Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
4

Коммунизм с человеческим лицом, или социализм с европейским?

Никита | 16.04.2008 20:46
Идея социальной справедливости близка и понятна большинству граждан Украины. И сегодня главная задача СПУ – вернуть веру в то, что проводником этой идеи являются социалисты
Коментарі
Vladimir   | 16.04.2008 20:56
Никита, Вы за СПУ стали агитировать? За социальную справедливость в их понимании? Или зачем Вы привели эту статью?
Никита   | 16.04.2008 21:40
Vladimir:
Чтобы еще раз подчеркнуть: идея социальной справедливости – это социалистическая (=коммунистическая) идея. За социальную справедливость борятся левые. Это нельзя забывать.
Стрілець   | 16.04.2008 21:43
Захотів написати коментар, відкриваю, дивлюсь – а там уже Володимир написав практично те, що я хотів.
Никита, навіть якщо ви нічого такого не мали на увазі, то всеодно це привертання уваги до відморозків.
Нащо?
Я не про соціалізм сам по собі, я про конкретних відморозків, які цю ідею осідлали.
Як показала історія – чисто для власної вигоди осідлали.
Тому, якщо вам ні про що таке не йдеться, – може не варто?
Никита   | 16.04.2008 22:20
Стрілець:
я про конкретних відморозків, які цю ідею осідлали.
Як показала історія – чисто для власної вигоди осідлали
Але ось деякі автори пишуть на НП, закликають боротися за соціальну справедливість і збирають голоси і плюси.
То я й хотів дійсно привернути до цього увагу и наголосити: ті, хто використовує такі гасла – або відверто ліві, або прикидаються лівими і брешуть.
serge   | 16.04.2008 22:36
Vladimir:
Никита, Вы за СПУ стали агитировать? За социальную справедливость в их понимании? Или зачем Вы привели эту статью?
Погоджуюся!
Аби захищати соціалістичні ідеї, не обов"язково мати слово "Соціалістична" у назві партії.

З іншого боку, наявність цього слова у СПУ не говорить ні про що. Сподіваюся, відтепер ця партія завжди асоціюватимется із відморозками та зрадою.

Вічна їм ганьба!

PS. Никита, згоден, що соціалістична ідея зразка Скандинавських країн – ідеальний варіант. Але Морозу не вірю!
Wasil   | 16.04.2008 22:57
Социализм -ЗЛО! соц.справедливость привлекательна для лентяев и тунеядцев
Никита   | 16.04.2008 22:57
serge:
згоден, що соціалістична ідея зразка Скандинавських країн – ідеальний варіант. Але Морозу не вірю!
Я не вірю в соціалістичну ідею ніякого зразка і ні під яким соусом.
Може, в скандинавських країнах ця ідея приносить меншу шкоду, але для України в найближче століття ця ідея є абсолютно неприйнятною, бо повертає нас в СРСР.
І я думаю, що за соціальну спаведливість закликають боротися саме соціалісти і комуністи, як би не називались їхні партії.
Никита   | 16.04.2008 23:05
Wasil:
Социализм -ЗЛО! соц.справедливость привлекательна для лентяев и тунеядцев
Це гасло політики просто використовують як наживку для того, щоб наловити побільше довірливого електорату.