Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
народні обранці   депутати   Рада

Лицедії і лицеміри

| 24.11.2007 14:15

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Коментар до відкриття сезону театру драми під назвою ВР

Цікаве видовище можна було спостерігати вчора у фойє Верховної Ради. У залах, буфеті, кулуарах і закапелках величної будівлв Парламенту роїлися депутати. Новачки розгублено пробували адаптуватися до незнайомого середовища, особливо ті, які за примхою Долі і Сімоненка (бо треба ж народу показати, що у їх лави, як і колись, у депутати пролітають не тільки "птахи" типу грачів і голубів, але і трапляються люди, як то кажуть "від сохи" – шахтарі, доярки, комсомолки...).

Але най більшу увагу привертають старожили ВР, які цю будівлю не покидали ще з часів Верховної Ради УРСР, керованої одіозною "президентшою" Валентиною Шевченко. Найбільшу увагу привертали старі лицедії, колишні партократи – комуняки, як вони один одного сміючись і ніби глузуючи з народу України відверто і зовсім не криючись, на камеру знімальної групи ТБ, себе величали. Це були палкі обійми соратників і однодумців – "регіонала" Ярослава Сухого і "нашоукраїнця" Анатолія Матвієнка! Радісно обіймаючись, з давнім другом по-партії, пан Сухий ще й коментував – "ось дивіться, як обіймається з регіоналом, навіть не боїться що з фракції виженуть". Ось де правдиві реалії життя, ось у чому і правдива трагедія української

політики.

Але не журіться глядачі. Ось згаснуть поволі пюпітери, актори в уборних натягнуть свої реквізити, хто осоружні вишиванки, хто білосніжні з сердечками светри, хто елегантні смокінги і всі разом ще раз повторять слова своїх завчених ролей, аби часом не взяти "фальшиву ноту" у скигліннях за долю Украни і вболіваннях за український народ і ми станем свідками відкриття нового театрального сезону зі старим, але захоплюючим репертуаром – "творення демократичної кААліції", "вибір голови ВР", "формування Уряду народної довіри" і тп і тд

Цей репертуар може стати вічним для нашого театру абсурду, поки ми, народ України, не спроможемося нарешті змінити акторів і не проведемо люстрацію самотужки, не чекаючи на їхній закон про люстрацію – не почнемо голосувати за принципом – був комуняцьким номенклатурщиком, протирав штани у ВР вже по 3-5 скликань, міняв фракції і партії по 3-10 разів – не мсце тобі більше там! Це ми можемо зробити тільки тоді, коли списки будуть відкриті і голосування буде за конкретну особу, а не за список. Бо як показує життя, наші лідери схильні "допускати" помилки при формуванні тих одіозних списках! Довірте народові – він не помилиться!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua