалі самоідентифікації – найближчим часом поставлю статтю.
Victoria   | 31.08.2008 22:11
Консерватор:
Нарештi, дочекались! Нiчого за спинами ховатись!:-)))))))))))))) Дякую за поезiю!
Консерватор   | 31.08.2008 22:39
Victoria:
Дякую!
Та хіба ж тут сховаєшся?;)
Никита   | 2.09.2008 01:23
Консерватор:
Вірш був написаний 2001 року
Воістину поет є пророком. Написано в 2001 р., а прочитавши вірш, я був переконаний – це написано зараз, про Грузію, про мене.