Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
Влада   ми   і самоврядування
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 19.12.2007 16:19
А де у Києві такі рожеві окуляри продають?:-)
Ви оптиміст і дуже далекий від реального життя.
Хоча, може це й накраще.
Странник   | 19.12.2007 22:19
Киянин
Виконую, Странник, як і обіцяв!
Тримайте подарунок...
Можливо не все ясно, зате максимально коротко!
=========================
Не міг мене пнути??;) Я все прогавив.
Ще раз перечитаю, але здається ти підходиш не з того боку до проблеми влади. Я це не для того щоб просто заперечити!
Странник   | 19.12.2007 22:23
Киянин
Який висновок роблю із цього: влада настільки себе дискредитувала в очах народу, що навіть її представники, (в кого лишилась совість), не бажають ототожнювати себе з нею.
=========================
Те що вона себе дискредитувала, це зрозуміло. По результатам всіх років її "незалежності" від народу. Але констатація, це ж мало.
Головна проблема, що влади просто немає.
  | 19.12.2007 22:56
Странник:
Киянин
Який висновок роблю із цього: влада настільки себе дискредитувала в очах народу, що навіть її представники, (в кого лишилась совість), не бажають ототожнювати себе з нею.
=========================
Те що вона себе дискредитувала, це зрозуміло. По результатам всіх років її "незалежності" від народу. Але констатація, це ж мало.
Головна проблема, що влади просто немає.
Ну так це і добре!
Значить легше можна буде взяти ії на міцях!
А з якого боку підійти – це питання технології.
Готовий пристати до будь-якої раціональної пропозиції!
На жаль ця стаття вже далеко, та й написана поспіхом – народ не зацікавився.
Тому може Ваша черга настаттю
Олена Олійник   | 19.12.2007 23:08
До речі, Киянине, з Вас цьом у щічку – це я його пнула.
-----------
* Странник – птица гордая, сам не полетит:)
  | 19.12.2007 23:39
Коли і де? За мною не заржАвіє!

Бо я знаю, що коли жінка має бажання – вона свята! І чоловік повинен ії бажання миттю виконувати!
А хто відмовить – буде покараний! Не дивлячись на особу!

В індійському епосі є відома легенда,що бог Шіва відмовив жінці, тому Вішну в покарання йому завернув всі шість рук так, що тепер він жодною не може обняти жінку. А сам же покараний – безсмертний, то буде довго мучитися бідненький...

Я так не хочу, хочі рук і віку стільки не матиму...
Олена Олійник   | 19.12.2007 23:53
Киянине, раніше Ви хоч підписувалися:)
А тепер я не знаю: чи то були Ви, чи то – невідомий нахаба.
Киянин   | 20.12.2007 09:49
Олена Олійник:
Киянине, раніше Ви хоч підписувалися:)
А тепер я не знаю: чи то були Ви, чи то – невідомий нахаба.
А ви вгадайте!
Олена Олійник   | 20.12.2007 10:00
Киянин:
Пречудово!... Це коли я буду "вгадувати"?
Точніше... "коли і де"...?:)
Я звісно люблю сюрпризи, але не будь-які.
Киянин   | 20.12.2007 14:35
"Так Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами?
Так шоб Вы не сомневались, – я Вас поставлю в тупик своими ответами!"

Якщо ще уявити, що все сказано з одеським акцентом – буде саме те!
  | 21.01.2008 09:05
Статья бред много и ни о чем...
Надо сначала думать, а потом писать ни о чем!