Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Vielen Dank, Deutschland!

Ekain | 4.04.2008 15:24

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
11

Знов про НАТО, 5-ту колону...

У своїй статті Мстислав Зятковський написав:

"Може виникнути й така думка: а чи не може бути такого, що регіонали, організовуючи ці концерти-агітки, нібито афішуючи свою нелюбов до НАТО, вішали локшину на вуха свого електорату? А чому б і ні? Вони ж бо ж одноголосно колись голосували за вступ до НАТО у Верховній Раді, бо Янукович обіцяв, що у 2008 році Україна буде у цьому блоці, бо одноголосно проголосували у свій час за направлення українських вояк в Ірак. Може тепер тільки роблять вигляд, що протестують проти вступу України у НАТО"?

Потім автор сам відповів, шо ні, не може такого бути. Але враховуючи ступінь інтелектуального зубожіння наших противників, можна дати таки і позитивну відповідь. Бо як каже прислів'я наших північних сусідів, є такий типаж, що навіть у єдиній найсвятішій та найвірнішій церкві найправославнішого патриархату може завдати собі травми голови. На наше щастя, інші типажі серед наших противників майже не трапляються, тому нас ще не з'їли попри усі наші внутрішні непорозуміння та негаразди.

Ось йду сьогодні вранці біля посольства Німеччини і бачу десь 30-40 пікетувальників студентського виду з українськими прапорами та плакатами з написами: Vielen Dank, Deutschland"! (Подяка, Німеччино!).

- Добре, – думаю, – у когось з націонал-демократів ще не вичерпалось почуття гумору, чи точніше сарказму. Хай собі поважний посол подивиться та побачить, як саркастично сприймають політику його країни українці.

А придивився – так то ж пікет Партії Регіонів! Ну то й ще краще! Хай посол дивиться, кому його уряд так вдало підсобив. Як каже, ще одне прислів'я, як розказати, кому людина потурає, то й здогадаєшся, у якій д@пі ця людина незабаром опиниться. Тобто, denke, Deutschland, думай, Німеччино!

І дуже-дуже філен данк Партії Регіонів, бо про-прозидентські НУНС чи ЄЦ не здогадались поглузувати з німецької політики. ПР таки приведе нас до НАТО. Скоріше за президента. Головне, щоб у опозиції залишались. Інакше той же типаж, що у церкві черепно-мозкову травму отримав, як при владі, то навіть гірше ніж мавпа з гранатою.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua