Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Збіговисько маргиналів

freeman | 27.08.2008 09:56

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
0

"Україна-Росія: Забуті сторінки історії!"

Нещодавно екс-міністр закордонних справ Борис Іванович Тарасюк направив депутатські звернення до силових структур: Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з вимогою розібратися із законністю проведення міжнародної науково-практичної конференції на тему: "Україна-Росія: Забуті сторінки історії!", яка запланована на початок вересня 2008 року в Прем'єр – палаці міста Києва.

Якщо дійсно звернути увагу на цю саме лише просту наукову конференцію, то не треба багато клепки, щоб розуміти ті підводні каміння, які лежать баластом в нашому суспільстві. Бо на цю наукову конференцію наїдуть навіть всі пройдисвіти та нікчеми кому забажається черговий раз похаяти українську культуру, національну історію та дійсну могутність українського духу, його багатосторічні митарства українців в прагненні до свободи й незалежності. Ще раз облаяти вільну сучасну Україну, яку ми залишаємо нашим нащадкам. Це збіговище так званих "патріотів" з невизначеною для себе Батьківщиною, вобло шовіністів та псевдо істориків, різного духу демократів-лібералів запланувало для себе веселий обід над українськими святинями та національними символами. Якщо вони збираються черговий раз підняти російську національну історію, тож хай їдять до Москви й там розповідають про своє "собаче кохання", а знов полаятися та щоб добрі люди посміялися з цієї пастви, то навіщо вони дійсно тут потрібні в Великому місті однієї з європейських столиць.

Будемо сподіватися, що вітчизняні правоохоронні органи дійсно дадуть вірну оцінку цьому збіговиську та зможуть не допустити цей шабаш. Але ж і нам, свідомим громадянам своєї батьківщини не слід чекати осторонь, а потрібно вдатися до рішучих дій, які мають засвідчити відношення патріотичного населення до подібних акцій та непрошених гостей у нашій країні.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua