Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
політика війна осетія україна

Україна без війни

protyvsih.com.ua | 11.08.2008 01:37

-34
Рейтинг
-34


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
34

Це безстроковий протест українських громадян від участі України як держави в військових операціях за межами своєї території. Миротворчі місії вже давно переросли у повномасштабні воєнні дії, в яких інші країни все більше втягують Україну у якості "гарматного м'яса".

Україна без війни
Розуміючи те, що в даній ситуації гинуть наші співвітчизники ми виступаємо проти будь-якої участі українських громадян у будь-яких військових та "миротворчих" операціях за межами своєї країни, адже завдяки "мирним операціям" спільно з ЄС, ООН, NATO рахунок загиблих українців уже йде на сотні.

Питання набуло вагомої актуальності в зв'язку з подіями у Грузії, куди бездарна українська влада обдумує відрядити "миротворчий" контингент, що рівноцінно підписання українським військовим смертного вироку, адже в зоні конфлікту вже загинули тисячі людей. Намір щодо будь-якої фанатичної "миротворчої допомоги" будь-якій із сторін загрожують перевести Україну в стан війни, а це є недопустимо. Український народ вимагає від влади України утриматись від будь-яких дій, заяв або рішень стосовно військових конфліктів у інших державах, що суперечать українській конституції та позаблоковому військовому статусу України.

Не зважаючи на дружнє ставлення української еліти до грузинського народу ми вимагаємо від влади не спекулювати цим питанням, адже навіть така дружба не може бути причиною загибелі українських громадян. Ми впевнені, що вирішення військових конфліктів за територією нашої держави може відбуватись без втручання українського народу.

Цим протестом ми не виправдовуємо жодну з конфліктуючих сторін, адже основною нашою вимогою є утримання України як держави від будь-яких бойових або "миротворчих" дій. Це чітка позиція проти будь-якої участі українських громадян у будь-яких військових операціях, в тому числі "миротворчих місій" в інших державах!

Взято з сайту www.protuvsih.com.ua

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua