Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
вибори   обіцянки   олія   мак   порожньо

Свідомий вибір – право кожного. Зробімо його!

Anna B | 5.09.2007 17:33

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Давайте голосувати, думаючи, а не куплятися на обіцянки.

Головними достоїнствами людини завжди були чесність, справедливість, доброта. І лише ті, хто мав такі якості, могли завойовувати авторитет і владу (давайте не будемо брати до уваги Гітлера чи Наполеона, бо ж відомо про їхню вдачу і всі ми знаємо як закінчилося їх життя). Українські козаки, згодом селяни, міщани в керівництво собі обирали завжди лише авторитетних мужніх і справедливих чоловіків, які у скрутну хвилину завжди приходили на допомогу.

... Часи гетьманства, лицарів, доброчестя давно пройшли, але ж українці лишилися українцями. Чому ж тоді наш народ перестав обирати достойних? Який вибір може зробити свідома людина на парламентських виборах? З кого нам обирати: з бандитів і зрадників? Значить це має бути еліта? Можливо, скоро вибори будуть відбуватись так: виборча комісія буде ходити по тюрмах і колоніях і шукати кандидатів у депутати? Складається враження, що в Україні головний критерій проходження до парламенту це наявність тюремного минулого. Адже два лідери цьогорічної виборчої кампанії свого часу спробували тюремної юшки. Просто так не засуджують, правда ж? А от просто так в Україні судимість знімають.

Чого ж тоді люди так швидко забувають про те як їх посилали під три чорти, як їх обкрадали? Чому купляються на солодкі обіцянки політиків, невже ж не ясно, що на краще в парламенті нічого не зміниться? Кожен має свою думку, нерідко відмінну від думки інших, то чого ж тоді ми так мало чуємо ці думки? Вже не раз доводилося чути про те, що ж виборів не буде толку, бо ж в парламент прийдуть ті ж люди. Але чи не ми самі творимо парламент? Логічно, що тільки народ вибирає того, кого хоче, але ж надивившись на бездіяльність Верховної Ради V скликання, навіщо ж голосувати за тих, хто цю Раду складав? Хіба ж не нонсенс? Чого люди голосують тільки за тих, кого добре знають? Бо ті ж відомі великі партії і блоки шалено багаті і мають кошти для здійснення агітаційної програми, а регіональні партії або менш популярні не завжди ведуть передвиборчу рекламу. От і купляється пересічний українець на яскраву обгортку, яка гарно шурхотить, але всередині виявляється порожньою. Може час задуматись про те, що в Україні є не лише Партія регіонів і блок Юлії Тимошенко, але й Партія зелених, блок партії пенсіонерів України, селянський блок "Аграрна Україна"? Але ж ні: навіщо обтяжувати мозок лишньою інформацією? Краще вже голосувати за ті звичні пики з екранів: вони ж такі добрі: то ціни на м'ясо підвищать, то олію зроблять недоступною для пенсіонерів, студентів і майже всіх (10 гривень за літр. Для нашого прем'єр-міністра це звичайно недорого, а от для студентів із стипендією 150 гривень – захмарна ціна!), то депутатам відпустки на Канари дадуть. От які молодці! Але ж це ще не все! Виберемо депутатів в парламент, вони там сховаються за депутатською недоторканністю і почнуть ділити майно державне наліво-направо: Віті-Ахмету-Саші-Нестору-Раї. А народові, як завжди велика дуля, щедро посипана маком! Навіщо щось робити для українців: вибори ж вже пройшли?

То ж давайте думати перш ніж піти на виборчу дільницю і поставити галочку навпроти якогось блоку чи партії. Зважмо всі "за" і "проти", подумаймо чи може колишній зек, зрадник чи брехун нам допомогти, чи маємо ми моральне право довіряти такому наше майбутнє і майбутнє наших дітей? Давайте робити той вибір, який підказує нам серце. Кожен наш голос – це вже щось, кожна думка – вже не мовчання. Давайте дивитись не на агітку, а в очі політику й може тоді ми зробимо правильний вибір.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua