Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Богатырева   Рибачук
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
12

Коментарі
Valeriy   | 6.01.2008 19:11
Очень интересно, спасибо.
  | 7.01.2008 17:06
Автор обгрунтував,чому Богатирьова не годиться на посаду РНБО. Може автор завдасть собі труду і обгрунтує, за якими інша "кухарка" акурат пасує на посаду премєра? І взагалі, може узагальнить, на яких факультетах готують президентів і премєрів. таких нема. Гітлер і Сталін не мали офіційної вищої освіти взагалі.Валенса також. На президентів не готують. Готують на королів.Якщо людина має непересічні здібності від природи, то при сприятливих обставинах і за волею Долі вони можуть добре прислужитися нації і державі на будь-яких посадах. І автор це знає добре сам. То для чого очорнювати других людей ще навіть не дочекавшись бодай якоїсь дії від них на новій посаді?Примітивна упередженість скрізь!
  | 7.01.2008 21:42
Авторе, а далі буде (частина 3)?
Бровко Владимир   | 7.01.2008 23:17
Незарегистрированный пользователь:
IУважаемые читатели! Третья и последняя часть анализа дорабатывается! Потерпите денек!

И ответ читателю с ником "Кр-к "
Хочу привести слова Экс Премьер-министра Украины В. Януковича
"Перевес в два голоса в ВР явно недостаточный для эффективной работы большинства.
Мы выбросим популистов из Кабмина весной, как выбрасывают ненужный мусор после зимы"
А нам дорогие читатели осталось дожить до весны, что бы проверить пословицу "Пацан сказал, пацан сделал!".
и Какая в жтом политраскладе будет роль госпожи Богатыревой?
Бровко Владимир   | 7.01.2008 23:18
Кр-к:
Хочу привести слова Экс Премьер-министра Украины В. Януковича
"Перевес в два голоса в ВР явно недостаточный для эффективной работы большинства.
Мы выбросим популистов из Кабмина весной, как выбрасывают ненужный мусор после зимы"
А нам дорогие читатели осталось дожить до весны, что бы проверить пословицу "Пацан сказал, пацан сделал!". и Какая в этом политраскладе будет роль госпожи Богатыревой?
  | 8.01.2008 05:05
Бровко Владимир:
Какая в этом политраскладе будет роль госпожи Богатыревой?
Я би наразі радив з тим питанням звернутися до ворожки. А коли серйозніше, то все що Ви написали є притягнуте за вуха. Майте терпіння, поживемо-побачимо.
Правнук   | 8.01.2008 09:59
Бровко Владимир:
Кр-к:
Хочу привести слова Экс Премьер-министра Украины В. Януковича
"Перевес в два голоса в ВР явно недостаточный для эффективной работы большинства.
Мы выбросим популистов из Кабмина весной, как выбрасывают ненужный мусор после зимы"
А нам дорогие читатели осталось дожить до весны, что бы проверить пословицу "Пацан сказал, пацан сделал!". и Какая в этом политраскладе будет роль госпожи Богатыревой?
Де ж та весна?
Бровко Владимир   | 16.01.2008 06:52
ANONIM:
Часть 3 уже вышла!