Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
РФ   Кремль   вибори   єдинороси   демократія   суверенна демократія   Путін-баші
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Борис Грызлов: Мы обязаны сохранить за Владимиром Путиным статус национального лидера

Олена Олійник | 12.11.2007 18:19
Какая такая – президента, премьера, спикера Досдумы? НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЛИДЕР – во как! Он не избирается – он свыше дан (с каких высот? Вы что – с дуба упали? Спросите Михалуйкова)
Коментарі
довіра   | 12.11.2007 19:00
Должность – Московский Папа.
Вероисповедание – Великий Путианец.
Место проживания особая страна – Кремль.
Особые приметы – мания величия, всем рекламирует свой план, но сам не курит.
Олена Олійник   | 12.11.2007 19:03
А ведь там еще и другое было - да сплыло. Уже нет на официальном сайте ЕР страницы http://www.edinros.ru/news.html?id=125150, на которую ссылаются NEWSru.com. Ну да ничего – кому надо, тот помнит!
Beware   | 12.11.2007 21:24
Оленко, зозуленька моя (це я у Странника досвіду набираюся), ну чого я маю заморочуватися тим Путіним – водомутиним? Ну навіщо весь час до сусіда через паркан заглядати? Ну яка нам з того користь, коли на власному городі нічого не росте? Я уявляю собі ту казку: принцеса Україна у сплячому стані. Спочатку голку ховали, після того, як її заворожила зла відьма, тепер кандидатів у принци ховають, щоб, боронь боже, ніхто її не поцілував і вона не прокинулась, поки проросійські холуї все з занедбаного дворця на сусідні території перетягають. То треба вже щось робити, а ми все бідкаємося на несприятливі зовнішні обставини. Ну і буде у них намісник бога на Землі. Нам яка до того справа?
Beware   | 12.11.2007 21:30
Але, подумавши краще, я б не мала нічого проти Вашого лінку, якби він був опублікований у розділі "Гумор".
  | 12.11.2007 21:53
Подарунок узбецького хана назвали Шапкою Мономаха,"Уложенная грамота" як урок фальшування для нащадків, манія ВЕЛИЧІ,присвоєння "Русі", прапор Голандії у власному виконанні, двуголовий орел – невідому у кого вкрадений – чи у татар, чи у візантійців,ведмідь,що на емблемі ЄР – священна тварина у фіннів (навіть його поцупили, нічого святого у тих москвинів, ніякої фантазії)... В Росії правлять угро-фіни, слов"янами там прикриваються...перевертні... Скиньте маски, шановні кремлівці! Вас вирахували! А нас, Україну вже поділили на три частини: злобно-неруську (Захід), нейтральну (ні риба-ні м"ясо -Центр) і братів-малоросів – звісно... Що ж, мало їх граблі били у чоло...
Олена Олійник   | 13.11.2007 10:18
Beware:
Люба моя пані (не буду наслідувати Странника, він і так хвалько). Мабуть, Вам таки нема чого перейматися, і цьому дуже легко запобігти – не читайте, то й усе. Було б дивним очікувати від мене, аби я давала посилання лише на те, що цікаво саме Вам. А мені (і не лише, як бачите) цікаво, що величезну (і на жаль впливову) державу намагаються перетворити на гіперТуркменістан. І повірте – тут не до гумору. Ми разом з усією Україною не можемо накупити хванери та улетіти від неї до дідька. Може, цим і зумовлюється несхожість нашого ставлення.
serge   | 13.11.2007 11:25
Олена Олійник:
А ведь там [URL=http://www.newsru.com/russia/06nov2007/plan_putina.html" target=_blank>еще и другое было – да сплыло. Уже нет на официальном сайте ЕР страницы http://www.edinros.ru/news.html?id=125150, на которую ссылаются NEWSru.com. Ну да ничего –
Beware   | 13.11.2007 16:37
Олена Олійник:
Вам таки нема чого перейматися, і цьому дуже легко запобігти – не читайте.
Домовились, не буду читати, справедливо помічено. І, заодно, більшість "українських" ЗМІ. Дякую за пораду. Я, частіше всього, так і роблю. Але від проблем не "улетиш". Світ занадто малий і інтереси залишаються, де були. Так що хванеру куємо, де ми є. І місця, треба сказати, не з легких. Але, не в образу буде сказано, мене завжди вражали пориви боротися зі злом за кордоном за "мир у всьому світі". Ви ж не переймаєтеся проблемами, Німеччини, чи США, наприклад. А вони грають у нашому житті не меньшу роль і лізуть у економічні і політичні справи України не меньше.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua