Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
9

Коментарі
Ekain   | 16.02.2008 17:47
треба негайно відшукати в архівах матеріали на написати книгу про вирішальну роль героїчної оборони Хорунжівки та потім великої битви за її звільнення від німецько-фашистських загарбників.
Стрілець   | 16.02.2008 17:51
Необхідність позитивних міфів для народів, для держав – це просто аксіома.
Це не предмет обговорення.
Предметом може бути тільки пошук хороших і ще кращих.
Навіть критика уже народжуваних міфів має бути дуже обережною, бо можна ж нашкодити народженню.
Ну а точність – це таки не основне.
Адже йдеться про МІФ.
Всі успішні народи мають міфи. Точно міфи, вони не витримують проби об'єктивним дослідженням. Але їх не намагаються неодмінно розвінчати.
Бо це було би шкідництво.
Ekain   | 16.02.2008 18:10
Один МІФ Ющенко вже мав – помаранчову революцію. На що перетворив – відомо. Такий результат буде з будь-яким міфом. якщо до нього доторкнуться пан президент та його оточення.
Стрілець   | 16.02.2008 18:32
Ekain:
Один МІФ Ющенко вже мав – помаранчову революцію. На що перетворив – відомо. Такий результат буде з будь-яким міфом. якщо до нього доторкнуться пан президент та його оточення.
Мені здається, що коли йдеться про корисні міфи, то навіть бажання куснути сильно неприємну особу варто стримати.
Ekain   | 16.02.2008 18:41
Стрільче,
Ющенко не неприємна для мене особа. Я не є його прихильником, але це не має відношення до приємностей чи неприємностей. Я його не кусаю. Мене дуже непокоїть, коли чиновники, особливо, з історією невдалих справ, беруться за непогану ідею, бо у результаті ідую буде спотворено. Мені достатньо, що лібералів інакше як ліберастами, а демократів – дерьмократам не називають. Також провина не концепцій, а недолугих реформаторів.
Valeriy   | 16.02.2008 18:50
Украли!!!!!! Подаю в суд на Ющенко!! Это моя идея была, насчет того, что хребет фашисткому зверю сломали в Карпатах, на Говерле! Это я предложил выпустить книгу – "Малая Земля -2" – воспоминания пограничника. Где справедливость?! Где элементарная порядочность?!
Valeriy   | 16.02.2008 18:56
Стрілець:
Ekain:
Один МІФ Ющенко вже мав – помаранчову революцію. На що перетворив – відомо. Такий результат буде з будь-яким міфом. якщо до нього доторкнуться пан президент та його оточення.
Мені здається, що коли йдеться про корисні міфи, то навіть бажання куснути сильно неприємну особу варто стримати.
Какие мифы Стрілець???? Это даже не маразм и не идиотизм. Это просто патентованная тупость! Все еще хорошо помнят Л.И.Брежнего с его "Малой землей". И тьму анекдотов на эту тему. Это... Ну просто нет слов!
  | 16.02.2008 21:05
пахоже новая волна какадемиков взялась засырать мозк
  | 16.02.2008 21:54
Господин Стрілець, вы действительно считаете, что подменив историю на набор мифов можно укрепить устои нашего государства, ведь это похоже на попытку строить дом на фундаменте из мин – любой, кто только захочет, сможет с легкостью его развалить!
  | 16.02.2008 22:33
Вот это Тернопольский институт подготовил нам выпускника! В экономике баран,так теперь в историю полез.Голубь ты наш USA, хоруживского разлива.Ты где живешь-на луне что-ли?
Стрілець   | 16.02.2008 23:03
Владислав:
Господин Стрілець, вы действительно считаете, что подменив историю на набор мифов можно укрепить устои нашего государства,!
Владислав, що за звинувачення, я хіба щось говорив про "підмінити"?
Мені ж така дур у голову ну ніяк не могла прийти!
В кожній успішній державі є історія – це одне і є міфи – це інше. Міфи історію аж ніяк не заміняють, а ДОПОВНЮЮТЬ. Це ж по суті як художня література – ну хто ж береться всер'йоз копатися в точності художньої літератури? Ніхто крім професійних літературних критиків або читачів – просто зануд.
Корисні міфи – дуже корисні! Для духу народу.
Valeriy   | 17.02.2008 00:59
ANONIM:
Эта статья – Творение дегенерата под диктовку ФСБ.
А Болога тоже под диктовку ФСБ говорил о Ющенко словами – "лидер нации"?
Ну тогда весь секретариат Ющенко это ФСБ.
  | 17.02.2008 01:40
Валерий, у Вас не возникает вопрос почему все ваши "творения" с минусами? Подсказка: бредовые идеи рождаются легко но читаются тяжело.
"Творить" не прекращайте психиатрам тоже нужно что-то делать.
  | 17.02.2008 01:43
Valeriy:
ANONIM:
Эта статья – Творение дегенерата под диктовку ФСБ.
А Болога тоже под диктовку ФСБ говорил о Ющенко словами – "лидер нации"?
Ну тогда весь секретариат Ющенко это ФСБ.
Да ты стрелки не переводи, задница КГБистская.
Valeriy   | 17.02.2008 02:09
ANONIM:
Валерий, у Вас не возникает вопрос почему все ваши "творения" с минусами? Подсказка: бредовые идеи рождаются легко но читаются тяжело.
"Творить" не прекращайте психиатрам тоже нужно что-то делать.
А у нас тут инверсная заселенность. Кстати, где это Вы мои творения нашли? У меня тут только одно творение. Может Вы меня перепутали с кем-то?