Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Росія   Грузія   Південна Осетія   російські націоналісти
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Позиция русских националистов по Юго-Осетинскому конфликту

Anatole | 14.08.2008 21:27
Дещо відмінна від офіційної позиція. Як на мене, про неї теж корисно знати.
"Нельзя перепрыгнуть в другую реальность, игнорируя то, что он нас ничего не зависит. Мы не можем встать под знамёна тех, кто нас угнетает, унижает, уничтожает и делать вид, что мы в чём-то едины."
Коментарі
Anatole   | 14.08.2008 21:37
Якщо чесно, то для мене цей текст став несподіванкою. Не із всіма твердженнями статей, вміщених на цьому ресурсі можу погодитись, хоча, може, неуважно читав. Проте в даній статті, на мою думку, є багато слушних думок. І, якби в сучасній РФ була достатня кількість людей з такими поглядами, нам з північними сусідами жилося б легше. Хоча, я можу і помилятись.
Олена Олійник   | 14.08.2008 21:56
Дуже мудрий текст, талановитий навіть. Але ж треба дуже ретельно розібратися спершу – що за організація, яка її мета; дочекатися проанонсованого допису (як саме ВОНИ пропонують розібратися з Грузією, і як – допомогти осетинам). Бо навіть 100% співпала думка може бути випадком.
А це – сила:
"Список, чего может сделать плохого НАТО можно составить очень большой, однако ни один из его пунктов никого из русских не касается лично. Что, какой-нибудь полковник из Брюсселя выбросит свой новенький Мерседес и отберет у среднестатистического русского его десятилетний Опель, пригнанный с немецкой помойки? Из "хрущебы" выгонит и сам в ней поселится? Отнимет монитор, на котором вы читаете этот текст?"
Leon   | 14.08.2008 21:58
+
Імперія, яка тримається залякуваннях не може довго бути...
Никита   | 15.08.2008 00:36
Anatole:
Дякую за лінк, а про НАТО – просто супер!
Никита   | 15.08.2008 01:11
Anatole:
, якби в сучасній РФ була достатня кількість людей з такими поглядами, нам з північними сусідами жилося б легше
Може, з грузинами русские националистьі і готові порозумітися.

Але ми в них на особливому рахунку.

Почитайте ось це.

Знаєте – краще вже з Путіним шукати порозуміння:- (
Никита   | 15.08.2008 02:14
Поставив це окремим лінком, а його заглючило. Чи, може, то в мене рука здригнулася від обурення. Ось таке підгрунтя їхнього братського ставлення. Насправді нічого братського: ми просто один народ з їхньої точки зору. Тобто те, про що весь час писав Хандусенко: українців не існує.
Ясно, що всі розмови про незалежність і НАТО щодо України сприймаються просто як русофобія. Ясно, що не змиряться вони, не відпустять нас без бою:- (Правду кажуть ті, що стверджують: війна не закінчилася, все лише починається!
Anatole   | 15.08.2008 10:02
Никита:
От же ж, що значить прочитати тільки пару статей. Не подивившись на їх думку про Україну. Хоч бери і лінк видаляй. З іншого боку, мабуть, корисно знати, що вони думають про нас. Треба буде уважніше прочитати матеріали про Україну з даного ресурсу. Блін, думав, що є там адекватні люди. Виявляється, що якщо і є, то не з арі.ру.
Никита   | 15.08.2008 11:13
Anatole:
Насправді це дуже добре, що Ви дали цей лінк.
Ми бачимо, як вони ставляться до кавказських конфліктів у порівнянні з українським.
Вони готові відпустити будь-кого – тільки не Україну, ось який важливий висновок.