Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Садовий показав львів'янам "фак"

Антін Бандера | 19.04.2008 14:15

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Мода на середній палець перейшла від столичних даїшників до місцевих керівників. Мер Львова показав середнього пальця кільком сотням львів'ян, які зібралися під Ратушею на акцію протесту "ДОСИТЬ!".

Мода на середній палець перейшла від столичних даїшників до місцевих керівників

Андрій Садовий показав львів'янам своє справжнє обличчя. Мер Львова показав середнього пальця кільком сотням львів'ян, які зібралися під Ратушею на акцію протесту "ДОСИТЬ!".

Андрій Іванович був у доволі доброму гуморі, доки в наметовому містечку під міськрадою було кілька десятків людей, а до них наближалися міліціонери й муніципали, аби знищити його. Мер жартував, розказував анекдоти. Однак коли на допомогу пікетникам прийшло ще кількасот людей, Садовий відверто розгубився. Коли ж ці люди почали кричати "Ганьба!", він вийшов із себе, відійшов на кілька метрів, показав людям "Фак!" і пішов геть.

На його щастя, люди не піддалися на провокацію – з'ясувалося, в пересічних львів'ян культури значно більше, ніж у мера. А в нього, судячи з усього, так само, як і в бюджеті міскради, де витрати на культуру у п'ять разів менші, ніж на зарплати чиновникам: зарплата велика, а культури мало...

Контакт – 220-18-06

Фото і відео можна знайти тут:

http://zik.com.ua/ua/news/2008/04/18/134061

Детальнішу інформацію тут: www.samozhust.com.ua

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua