Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   українофоби   Малюта   Єшкілєв

Українофоби на марші!

goutsoullac | 16.03.2008 02:22

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
13

Ну що ж, братове, виявляється, ми вже "мертві"! Українофобська сутність "Снобу" вилізла нагору.
16 березня о 17:00 в актовому залі Прикарпатського університету Олександром Малютою на лекції вперше буде ДОВЕДЕНО, що проект "Україна" мертвий і не має права на існування


Українофоби на марші!
Ну що ж, братове, виявляється, ми вже "мертві"! Українофобська сутність "Снобу" вилізла нагору.

http://community.livejournal.com/snob_ua/

Полюбуйтеся! І якщо після цього наші нацики не дадуть їм п...ди, то я дійсно визнаю їх "мертвими"... Звісно, я на цю гидоту в моєму універі не піду, але питання мною буде поставлене в понеділок різко.

Завтра, в неділю 16 березня о 17:00 в актовому залі Прикарпатського університету відбудеться зустріч з визначною людиною світового рівня – Олександром Малютою. Він входить в сімірку кращих математиків світу і десятку геополітиків. До цього часу Малюта проводив закриті методологічні семінари за великі гроші для дуже вузького кола управлінців.

Мені довелося майже рік просити його приїхати до Франківська та ще й з безкоштовною лекцією. На лекції вперше буде ДОВЕДЕНО, що проект "Україна" мертвий і не має права на існування. Також будуть дані варіанти виходу із системної кризи через призму справжньої духовності. Тема лекції "Духовна спадщина русів".

Дійство відбуватиметься в рамках консультаційного центру "Міра", який регулярно проводитиме подібні зустрічі з людьми світового рівня. В травні планується семінар з радником президента Росії, відомим анлітиком і політологом Андрієм Окарою. Залишайтесь з нами.

Жодних лінків до біографій не даю. Якщо вам невідомі названі персони – набирайте їхні прізвища в пошуковиках.


http://faruh.livejournal.com/45438.html

http://community.livejournal.com/snob_ua/

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua