Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Юлія Тимошенко і Володимир Путін прийшли разом"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
8

...хазяйське обличчя все ще бурякуватого кольору – після жорстокої виволочки від хазяїна Путина для холопки Тимошенко воно явно іще не встигло внормуватися – сліди московських "воплєй" на жаль одразу не сходять, а виходити на публіку треба _вже_

''Юлія Тимошенко і Володимир Путін прийшли разом''
На цьому фото від 23/05/2008:

=======:

Тимошенко і Путін зустрілися у Мінську

На розширене засідання Ради голів урядів країн СНД, яке відбувається у Мінську, Юлія Тимошенко і Володимир Путін прийшли разом.

[...] Фото: REUTERS

:======= http://gpu.ua/index.php?&pid=101465&s=3_foto

- змучений вираз на блідому запалому обличчі жалюгідної московської холопки Тимошенко явно вказує на те, що у неї від її кремлівського боса щойно була дуже ой нелегка і досить таки при тому одностороння "розмова". І оскільки розмова була тільки що, то хазяйське обличчя все ще бурякуватого кольору – після жорстокої виволочки від хазяїна Путина для холопки Тимошенко воно явно іще не встигло внормуватися – сліди московських "воплєй" на жаль одразу не сходять, а виходити на публіку треба _вже_.

Але Юлії Тимошенко мабуть що не варто вже аж так обморочно перейматися – адже іще не всі методи роботи московських убивць, а чи не найпершою та найпріоритетнішою як на сьогодні посіпакою на українській землі яких являється саме якраз вона, вже до кінця використані таким чином, що більше нема нічого. Що особливо може втішити дану московську холуйку, то це що в її московських хазяїв для неї завжди в резерві напоготові є головний засіб московських убивць – убивство.

Не нам звичайно поучувати найбільших убивць в людській історії, московських убивць, що головною проблемою стосовно убивства, коли звісно мова не йде про масові московські убивства всіх підряд (це наразі в московських убивць та їхніх посіпак на українській землі ще не на часі, оскільки таке спершу потрібно ретельно підготувати, щоб убивати без ризику для своєї шкури) – це перш за все точно визначити, кого саме конкретно треба убивати. Але з цим, слід думати, в московської сексотки під прикриттям Тимошенко нема особливих проблем із її здоровенною армадою помічників у вигляді різного роду московських холопів, лакуз, посіпак, холуїв і просто рабів – безрідних покидьків невідомих народів, присутніх на всіх напрямках московської роботи на українській землі, і також що особливо цікаво (і сумно), надурених зазомбованих нормальних людей. Не доводиться сумніватися, що ці люди, тільки спитай, дружно покажуть пальцем на кого слід.

Після успішного визначення кого треба убивати, далі вже йде досить таки рутинна технічна московська задача, з величезним досвідом її вирішення і з безліч успішних прецедентів на українській землі, а також з майже безмежними засобами її вирішення – а як саме слід убивати, щоб ефект від убивства даної особи (осіб) був максимально позитивний, а не цілком навпаки, для московських убивць. Адже це може мати ключове значення, щоб смерть мала максимально природний вигляд, а не очевидного убивства. Але навіть коли скажімо мова йде про практично здорову людину (людей) в хорошій фізичній формі, то все одно як для московських убивць це не дуже велика проблема. Усі ми давно в курсі (див. "Убивства українських політичних і культурних діячів" http://narodna.pravda.com.ua/politics/46b84f3c178cc/), що коли мова заходить про московську необхідність убити на українській землі, то з даною людиною раптом може статися ну зовсім що завгодно – камаз йому вночі поперек дороги, чи він вдень розгубився за кермом на рівній широкій пустій дорозі, чи щось не те випив, чи наприклад серце раптом зупинилося на футболі. Та що там на футболі – просто під час кроків додому із згортком помідорів.

Так що а чи не пора вже знов убивати? Тим більше що для справжніх убивць – а хто вже може бути справжнішим убивцею за московських убивць – сам процес убивства а чи не важливіший за навіть його мету. Особливо після такої жорстокої поразки, як оце позавчора на київських виборах.

Олександр Франчук http://www.geocities.com/olexandr

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua