Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
16
Рейтинг
16


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
3

Коментарі
Leon   | 12.04.2008 11:33
В Криму зарухались провокатори – вже який раз здійснено акт вандалізму на татарському кладовищі. Сплановано, і явно за межами України...
Никита   | 12.04.2008 12:25
Министр иностранных дел Грузии Давид Бакрадзе назвал заявление Балуевского "опасным" и "тревожным" и добавил, что подобное заявление как раз и поясняет причины, почему Грузия и Украина хотят вступить в НАТО. "
+ автору за статью
Огромный минус по сути изложенного:- (((((((((((((((
  | 12.04.2008 12:32
Никита | 12.04.2008 12:25
+ автору за статью
Огромный минус по сути изложенного:- (((((((((((((((
І що це має позначати?
Никита   | 12.04.2008 12:37
ANONIM:
Никита | 12.04.2008 12:25

+ автору за статью
Огромный минус по сути изложенного:- (((((((((((((((
І що це має позначати?
Тільки те, що заяви Балуєвського і нагнітання протистояння викликають дуже сумні, мінусові почуття.
  | 12.04.2008 12:45
Никита | 12.04.2008 12:37
Тільки те, що заяви Балуєвського і нагнітання протистояння викликають дуже сумні, мінусові почуття.
Ви вважаєте, що краще було б замовчати цю тему щоб потім мати право сказати, що "вєроломно і внєзапно"?

Правильна постановка діагноза -це вже половина одужання. В цьому я на боці позиції, викладеної автором.
  | 12.04.2008 12:46
НГШ раши уже фактически пенсионер, так что пиздеть он может, что угодно. Сухопутную операцию раша провести не могьот, поскольку шайка мародеров в погонах, называемая парашн армией, может успешно захватить только водочный завод и там окопаться навсегда. Мусора сейчас залягут оборонять парашн белый дом, чтобы там пукина чечены по случаю не грохнули. Хреново то, что укрармия – в общем то такой же сброд.
  | 12.04.2008 12:49
ANONIM | 12.04.2008 12:46
Хреново то, что укрармия – в общем то такой же сброд.
На счастя, не зовсім такий. По перше є професійні частини, по друге – досвід миротворчих операцій, і головне – українська армія якщо дойде до конфлікту буде захищати власну землю. А це свята справа.
  | 12.04.2008 14:03
Херня этот миротворческий досвид, тем более что у раши он поболе будет + еще многолетний опыт антипартизанской борьбы. Прохвэсийни частыны максимум на шо способны, так это пугнуть дэпутантов.

Про власну зэмлю: пошукайте дурных в дургому мисци. Попробуйте сначала найти свой клочок земли, шоб бандюки рога не отшибли. Все давно распилили между чиновно-депутантским ворьем. Так что, хто вкрав – пущай и чешет защищать. Может хоч москали отомстят. А я не знаю идиотов, которые кинутся в бой за хари, разграбившие этот кусок суши.
Сезам   | 12.04.2008 14:13
ANONIM:
ANONIM | 12.04.2008 12:46

Хреново то, что укрармия – в общем то такой же сброд.
На счастя, не зовсім такий. По перше є професійні частини, по друге – досвід миротворчих операцій, і головне – українська армія якщо дойде до конфлікту буде захищати власну землю. А це свята справа.
Підтримую. За статтю – великий +
Никита   | 12.04.2008 14:17
В цьому я на боці позиції, викладеної автором.
Так і я ж відразу поставив автору +.
Веддаарди   | 12.04.2008 14:28
Да уж... "В случает вступления Украины в НАТО Россия предпримет меры на обеспечение своих интересов". Ужжасное заявление. Прям поджжилки трясутся. Ну грромадная угрроза... чему там... а... национальной государственности.

Хотите, тайну открою? Даже если Украина и не вступит в НАТО, Россия всё равно будет предпринимать меры на обеспечение своих интересов! Причём как военного, так и иного характера!
  | 12.04.2008 14:44
Веддаарди | 12.04.2008 14:28
Да уж... "В случает вступления Украины в НАТО Россия предпримет меры на обеспечение своих интересов". Ужжасное заявление. Прям поджжилки трясутся. Ну грромадная угрроза... чему там... а... национальной государственности.

Хотите, тайну открою? Даже если Украина и не вступит в НАТО, Россия всё равно будет предпринимать меры на обеспечение своих интересов! Причём как военного, так и иного характера!
Веддаарді, читати, це не тільки робота для рота, а для мізків. В статті сказано не про заходи Росії на забезпечення своєї безпеки, а ПРО ЗАХОДИ ЗБРОЙНИХ СИЛ РОСІЇ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Різниця є?
Володимир   | 12.04.2008 14:48
І не тільки паніка в московському політикумі. У них вже розпочалася від безсилля істерика. Вони ж, "гаранти" нашої безпеки, зрозуміли, що вже процес ними не контролюється і може так статися, що і Росія спочатку розпадеться на Європейську частину і Маньчжурію, ще одну китайську провінцію у складі великого Китаю. А потім і європейська частина на території якої слов"ян не так уж і багато (тільки у самому центрі – казанські татари, мордва, чуваші... і інші). А Україна, як була центром східного слов"янства, так і залишиться ним. Так що московські керманичі дуже добре це відчувають. Думаю, що їх незабаром асимілюють китайці. Але хочеться іще і іще грабувати свій народ, продаючи його нафту і газ.
  | 12.04.2008 14:51
Балуевский имел ввиду меры на территории России – в смысле базы, ракеты, части и т.д. А право Украины он не оспаривал – это выбор Украины!
Веддаарди   | 12.04.2008 14:53
ANONIM:
Веддаарді, читати, це не тільки робота для рота, а для мізків. В статті сказано не про заходи Росії на забезпечення своєї безпеки, а ПРО ЗАХОДИ ЗБРОЙНИХ СИЛ РОСІЇ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Где сказано? В статье Анта? Вот так прямо и сказано? А ну, покажите, пожалуйста, в каком предложении статьи Анта об этом сказано? Этого у Балуевского не было, и Ант об этом и не написал!