Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вінницький мер Володимир Гройсман представлятиме Україну у Раді Європи


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
4

Українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2008-2009 роки затвердив Президент України Віктор Ющенко. До її складу увійшов і міський голова Вінниці Володимир Гройсман.

Українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2008-2009 роки затвердив Президент України Віктор Ющенко. До її складу увійшов і міський голова Вінниці Володимир Гройсман. Він вважає, що його робота у Раді Європи дасть можливість знаходити нові імпульси для запровадження європейських стандартів життєдіяльності рідного міста.

До слова, українці у цій поважній структурі працють з 1996 року. І наша делегація налічує 24 особи. Конгрес місцевих і регіональних влад є окремим органом Ради Європи, до якого входять Палата місцевих влад та Палата регіонів. Цей представницький орган складається з найавторитетніших представників місцевого та регіонального самоврядування країн-членів Ради Європи. Конгрес є форумом, на якому представники органів місцевої і регіональної влади обговорюють спільні проблеми, діляться досвідом, консультують Комітет міністрів та Парламентську Асамблею з усіх питань, що пов'язаних з місцевою і регіональною політикою, відстежують стан місцевої і регіональної демократії у країнах-членах Ради Європи, а також роблять моніторинг з дотримання положень Європейської хартії місцевого самоврядування. Крім цього, Конгрес налагоджує співпрацю з національними та міжнародними організаціями, які представляють органи місцевої і регіональної влади, організовує різноманітні читання та конференції.

Конгрес працює у формі щорічних пленарних сесій, а також засідань Постійного комітету, статутних комітетів та робочих груп Конгресу, які відбуваються в штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua