Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Я русский! И Бог заплакал вместе с ним..."

| 10.04.2008 16:33

16
Рейтинг
16


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
6

Такі трагічні слова з пісні у виконанні Кубанського козачого хору, навів пан Литвин, підчас свого виступу на останній останній "Свободі слова".

Від цих слів дійсно просто б'є якийсь лихий фатум, приречення. Мені нагадалися слова колишнього Президента України, пана Кучми, який висловився приблизно так: "Дивлюся я на карту Росії і думаю – чого їм ще треба? Трудно не погодитися з тим його питанням! Ну дійсно, чого їм ще потрібно? Мають майже "одну шестую" земної суші, надра насичені ходовим товаром – газом і нафтою, мають понад півтори сотні мільйонів мешканців, мають "семіпядєй волбу" лідера нації, мають бомби зрештою...Ну чого ще їм потрібно, що вічно неситим оком споглядають то на чурек і саклю, то на садок вишневий коло хати...Ну чого?

Своє нечернозємє лежить облогом, а загадкова руска душа вічно зазіхає і зазіхає. Справді кажуть – півсвіта мало, а цілий – забагато!

То цьому нещасному народові втокмачили "месіанську" ідею панславянізму, то побудову комунізму во всьом мірє, то їх турбує за проф. Преображенским, потреба – "устраивать судьбьі чужеземних оборванцев", а тепер знову вишукують собі особую роль в мірє.

А здавалося би, живи собі спокійно, розвивайся, дай тому нещасному люду хоч трохи пожити по-людськи! Стань дійсно прикладом, щоб тебі заздрили, а не боялися. Так ні! Вічно вишукують тому народові якісь загрози внєшніх і проіскі внутрєнніх врагов, вічно їм вбивають в голову що їх мають любити в цілому світі, бо вони рускі.

Ну подумайте самі, чи кому з нормальних людей прийде в голву думка, чи українців люблять чи не люблять в якійсь країні? Можна говорити про ставлення до конкретної людини. Але тільки не московити. Вони завжди починають розмову типу – у вас на Западной, рускіх нє люблять, чи в Прибалтиці також не люблять, а серби – братья і тд. Ціла градація любовей!

До чого я веду. Ось вже слава Богу друге десятиліття завершується від відродження української державності. Здавалося б, що "брати" повинні б порадіти, що сусіда спинається на ноги, хоча б з огляду на те, що вже спроможний платити добру ціну за газ! Ні, готовий газ хоч задурно віддавати. аби тільки не випустити з "братніх" лабет.

І знову ж таки, нам цілий час дорікають про слов'янську єдність і тд. Так панове, Україна прямує в НАТО і тому, що там повно-повнісінько братів-слов'ян вже перебуває – і чехи, і словаки, і болгари, і поляки, і лужичани, і хорвати. І православний світ там широко представлений! І греки, і кіпріоти, і болгари...То в чому справа? А справа в тій "месіанськості", в тій надуманій пихатості і зарозумілості, у бажанні учіть жіть всіх і вся...Тому і нема щастя...Бо щастя, знову звернемося до героя булгаковського романа, про.Преображенського, в головах! То може час зайнятися чісткою СВОЇХ "сараїв", своїм прямим дєлом, ніж манірно повчати інших.

Зараз "країна обмеженої демократії" знову відвертає увагу свої громадян від своїх насущних проблем різноманітними натівськими загрозами, проісками Києва, системами ПРО з тим, аби народ ненароком не запитав лідера нації, а чому ми вічно мусимо бути не як люди? Чому вічно нам представляють, що ми живемо в оточенні ворогів? Ну ніхто ж на нас не нападає і не нападе! То ж може час почати жити вже в реальній демократії? Ось цього і бояться найбільше кремлівські владарі, бо основа їхньої влади – тотальний контроль! А може це дійсно фатум, коли і сам Бог заплакав? Видно нема на це ради.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua