Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
пиррова перемога   Рада   Президент

"Поганий мир – краще ніж добра війна" – це не про нас. Нажаль.

| 5.12.2007 04:48

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
6

Колись древньогрецький цар Пирр, еоли довідався про ціну своєї перемоги у битві, вражено скрикнув – ще одна така перемога і ми загинули!

На сам перед варто, як і годиться, поздоровити пана Яценюка з обранням його на високу посаду голови Верховної Ради України! Очевидно, що тут його персональної заслуги не дуже багато, просто його добра "зірка" знову блиснула своїм проміньчиком і він опинився в добрий час на потрібному місці. Я тими словами зовсім не хочу применшити чи викривити особисті якості голови ВР, навпаки, це Проведіння, що зараз на цьому місці опинився саме він, людина, яка вміє і готова "сісти на шпагат"! Дай Боже йому везіння і розуму, аби він зумів звести цю розхристану Верховну Раду до спільного знаменника!

А тепер ближче до вислову того грецького царя. Я собі так міркую, якщо кожне голосування у ВР тепер буде подібним до голосування за Арсенія Петровича, то тоді залишається лише молитися, аби наші законодавці не розвалили ту бідну Україну "до основанья"! Якщо дипломатичному хисту Яценюка не вдасться вернути половину парламента назад до зали засідань, то прийдеться констатувати, що процес розколу держави, започаткований весною цього року не тільки не залікований, але навпаки, набирає ургентних форм.

Як би там не бадьорилися переможці, що вони "втерли" таки носа суперникам, але повірити цьому награному оптимізмові може тільки простак. Найкраще загрозливість ситуації розуміє Президент, але його заклики до єднання як і застереження, щоб у парламенті не було духу переможців і переможених – звучать, як глас вопіющего на пустелі! Цого не те що не чують, його вже і слухати не хочуть! Очмелені почуттям власної значущості 50%+2 голоси депутатів, яких тільки символічно можна назвати "більшістю" впиваються "пирровою" перемогою, не розуміючи, що ця перемога може стати початком кінця.

Єдина надія на Президента, що він таки усвідомлює, який небезпечний механізм він запустив – це механізм самознищення. Наша Батьківщина опинилася в зоні статичної рівноваги, це стан подібний до кулі на горбі – будь який поштовх спричинює скочування кулі вниз. Зараз ми маємо у ВР подібну рівновагу 50 на 50 і досить необережного руху, аби все полетіло шкереберть! Нажаль, у ВР зібралися самі професійні революціонери і такі самі контрреволюціонери, а от простих будівничих майже нема.

Якщо Президенту з головою ВР ближчим часом не вдасться стабілізувати ситуацію в парламенті, то єдиний шлях, який залишиться у Президента щоб зберегти державність і державу – це розігнати парламент взагалі і запровадити пряму форму президентського правління. Інакшої ради нема!

P.S.

Я дуже просив би шановних читачів не тратити час на відгуки, а зразу ставте свої "мінусики" і йдіть з почуттям виконаного обовязку.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua