Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вєрка Сердючка дала Тарасові Чорноволу!

Юрій Самсон | 29.09.2007 01:16

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
5

Вєрка Сердючка під занавіс передвиборчої агітації, з властивими її полемістичному таланту влучністю та ефектністю, дала відповідь на брутальні випади Тараса Чорновола піврічної давнини.
Рішення Данилка не йти на вибори таки дійсно збіднило український політичний процес...


Вєрка Сердючка дала Тарасові Чорноволу!
У останній день, коли дозволено передвиборчу агітацію, Партія регіонів провела доволі масштабну акцію. Головна концертно-агітаційна сцена на Майдані незалежності у Києві та інші, не менш презентаційні, по всій країні пропагували любов до України у баченні біло-блакитних.

Під час телемосту з Кіровограду, де весь концерт вела Вєрка Сердючка, трапився доволі кумедний випадок. Вєра як завжди феноменально влучно використала прямий ефір для власної популяризації, та наступу на ворогів.

Отже, Сердючка оголосила: "А зараз на сцену вийде мій друг та шалений шанувальник моєї творчості Тарас Чорновіл!".

Така репліка Вєрки не може сприйматсиь інакше, аніж гучний ляпас топ-агітаторові ПР Чорноволу за ті брутальні образи,які він рясно розсипав на адресу "народної провідниці" весною цього року. Глибина сарказма стає зрозумілою, коли згадати, що це той Тарас Чорновіл, який "молився, щоб Сердючка посіла останнє місце на "Євробаченні". І він же, один зі спікерів Партії регіонів, яка нині активно залучає Сердючку до своїх акцій, півроку тому про "звізду" казав: "Це буде перше "Євробачення" за останні роки, яке я не дивитимуся, тому що такої ганьби мені особисто відверто не хочеться. Я свого часу вболівав і за Руслану, і за Тіну Кароль, коли вони виступали. Я, може, зловтішався до певної міри, коли програвала ця група "Гринджоли". Але в даному випадку я просто не дивитимуся, тому що це вже якийсь момент певної національної ганьби, коли раптом маргінальна периферійна частина жлобської публіки одержує відображення на такому міжнародному форумі". Але сьогодні в Чорновола не той настрій, "не ті часи настали". Нині хазяєвам Чорновола та Партії регіонів ой як потрібні голоси "периферійної частини жлобської публіки". Тому й виступає Тарасик у периферійному Кіровограді бек-вокалом Сердючки.

Що ж, можна сказати, Вєрка Сердючка дала достойну відповідь Тарасу Чорноволу. Той же, читаючи з моніторів текст "проповіді", не міг собі дозволити подібного експромту у бік Вєрки – адже американські політтехнологи (сценаристи шоу януковичів) категорично заборонили спікерам відступати від текстів, виведених на електронні суфлери. А шкода. Дебати Чорновіл-Сердючка на майдані Кіровограда могли б стати хітом нинішньої виборчої кампанії. Так і полишив Тарасик сцену – сконфужений та застигнутий зненацька...

І коли у Києві на Майдані Віктор Янукович співав разом з усіма купленими "зірками" пісню Алли Пугачової "Нє імей сто рублєй, а імєй сто друзєй", а Раїса Богатирьова у білих панчохах підтанцьовувала біля шефа, намагаючись копіювати "Міс Євробачення-2007", у Кіровограді паралельно (у прямому й переносному значенні) на сцені сповна відпрацьовувала свій гонорар Вєрка Сердючка. Втім, біля нею чомусь не було помітно на підтанцьовці Тарасика Чорновола... Регіонал, мабуть, дивився з-за сцени на радісних, усміхнених та веселих Богатирьову і Сердючку, та повторював свою крилату фразу: "Через гермафродитів на нас дивитимуться, як на круглих ідіотів"...

Ну і хто після цього π...?Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua