Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
кармазін   куликов   шершун   аржевітін   музеї україни

Народні депутати підтримали "Музеї України"!

Віктор Тригуб | 12.12.2007 05:37

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
7

Часопис "Музеї України" зняв передвиборчий політичний мораторій. Нагадаємо, навесні, під час розпуску парламенту і оголошення нових виборів, керівництво журналу прийняло вольове рішення виключити всіх, 15 народних депутатів України, з редакційної ради.

Народні депутати підтримали ''Музеї України''!
Часопис "Музеї України" зняв передвиборчий політичний мораторій. Нагадаємо, навесні, під час розпуску парламенту і оголошення нових виборів, керівництво журналу прийняло вольове рішення виключити всіх, 15 народних депутатів України, з редакційної ради.

Звичайно, таке рішення далося нам нелегко, адже видання регулярно опиняється на вістрі різноманітних скандалів, у тому числі міжнародних, веде затяту боротьбу за права музеїв, заповідників та інших закладів культури. І в цьому нам завжди допомагають народні обранці. Іноді достатньо одного телефонного дзвінка, листа, візиту. Деколи створюються комісії, робляться запити...

Навесні, ми зрозуміли, що видання і музеї, втягують у політичні розборки і передвиборчий піар... Вже без депутатської підтримки ми пройшли кілька гучних кампаній, реально підтримали, навіть врятували, декілька музеїв, про що багато писала преса.

Нарешті, колотнеча закінчилася, і представники редакції відвідали парламент.

- Чекаю продовження розшуків козацьких регалій та розгадування загадок Запорізької Січі! – радо привітався народний депутат, Голова Ради з розвитку козацтва при Президенті України Станіслав Аржевітін, – Мабуть слід повернутися до проекту створення комісії з розшуку культурних цінностей! До речі, а де нині шабля Мазепи?

-Радий, що журнал виходить, постараємося якось підтримати! – запевнив народний депутат, член редакційної ради Сергій Буряк.

- Ми так і не зробили спецвипуск для рівненських музеїв! – пожурив нардеп Микола Шершун.

Не забувають про музеї України О.Абдуллін, О.Боднар...

Колишній керівник бюро Інтерполу в Україні, а нині нардеп від "Народної самооборони" Кирило Куликов, фанатичний колекціонер холодної зброї. Довго розглядав знімки козацького ятагану, розпитуючи про ніж капітана часів цариці Катерини... За кавою поговорили про книгу "Зброя з невідомих колекцій"...

Наш старий друг і соратник Юрій Кармазин налаштований дуже рішуче. Вважає, всі провокаційні наїзди на культуру злочином державного рівня. Музеї треба рішуче боронити на законодавчому рівні. Інакше, будівельна і земельна мафія знищить нашу духовність за кілька років!

Зрадів нашому візиту Павло Мовчан...

Журналісти потихеньку почали лобіювати створення Закону про недоторканність колекцій, приміщень, землі державних музейних закладів. Не забули ми і про комісію з розшуку культурних цінностей, яку просто не встиг створити минулий склад парламенту...

Днями продовжимо переговори, консультації.

Є кілька скандальних ситуацій довкола музеїв і заповідників світового рівня, до вирішення яких залучимо депутатів.

Тихий голос українських музеїв отримує потужну парламентську підтримку. І найближчим часом, багато хто це конкретно зрозуміє.

Нині ми підтягуємо депутатів з числа колишніх правоохоронців, юристів, співробітників СБУ. На жаль, специфіка музейної журналістики потребує, перш за все, силового супроводу. Плачами, заклинаннями, проханнями і колективними листами вже нічого не вирішиш...

Романтика "демократичного олігархізму"...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua