Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
14

Коментарі
  | 3.12.2007 10:08
Може пора Святому Георгію навідатись до Москви?
  | 3.12.2007 10:16
А за сколько можно было купить Ленина? Сталина? Такие люди, как правило, не продаются в человеческом понимании. Они сами продают душу дьяволу – за Власть.
  | 3.12.2007 10:46
Не тіште себе ілюзіями, авторе. Путін продається, як і всі інші. Ціна питання – від кількох сотень тисяч уо.
  | 3.12.2007 10:48
Вчора у світі відмічали день скасування рабства. А в Росії? – все не як у людей.
  | 3.12.2007 10:51
Вартість Путіна?Запитайте у мешканців маленького швейцарського містечка, де він грошики відмиває!
  | 3.12.2007 11:20
давно продан- смотри цену на Шредера
  | 3.12.2007 11:29
Незарегистрированный пользователь:
А за сколько можно было купить Ленина? Сталина? Такие люди, как правило, не продаются в человеческом понимании. Они сами продают душу дьяволу – за Власть.
Леніна якраз німці купили!!! Історію треба памятати.
  | 3.12.2007 12:04
Как оздоровилась экономика России благодаря руководству "великого Путина", можно понять из доклада экспертов Всемирного Банка (http://light.finam.ru/news/article19C29/default.asp):
"...По данным ВБ, доход на душу населения в России составляет сегодня всего около 28% среднеевропейского, при этом "экономика страны растет на пределе своего потенциала".
При этом эксперты отмечают усилившуюся примитивизацию российской экономики, упрощение структуры экспорта и усиление зависимости от вывоза энергоносителей. Доля экспорта продукции обрабатывающей продукции для России не превышает 8%. Доля "технологически новых или усовершенствованных изделий" в российском экспорте составляет всего 2,8%."
  | 3.12.2007 13:03
Господи, у россии-то плохо, но РАСТЕТ. А что у нас? Хорошо падает?
  | 3.12.2007 13:51
Незарегистрированный пользователь:
... из доклада экспертов Всемирного Банка
"...экономика страны растет на пределе своего потенциала..."
Т.е. другими словами, все возможные рычаги увеличения потенциала роста экономики на сегодняшний день задействованы.
Это значит что необходимо делать следующий шаг, принимать/просчитывать новые программы развития секторов эк-ки. И так шаг за шагом. Или у вас совершенно новый, отличный от всех известных, способ развития экономики гос-ва? По щучьему велению, по моему хотению...
fish
  | 3.12.2007 13:52
Віктор Вірний, політолог,ФСБ,Железногорск-прим.
Киянин   | 3.12.2007 13:55
Якщо це не діфірамби то що?
Цитати – "Путін природний, практичний, цільний. Стратегічне бачення Путіна вийшло за межі не тільки нинішньої виборчої кампанії до Держдуми і майбутньої президентської, а набуло значення напрямних Росії на найближчі 10, 15, 25, 50, а, може, й 100 років. Зрозуміло, що це план-прогноз, який набуватиме корегування, проте напрямні будуть незмінні."

"Важливо, що взято за напрямні, як визначаються національні пріоритети, знаходиться інструментарій для їх вирішення і, відповідно, – рішення, результати, досягнення. У нього були, є і будуть помилки, але вони мізерні поряд зі звершеннями."
Киянин   | 3.12.2007 14:00
Продовження:

І на закінчення -цитата: – "Годі дифірамбів. Я в жодному разі не намагаюся ідеалізувати пана Путіна. Це висновки за його речами, вчинками й сприйняттям його нацією, народом Росії. І вони знову підтверджені народом."

У Віті Вірного зовсім відсутня логіка на грунті вилизування дупи Вови Путіна.

Вітя – в Німеччині "лідера нації" називали "фюрер"!
І ціна їм обом відома.
Тому і купляти ніхто не збирається...
  | 3.12.2007 14:13
Заздрю москалям