Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
7

Коментарі
Никита   | 29.12.2007 18:28
Повністю підтримую! Якщо Тимошенко відгукнеться на цю ідею – це буде правильний і сміливий крок. Бо не так це просто – "академіки" такий лемент здіймуть!
taddei   | 29.12.2007 18:33
Зразу всі пільги відмінити не вдасться.
І я ще думаю, що більше пільг і довічних привілей не у технічних науковців, а суспільників.
Vladimir   | 29.12.2007 18:37
Вопрос в приницпе надо реашть. Вся наука должна перейти в вузы и финансироваться из бюджета вузов. Академии м.б. только общественными и никакого бюджетного финансирования не м.б. Вопрос решится автоматически.
Человек, не участвующий в нацчной деятельности не имеющий научных трудовю не работающий по грантам не может преподлаватьв вузах после 3-го курса по специальным предметам.
Что касается практических дисциплин, тог не надо их называть наукой.
sane   | 29.12.2007 18:49
А что скажет, например, академик Литвин?
  | 29.12.2007 18:50
Давайте підемо далі!Як в 1917! Скасуймо всі військові звання! Навіщо нам атрибути минулого -всі ці офіцери, генерали, а їх дійсно неоправдано багато, всіх на смітник!Давайте знову введемо скромних народних комісарів, замість всіх тих міністрів і премєрів!Скасуймо заслужених вчителів, лікарів, а що стосується науковців,то необхідно всіх до одного позбавити їхніх докторських і кандидатських ступенів!Хай всі будуть рівними! Може також скасувати єпископів і митрополитів? -Можливо читачі зрозуміли, що межі маразму нема.Можна скасувати академіків. І не тільки. От тільки чи варто видумувати український велосипед? Чи варто допускати "кухарок" до реформування науки. Вони ж вміють тільки упразднять!
Странник   | 29.12.2007 19:07
Кр-к:
Давайте підемо далі!Як в 1917!
Кр-к, як завжди, почув дзвін, та не зрозумів де він.;)
Може Ви нарешті навчитеся читати тексти, які безглуздо коментуєте?:)))
Astonished   | 29.12.2007 19:16
Странник:
Кр-к:Давайте підемо далі!Як в 1917!
Кр-к, як завжди, почув дзвін, та не зрозумів де він.;) Може Ви нарешті навчитеся читати тексти, які безглуздо коментуєте?:)))
А может, у человека функциональная неграмотность?
Нехорошо смеяться над горем людей (С)
  | 29.12.2007 19:28
Astonished:

Странник:
Кр-к:Давайте підемо далі!Як в 1917!
Кр-к, як завжди, почув дзвін, та не зрозумів де він.;) Може Ви нарешті навчитеся читати тексти, які безглуздо коментуєте?:)))
А может, у человека функциональная неграмотность?
Нехорошо смеяться над горем людей (С)
Я також "здивований", як і Ви.У вас все як у Шарікова, очень просто, ліквідував академіків і наука "воспрянула"! Просто в де-кого руки свербляять до запровадження "реформ" в армії, науці, народній освіті, пенсійній реформі, страхуванні, медицині і все скопом і все зразу, а результат буде відомий. Реформи потрібні, але без революційного запалу.
Vladimir:
Вопрос в приницпе надо реашть. Вся наука должна перейти в вузы и финансироваться из бюджета вузов. Академии м.б. только общественными и никакого бюджетного финансирования не м.б. Вопрос решится автоматически.Человек, не участвующий в нацчной деятельности не имеющий научных трудовю не работающий по грантам не может преподлаватьв вузах после 3-го курса по специальным предметам.Что касается практических дисциплин, тог не надо их называть наукой.
В принципі згодний, але я б не радив би королеві чіпати той гадючник, їй зараз є чим зайнятись.
  | 29.12.2007 19:34
Справедливая статья. Академики выступают ширмой для лоббирования специальных званий, премий, в т.ч. госпремий, не участвуя в научной деятельности, т.к. на нее и времени не остается. Но с точки зрения признания научных заслуг – это важная общественная оценка труда в течение жизни. Не говорю о "аккадемиях" и "аккадемиках". А науку движет не звание или стипендия, а исключительно жажда новизны, достижение недостижимого, борьба с энтропией и безусловная порядочность.
  | 29.12.2007 19:47
Незарегистрированный пользователь:Академики выступают ширмой для лоббирования специальных званий,Не говорю "аккадемиках".А науку движет не звание или стипендия, а исключительно жажда новизны, достижение недостижимого, борьба с энтропией и безусловная порядочность.
Ширмою виступають далеко не академіки. Ліквідація їх, як класу, моментально спустить "лобіювання" на рівень докторів наук. Зрештою, саме від них залежить отримання наукових ступенів. На мою думку говорити якраз потрібно саме про "аККадемиків".Ви тільки проаналізуйте скільки політиків крім "проффесора" остепинилися за роки незалежності і особливо в останній період! Тут корінь зла.А перетворення технікумів і ПТУ на ВИШі?
  | 29.12.2007 20:12
Странник:
Кр-к:
Давайте підемо далі!Як в 1917!
Кр-к, як завжди, почув дзвін, та не зрозумів де він.;)
Може Ви нарешті навчитеся читати тексти, які безглуздо коментуєте?:)))
Де ж Ви поділися, Стрільче? Вчитуєтесь? Напишіть мені знову щось глибоко-хамовите. Доречі, Ви хоч здобулися самі хоч до кандидата, що так хвацько закликаєте до розправи над інститутом академіків?
Странник   | 29.12.2007 20:16
Кр-к:
Странник:
Кр-к:
Давайте підемо далі!Як в 1917!
Кр-к, як завжди, почув дзвін, та не зрозумів де він.;)
Може Ви нарешті навчитеся читати тексти, які безглуздо коментуєте?:)))
Де ж Ви поділися, Стрільче? Вчитуєтесь? Напишіть мені знову щось глибоко-хамовите. Доречі, Ви хоч здобулися самі хоч до кандидата, що так хвацько закликаєте до розправи над інститутом академіків?
Це Ви до мене??
  | 29.12.2007 20:19
Странник:
Так, вельми перепрошую Стрільця! Сам не знаю як вийшло, що його встававив! уклінно перепрошую пане Стрілець. Звертався до пана Странника, бо він, як завжди, не вельми виховано пише до людей.
Микола_Гаврилович   | 29.12.2007 20:22
В Світі платять за результати виконаної праці. Бувші заслуги приймаються до уваги тільки при прийомі на роботу. Якщо ноб. лауреат щорічно не буде підтримувати певний рівень наукової віддачі то рівень його зарплати буде безупинно знижуватися. Пенсійний фонд кожна людина заробляє самостійно. Існує жорстка регламентація. Ви можете займати адміністративну посаду строго обмежений термін.
Ми маємо академію, половину членів якої не знає не те що науковий Світ, не знає наукова Україна. Маємо вічних ректорів, директорів, президентів. Ми маємо Верховну Раду, Раду міністрів, Секретаріт президента, які таємно встановлюють собі зарплати, пільги і надбавки.
Ми вибираємо владу, яка цинічно має нас. І.??