Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Коментарі
Стрілець   | 11.03.2008 16:37
Може бути й так.
Beware   | 11.03.2008 16:41
+ Сподобалось.
Все йде на те, що так і буде.
Никита   | 11.03.2008 16:56
А хто це сказав: для того, щоб здолати дракона, треба самому стати драконом?
Beware   | 11.03.2008 17:23
Никита:
А хто це сказав: для того, щоб здолати дракона, треба самому стати драконом?
Коли нема підтримки лицарства, то самому стати драконом – це єдина можливість вижити у незруйнованій системі.
Никита   | 11.03.2008 17:41
Beware:
Никита:
А хто це сказав: для того, щоб здолати дракона, треба самому стати драконом?
Коли нема підтримки лицарства, то самому стати драконом – це єдина можливість вижити у незруйнованій системі.
Тому деякі й гинуть – не хочуть ставати драконами. Це не кожному дано.
Никита   | 11.03.2008 17:48
Напевно, автор правий в тому, що найкращий шлях – приборкати і приручити дракона. А потім, замість голову йому в пащеку, тримати його за гратами та пристосувати для вироблення електроенергії – адже газ дорожчатиме!
Beware   | 11.03.2008 17:52
Никита:
Тому деякі й гинуть – не хочуть ставати драконами. Це не кожному дано.
Але явно, не про Інфанта мова))
Та і один у полі не воїн. Особливо коли союзників придбати не вміє. Корупція владою – справа серйозна. А тут ще логіка дії системи підштовхує. Все зрозуміло, але від того не легше. Щось до нас все так туго доходить, жах.
Beware   | 11.03.2008 17:53
Никита:
Напевно, автор правий в тому, що найкращий шлях – приборкати і приручити дракона. А потім, замість голову йому в пащеку, тримати його за гратами та пристосувати для вироблення електроенергії – адже газ дорожчатиме!
)))
Юрій Шеляженко   | 11.03.2008 18:34
А слабо наговорити і викласти в інтернеті вашу радіоп'єсу? Можу допомогти з цим.
Beware   | 11.03.2008 18:39
Коментатор Анатолій Матвієнко:
http://www.obkom.net.ua/news/2008-03-11/1815.shtml
Киянка   | 11.03.2008 20:03
Юрій Шеляженко:
Класна ідея! П"єса того варта. А тут ставиться аудіо?

Але там кілька героїв – то слабо допомогти;)? Ех, шкода, що там наче нема жіночих персонажів:). Хіба – за натовп можна:)
Консерватор   | 11.03.2008 20:53
Дякую всім, є вельми плідні думки (наприклад, стосовно використання дракона як альтернативного джерела енергії:))). Щодо того, щоб зробити аудіоваріянт – працюватиму над цим!
ЗаХар   | 11.03.2008 22:20
Ну добре – дракон, інфант, радник... Мені от цікаво -що з коментатором робити будемо?
Консерватор   | 11.03.2008 22:29
ЗаХар:
Ну добре – дракон, інфант, радник... Мені от цікаво -що з коментатором робити будемо?
Медіа-профспілку на нього нацькуємо:))))
ЗаХар   | 11.03.2008 22:34
Консерватор:
ЗаХар:
Ну добре – дракон, інфант, радник... Мені от цікаво -що з коментатором робити будемо?
Медіа-профспілку на нього нацькуємо:))))
Ага... Коли не перегризуться за право першим отримати вказівку радника...