Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
6

Коментарі
senator   | 13.02.2008 11:22
Олег Ус:
я вже повідомив, що це справа ВИКЛЮЧНО внутрішня для кожної країни.

А якщо Ви подивитесь план дій НАТО з різними країнами, то там майже 80% питання суто СОЦІАЛЬНІ, а не військові.
Олег Ус   | 13.02.2008 11:23
Україна є геостратегічно-важливою державою, яка забезпечує вихід до Чорного і Азовського морів та в Центральну Європу.
"Забезпечує вихід" – кому? Для чого?
Олег Ус   | 13.02.2008 11:29
А якщо Ви подивитесь план дій НАТО з різними країнами, то там майже 80% питання суто СОЦІАЛЬНІ, а не військові.
Вы не сталкивались с предложением "крышевания" бизнеса? Там 90% – гарантий мирного и бесконфликтного существования! Аналогии, даже при очевидном примитивизме, уместны и подсказаны самими сторонниками вступления в НАТО образом "зонтика". Как по мне, лучше под дождем гулять не предьявляя документа.
senator   | 13.02.2008 11:29
Олег Ус:
Україна є геостратегічно-важливою державою, яка забезпечує вихід до Чорного і Азовського морів та в Центральну Європу.
"Забезпечує вихід" – кому? Для чого?
для себе, звичайно:)
Олег Ус   | 13.02.2008 11:31
Тогда и Россию похвалите – наращивание вооружений создает рабочие места, торговля оружием – поступление средств в экономику страны!
Олег Ус   | 13.02.2008 11:33
Олег Ус:
Україна є геостратегічно-важливою державою, яка забезпечує вихід до Чорного і Азовського морів та в Центральну Європу.
"Забезпечує вихід" – кому? Для чого?
для себе, звичайно:)
И что не "выходит"? Кто не пущат? Турки подперли? Румыны? Болгария? Или Грузия встала как один?
senator   | 13.02.2008 11:36
Олег Ус:
я звик розмовляти мовою документів та фактів.
Це Ваша справа, підтримуєте ви чи ні.
Я завжди казав, що проводити зараз референдум щодо НАТО – це злочин перед народом. Потрібно дати повну інформацію, без зомбування, а люди потім нехай вирішують.
Так можна референдумів провести багато з чого... Наприклад, "Чи перетинаються паралельні прямі?" Як ви думаєте скільки людей нададуть відповідь на це питання?)
Майже 90% сказуть НІ, тоді що, теорію Лобачевського Україна признавати не буде?)) Оце так дійсно "брєд".
Читайте, замислюйтесь. Поважайте себе та свою країну.
senator   | 13.02.2008 11:40
Олег Ус:
А ви за РОсію не хвилюйтесь;)
Не дурна й Росія, бо співпрацює з НАТО забагато глибше й ширше аніж Україна, та що там казати, навіть більше ніж деякі країни-члени НАТО!
Скажу більше того, представництво Росії в штаб-квартирі НАТО (в Брюсселі) налічує більше 150 осіб на чолі з генералами РФ, в той же час делегація України має представництво в кількості 20 людей з вищим званням полковника.
До того ж, військові РФ читають лекції, проводять семінари для військовослужбовців членів-країн НАТО!
Невже ворог вчить ворога? Хм... Мені дуже важко це уявити.
senator   | 13.02.2008 11:41
Тому казати про те, "що треба менше говорити про вступ до НАТО не конфронтуючи з Росією, з Донбасом", вважаю в даному випадку помилково. Навпаки, якомога більше потрібно розповідати про НАТО, його діяльність, співпрацю Альянсу з Україною та Росією.
Саме НАТО зараз багато вкладає коштів в українську освіту.
Саме НАТО хоче зробити для наших військовослужбовців (та не тільки для них) гідні умови життя.
Саме НАТО для України відкриває двері до європейських стандартів.
Чи вже наші пенсіонери не хочуть європейські пенсі?
Чи лікарі та вчителі й надалі готові працювати за мізерну платню?
Хіба це не принижує нас, українців?
Чому ми хочемо бачити ворога а обличчі Альянсу?
senator   | 13.02.2008 11:42
Так, вигідно! Вигідно приховувати правду від народу, тримати народ за бидло, яке вірить не фактам, а комунистично-регіональщинським байкам про натівські танки, бо так зручніше маніпулювати свідомістю людей, набирати собі поінти на виборах.

Ще раз скажу, буде злочином проводити референдум щодо НАТО де надавши населенню неупередженої інформації щодо Альянсу. Тому, я та мої однодумці проводили та будуть проводити просвітницькі семінари, казати про "плюси" та "мінуси" євроатлантичної інтеграції незважаючи ні на що. Я впевнений, що українці мудрий народ, тому після об'єктивної інформації вони зможуть вирішити де є правда та що дійсно потрібно країні.

А я пішов працювати. Щастиме)
  | 13.02.2008 11:54
Сенатор конкретный вопрос. Кто признаёт нелигитимность режима? Когда будут бомбить Великобританию, чтоб та признала независимость Северной Ирландии?
  | 13.02.2008 11:59
Автор очень любопытно развеивает "мифы" о НАТО: Это оборонительный, а не агрессивный союз, потому что они так написали в своем договоре. Выходит одного декларирования намерений уже достаточно? Дальше, автор утверждает, что мировой опыт показывает невыгодность нейтралитета, но какой конкретно – не пишет. На счет отношений с Россией, по всей видимости последняя не знакома с мнением автора, иначе зачем эти заявления о изменении отношений между нашими странами, в случае вступления Украины в НАТО. Так же спорна взаимосвязь членство в ЕС и членство в НАТО. На счет объективной необходимости существования НАТО, хотелось бы узнать про какие угрозы, и о каких действиях против них идет речь.
Олег Ус   | 13.02.2008 12:07
Тому, я та мої однодумці проводили та будуть проводити просвітницькі семінари,
Да Бога ради! Но считать
що проводити зараз референдум щодо НАТО – це злочин перед народом.
смешно. Кто мешает информировать? Или источник информации должен быть только Вашим? Какой соцопрос определит для Вас наступление"нужного момента"?Описываемый Вами же опыт сотрудничества России с Альянсом заперечує внедрение такого опыта для Украины? И, простите, полный бред:Саме НАТО для України відкриває двері до європейських стандартів.
Чи вже наші пенсіонери не хочуть європейські пенсі?
Чи лікарі та вчителі й надалі готові працювати за мізерну платню?
За счет чего?
  | 13.02.2008 12:20
Автор указал в информации о себе, что он "Директор Українського Просвітницького Інституту", то есть он научный работник, так же в своем комментарии 13.02.2008 11:40 он в часности написал: "я звик розмовляти мовою документів та фактів.
Це Ваша справа, підтримуєте ви чи ні.
Я завжди казав, що проводити зараз референдум щодо НАТО – це злочин перед народом. Потрібно дати повну інформацію, без зомбування, а люди потім нехай вирішують
". Но, на мой взгляд, статья как раз и представляет собой попытку убеждения с использованием минимального количества фактов, что делает возможность достижения ею поставленной цели маловероятной, и это явно не научный труд, а банальная пропаганда.
Олег Ус   | 13.02.2008 12:23
казати про "плюси" та "мінуси"
и когда про "минусы"? После вступления?
Чому ми хочемо бачити ворога а обличчі Альянсу?
я хочу знать от кого меня собираються защищать, обещая добавить пенсию?
Невже ворог вчить ворога? Хм... Мені дуже важко це уявити.