Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Гідра абсолютизму в Московії регенерувалася повністю!

| 15.04.2008 17:11

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
10

Сьогодні, після слізних просьб народу, лідер нації очолив партію Єдіноросів. Тихиф переворот в Росії завершився. Влада остаточна і головне – назавжди, опинилася в одних руках.

Сумнівів в цьому не залишив і сам новоспечений прєдсєдатєль партії єдіноросів. У свойому виступі пан Путін вже не відрізнявся надмірною скромністю – він так і заявив, що народ і партія ізбралі Дмітрія Анатольєвіча Мєдвєдєва, которого Я вам рєкомендовал, що партію на виборах Я возглавіл, що Я рєкомендовал Дмітрію Анатольєвічу нє вступать в ряди єдіноросов (а чого створювати видимість, що там двоголове лідерство), далі йшло Я возглавлю правітєльство і тд в тому ж дусі.

Бідака Дмітрій Анатольєвіч тільки і промимрив, що він, мовляв, ще не готов стати єдіноросом, хоч і ідєологічєскі блізок до них. Цікава штука, коли безпартійного партія висуває на президента і потім він ще не дозрів, аби стати "членом".

Переворот в Московії завершився. Тепер, нєсравнєнний Вл.Вл.Путін є чільником партії, яка має конституційну більшість у думі, головою уряду, членів якого буде добирати вже не президент, а премєр-міністр. Чим не торжество демократії? Поки сам був при владі – чинив як хотів. Тепер очолив партію більшості, логічно став головою уряду (дивно, що формально чекав поки його Мєдвєдєв "представить"), а тепер буде і далі керувати, як захоче. А Мєдвєдєв, навіть не будучи в партії, перетворюється вже навіть не в бутафорського президента, а в ляльку-маріонетку.

Основне не цьому. Це все було відоме заздалегідь. Основне полягає у остаточному не закріпленні, а заливці бетоном влади однієї людини.

Можливо, це і єдино-можлива форма правління в Московії. За останні роки, тільки в часи головування Хазбулатова в думі в Росії були якісь більш-менш противаги самодурству чи спротив проти відродженню абсолютизму. Розстріл танками думи поклав край демократії і встановленню безмежної влади Бориса-царя. Але той, на старість, розглядався за наступником. Запропонував Черномирдіну, але Віктор Степанович сприйняв пропозицію, як тест на лояльність і обачливо відмовився. І так виринуло спочатку дитя, а тепер і реальний монстр таємної всесильної служби.

Говорити тепер про можливість повернення до джерел демократії сенсу нема. Подивіться у віччі виступаючих чи на хїзді, чи опісля – стільки або глибинного страху бовкнути щось не так, або сабачої відданості господарю, що проймає жах – невже ми могли бути з ними колись в одній державі, а ще гірше – невже хтось міг би знову бажати подібної долі Україні?

Ми таки є різні, нас поділяє вже тепер ментальна прірва, українець вже ніколи не стане васалом жодного "лідера", хай він буде хоч сто раз золотим чи діамантовим. Так, ми маємо крихку коаліцію, так ми маємо важку і не завжди конструктивну опозицію, ми навіть маємо тих комуняк (хоч би їх вже десь вирвало!), але ми маємо і живого Президента, зі всіма його помилками і недоліками, але живого Президента, людину, не мумію-ідола для поклоніння. І саме це вселяє надію, що в нашій святій батьківщині пануватиме пошана до демократії і вибору народу.

Українська демократія є справді загрозою для Росії. Не у військовому чи економічному сенсі. Україна є тим подразником для мешканців Московії, яка показує, що так як живуть вони – жити неможна! Що можна жити інакше, вільно, без єдіновєрной і направляющєй! Оце є реальна загроза путінській Росії. Тому він і поспішає запеленати Московію остаточно таємними ланцюгами КГБ-ФСБ.

Але це і є причина, чому Ми мусимо йти до НАТО, попри обструкцію немудрих людей в Україні, попри негативне ставлення деяких далеких і близьких наших сусідів, попри труднощі, які нам слід подолати на цьому шляху.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua