Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Тимошенко   Россия   Медведчук   реванш   государственная измена   агент Кремля   выборы
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
11

Коментарі
Веселун   | 18.08.2008 13:14
Якщо РФ владе МЛРД в Тимошенко, та ще трохи у всіх інших – буде супер! як показує досвід, іноземні гроші. що вкладались в наших політиків, просто танули в Україні. Росія вкладала в януковича... І що це їй дало? Він, якщо щиро, так і не зробив жодних потужних проросійськіх рухів, окрім слів... Так буде й далі...
Веселун   | 18.08.2008 13:18
А те, що СП та його підбріхувач Гладчук вже включилися в боротьбу з рейтингом Тимошенко – це зрозуміло. Вибори не за горами.
Стратегія у тьох кандидатів різна: Тимошенко та Януковичу треба зберігати рейтинги, а Ющенку десь його брати. Зрозуміло, що він хоче відкусити у Юлі... Але чи відкусить? Всіх уже задрали його наїзди на всіх, ніби він не розуміє, що його "романтичні" бажання не можна виконати з такою економіккою, як у нас...
Гладчук Вадим   | 18.08.2008 13:53
Веселун:
А те, що СП та його підбріхувач Гладчук
Я ніколи нічиїм підбріхувачем не був
А те що Тимошенко – агент Кремля, це однозначна
Vladimir   | 18.08.2008 14:11
Все это похоже на правду (остановка работ на шельфе, блокирвоание аверса Одесса-Броды, возврат Кременчугского НПЗ России показывают, что договоренности есть и они ЮВТ выполняются), но не дело чиновников СП заявлять такое, не имея документов, которые можно защитить в суде. Такое могут заявлять депутаты, журналисты, политологи. Чиновник так не должен себя вести.
  | 18.08.2008 14:25
Поживем – увидим.
Пока Тимошенко не "наезжает" на Президента, чего нельзя сказать о его секритариате. И судить будем по делам, в не по комментариям.
  | 18.08.2008 14:28
Маячня! Дайте людині спокійно працювати. Зовнішньою політикою та обороною займається президент, так хай він і займається. Секретаріату давно вже потрібно заткнути пельку і небазікати. Ці моськи першими почнуть скавчати, якшо небуде нормального контракту на газ.
  | 18.08.2008 14:39
Ми будемо уважно придивлятись до дій будь якого політика. Ну, а Тимошенко особлива увага – ця дама дуже вже склизька.
  | 18.08.2008 14:39
Мені особисто предостатньо її дій стосовно аверсу-реверсу на "Одеса-Броди" Коли вона цей самий довгожданий аверс зірвала. Наговоривши якоїсь безпросвітної муті про якусь непрозорість чогось.
Хто би говорив про непрозорість...
А цей трубопровід – річ аж дуже значуща в т.ч. у стосунках із Росією.
Та якби тільки "Одеса-Броди"...
Тому, повністю вимкнувши будь-яку довіру до неї, жду пояснень.

Стрілець
Веселун   | 18.08.2008 14:43
ANONIM:
а що по ньому б качали, по АВЕРСУ? Де нафта? Одні слова?
Володимир Хапчук   | 18.08.2008 14:56
Тимошенко получит миллиард от русских- кричат представители того, кто уже получил миллиард от американцев... А где настоящие украинские политики-"працючи за українськи гривні, котрі іздять виключно на українських автомобілях і радіють виключно за український народ"? Где Народная Правда?
Гладчук Вадим   | 18.08.2008 15:16
Vladimir:
Такое могут заявлять депутаты, журналисты, политологи. Чиновник так не должен себя вести.
Документи є
Їх напевно вже передали до СБУ
Читайте кінець статті

Було б вірно якби СБУ викликало на допит чи заарештувало путінську шлюху
  | 18.08.2008 15:47
Ну и молодец, кинет Юща – я только рад буду
  | 18.08.2008 17:05
Радіите,радіите. Від діи ТИмошонки їздите на дорогому паливі,їжа пішла вверх.Добре що ще не поздихали.
  | 18.08.2008 17:30
ANONIM:
важко зрозуміти логіку пропаганди, то треба її арештувати й бажано в Москві, ніби десь у москалів гроші спіонєріла, то треба гавном полити, бо ті ж москалі які хочуть її зжерти, раптом хочуть вкласти в неї дуже круті бабки й не задарма...нешановні брехуни, щось не вяжеться...
  | 18.08.2008 17:50
ANONIM:
Ну и молодец, кинет Юща – я только рад буду
Деякі зомбі не переконаються й тоді, коли Тимошенко у вишиванці та вінку хлібом-сіллю зустічатиме Путіна на танку. Казатимуть: може, так і треба...

Ну а інші тільки радітимуть, це зрозуміло!