Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
9

Коментарі
Никита   | 23.06.2008 15:57
Хто заважає Президенту України, Прем'єру, Голові Верховної Ради, лідерам парламентських партій вийти перед журналістами і прямо, чесно, поіменно, назвати діячів, сили, які заважають кожному з них покращити життя народу? Іншими словами, окреслити широке коло ворогів народу.

Ніхто не заважає!

То чому вони того не роблять?
Ну чому ж не роблять?
Президент і Прем"єр прямо вказують одне на одного.
  | 23.06.2008 16:00
Якщо справді щось починати – то тільки з четвертого кроку.
Перший, другий, третій – безглузде ля-ля, пізно пити боржомі.
А найдурніше, що може зробити МПС – це організовуватися в реально існуючу партію.
Бо це означає або самим організовано здатися мерзотникам при владі, або стати ще одною ТАКОЮ Ж, як усі, партією. Бо шлях організації офіційно існуючої парламентської партії веде тільки до такого результату.
  | 23.06.2008 16:08
А починати треба з того місця, з якого гниє риба.
Добре пам'ятаючи, що в тому місці є не тільки офіційна влада, а й влада неофіційна, зате найбільша.
  | 23.06.2008 16:21
Повний респект Партії снайперів. Хай хоть щосьлюдей дорвавшихся до влади злякає. І, зауважте, одного переляку мало. Смертна кара повинна бути повернена. І по відношенню до держслужбовців в першу чергу.
Тільки ось десять патронів – замало.
  | 23.06.2008 20:02
Партия снайперов маловато будет – надо партию пулеметчиков – мочить их гадов, чтоб видели кто их мочит и за что!- а то ж с глазами удивленными предстанут наверху...
Олена Олійник   | 23.06.2008 20:41
Серед купи лабудєні є однісінька креативна фраза, та й та не в потрібному місці. Ос ця:

З себе і почнемо...
Сказати, куди її перемістити, чи самі здогадаєтесь?
І щоб не бла-бла-бла, а дія і лише дія. Як Ви любите.
  | 23.06.2008 21:01
Нэвжэ нацюкы сами сэбэ того... тэ е як його... запырдэлять. Гы-гы-гы-гы
  | 24.06.2008 09:59
Надо, надо нам ребята жизнь веселую прожить – хоть одну быдлоту в саритире замочить.