Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
лжеприсяга   депутати   КПУ   Рада

Кривоприсяжство депутатів від КПУ

| 26.11.2007 02:19

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
3

Лжеприсяга депутатів від КПУ! Як можуть люди, які заперечують саме право України на мову, культуру, історичну спадщину "присягати на вірність" народові України? Їх треба позбавити мандатів за цей злочин.

Коли я чую ці хронічні, блюзнірчі і повні брехні і облуди тиради гаспажи Алєксандровой, Гмирі і іже з ними, які прибудь-якій нагоді поливають брудом нашу історію, мову, культуру, а зараз в часи всенародної скорботи ще й нахабно заперечують факт Голодомору і геноциду українського народу, я задаюся питанням, а яким це правом в Українській Державі надають трибуну таким паталогічним комунякам-україножерам! Мене дивує, ця лакейська готовність ведучого Андрія Кулікова моментально переходити на общепанятний аби боронь Боже ця гаспажа не відчула мовного дискомфорту! Мене дивує, що в День Памяті жертв Голодомору на "Свободі слова" і словом (вибачте за товтологію!) не згадали про цю подію, натомість надали трибуну цим адвокатам і моральним співучасникам цього геноциду!

Але зараз я не про це. У мене питання до депутатів Верховної Ради. Як вони можуть толерувати в залі ВР людей, які заплямовані злочином КРИВОПРИСЯЖСТВА! Адже фактом є, що оця гаспажа Александровська, яка відверто і прилюдно не хотіла себе визнати громадянкою України і виклично називало своєй родіной неіснуючий "сересер", яка відмовляється носити депутатський знак у вигляді прапору нашої держави, і раптом їй, цьому перевертню дозволили скласти присягу, як депутату України! Так це ж є відверте КРИВОПРИСЯЖСТВО, яке у всіх нормальних країнах карається законом!

Тому, я звертаюся до дисциплінарної комісії ВР розібратися із фактом відвертої наруги над Присягою депутата ВР України і позбавити цю "гаспажу" статусу народного депутата України!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua