Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тихий державний переворот – в Росії збільшать кількість і повноваження "полпредів".

| 10.04.2008 18:44

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
6

Чи читачі чули про таких посадовців? Полпред – це з російської – повноважний представник президента Росії на місцях.

Виявляється, в кожному краї, області, районі, в містах і населених пунктах Росії є так звані, государеві очі і вуха – полпреди. Їх обовязок – прісматрівать за губернаторами, мерами і іншим служивим людом Московії. Можливо, ми би про них так і не дізналися, коли б... не інагурація нового "президента" пана Мєдвєдєва. І ось тому вирішили поширити підзвітність оцих полпредів і на премєр міністра. Здогадалися? Ото ж то, якже "премєр" – лідер нації і опиниться без своїх наглядачів. Він же особливий премєр. Це Зубкову можна було обходитися без інформаторів -полпредів (за ним самим невпинно слідкувало государєво око), а от премєру ВВП нікак нєльзя.

Колись, в середньовічній Японії також існували так звані міцукі, обовяязком яких було слідкувати за самураями, урядовцями, іноземцями і взагалі за всіма підозрілими. Ідеальна система, коли всі слідкують один за одним і пишуть доноси. Подібна система нагляду і сексотства розквітла буйним квітом в стран., гдє так вольно дишит чєловєк! Забули? З тими її героїзованими "павліками морозовими", ідеальним продуктом системи.

І ось із здивуванням довідуюся, що жив, жив курілка! Не згинув сексот на теренах контрольованої демократіїю Навпаки, планується значно збільшити їх кількість, аби так би мовити, полнєє охватіть контролем цю нещасну Московію.

Ну що ж, зараз завдяки розширенню і поширенню "інституту" полпредів і їх передпідпорякуванню новому "премєру" хоч стає зрозумілим, яким чином здійснюється контрольованість "демократії" в Московії.

Але уявіть собі, колись КГБ було слугами і знаряддям для партійної еліти – всіх тих перших секретарєй, а тепер вся ця бюрократія знову опинилася під пятою охранки! Як в часи МГБ Берії і Абакумова! Виявляється, Путін здійснив тихий державний переворот! Півстоліття тому, Микита Хрущов, знищивши одіозного Берію і розкривши злочини культу особи Сталіна переформував Міністерство ГБ, яке стояло в сталінські часи над усім і було державою в державі, користувалося безконтрольною владою над тілами і душами людей, коли капітан МГБ ганяв армійського генерала, коли партійні бонзи боялися ока ГБ – так от, Хрущов не тільки перейменував цю контору формально у КГБ, а поставив у партійний контроль!

Що ми бачимо зараз: партія єдіноросов є клубом кишенькових маріонеток, фунукція якої є освячувати в Думі волю лідера нації. Довірити їй контроль над КГБ? В жодному разі! Ось і вилазить таке собі полпредство, яке саме собою і є те КГБ тільки в іншій іпостасі! Але ж це справді страшно панове, коли позаконституційна структура "полпредів" фактично контролює всю країну! Ось в чому страшна суть контрольованої демократії!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua