Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
4

Коментарі
Ekain   | 25.04.2008 15:48
Савік Шустер колись працював на Радіо Свобода, навіть був там у керівному складі. Якось раптом він зник. Потім хтось казав, що його прибрали за порушення журналістської етики. Що це означало не розшифровували. Може, якось самого Савіка запитати на його передачі? Хто там буває, зробіть собі нотатку.
Михайло Скорич   | 25.04.2008 15:52
Ekain:
Савік Шустер колись працював на Радіо Свобода, навіть був там у керівному складі. Якось раптом він зник. Потім хтось казав, що його прибрали за порушення журналістської етики. Що це означало не розшифровували. Може, якось самого Савіка запитати на його передачі? Хто там буває, зробіть собі нотатку.
Трохи про це є тут:

http://www.compromat.ru/main/shuster/malyj.htm

Хоча й занабдто романтична версія про звільненя "зрадника свободи слови та штрейкбрейхера"
  | 25.04.2008 16:08
Але на чийсь млиночок цей Савік воду виливає... Захотів послухати радіо по інету: скрізь є щось цікаве з національним присмаком, пошукав українського, а там Пугачова і її землячки...Попса по "ящику" й по радіо. Слава Богу що 1 та 2 канал українського радіо не віддали а аренду прихвостням "невідомої " національності й ніби то з російськими паспортами.
А. Н. Онимченко   | 25.04.2008 16:26
Саме за цими технологіями було зруйновано СРСР. Пам'ятаєте, як спочатку, на першому етапі "перебудови", казали: "Ленін був хороший, однак лиходій Сталін спотворив його ідеї!" Потім, коли суспільну свідомість було підготовлено, почали громити і самого Леніна.

дозвольте не пригодитися: не слід порівнювати Україну й СРСР, це різні речі, СРСР тримався на крові, хиба це схоже на Україну?

Щодо Леніна: хиба те, що про Леніна казали не відповідало дійсності? На початкових етапах "гласності" більшовики намагалися ще замовчувати факти, тому вирішили позбутися частини своєї ідеології тобто так званого "сталінізму",
  | 25.04.2008 16:26
Я всегда говорил и говорью Шустер – провокатор.
А. Н. Онимченко   | 25.04.2008 16:26
задля врятування її в цілому, проблема була лише в тому, що ця ідеологія вже повністю згнила і ніяки балачки про "саціалізм с чілавєчіскім ліцом" не могли її врятувати
Правнук   | 25.04.2008 16:32
На млинок тих,
хто хоче не зникати з ефіру
і зберегти владні повноваження.
Вони йому й доплачують -
бо візу на запрошення
видає саме він.
  | 25.04.2008 16:50
ANONIM:
Я всегда говорил и говорью Шустер – провокатор.
А кто-то сомневался?
  | 25.04.2008 18:11
А разве свобода слова – это не один из основных принципов демократии?
  | 25.04.2008 19:06
Всё правильно, но это лишь следствие, а не причина.
хто винен українським політикам, що вони дурні і смішні?
Если бы у нас была подлинная демократия, то народ бы выбрал совсем других людей. И страна была бы единая и сильная.
С.Тарас   | 25.04.2008 19:12
Я взагалі не можу зрозуміти як можна вибирати найвеличнішого українця не по категоріях? Як можна порівнювати Богдана Хмельницького і Валерія Лобоновського? Адже це безглуздо – порівнювати багатомільйонну армію фанатів футболу і "армію" прихильників історії. Хто переможе спрогнозувати не важко. Висновок – опитування не об'єктивне.
  | 25.04.2008 19:29
А. Н. Онимченко:
дозвольте не пригодитися: не слід порівнювати Україну й СРСР, це різні речі, СРСР тримався на крові, хиба це схоже на Україну?
ні...
сьогодняшна україна тримаеться на брехні
А. Н. Онимченко   | 25.04.2008 20:11
на якій брехні? За базар ответишь? Донбасс же порожняк не гонит
  | 25.04.2008 20:57
А. Н. Онимченко:
на жаль багато у нас, особливо у вас являють собою порожняк.
  | 25.04.2008 21:56
Хотілося б вірити, що Шустік тут ні при чому. Досить важко спрогнозувати наперед, в що може вилитись операція Самий Великий.
Можливо Шустер просто добрсовісно відробляє зарплату. Його діло маленьке-підвищити рейтинг передачі і каналу.
Інша справа, хто і як використає цей рейтинг? Придивіться ближче до "ІНТЕРА" і ви побачите, з якою упередженістю, я би сказав зловтіхою, говориться в новинах про Україну, українське. Виглядає так, ніби ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ- задушевний давній кумпель ведучого, ВР- клуб, а УРЯД – взагалі... І так з дня на день декілька разів.
Та що ІНТЕР. Тут 5канал для збереження плюралізму ладен запросити до мікрофона явно ворожих до України людей.