Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
39
Рейтинг
39


Голосів "за"
56

Голосів "проти"
17

Коментарі
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 01:32
по адресі http://www.bbc.co.uk/ukrainian/pressreview/story/2007/08/070824_business_press_oh.shtml написано слідуюче:
Британський Economist цього тижня вийшов із портретом російського президента Володимира Путіна на обкладинці. Часопис подає дві розлогі статті про пана Путіна та "його людей." Одна з них так і називається – "Люди Путіна", із підзаголовком "Колишній кгб-ешник, який править Росією, має хибні уявлення про те, як зробити її великою." Часопис перераховує останні жарти російського президента, включно із зауваженням про військових пілотів, що "засиділися" без роботи, і робить висновок: хоча Радянський Союз давно помер і похований, російський "ведмідь" відродився,
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 01:33
Там же- Economist також розмірковує над тим, що сприяло "втраті" Росії для Заходу, і доходить висновку, що та роль аутсайдерів, яку росіяни відігравали останні 20 років, лише на другому місці. А на першому – відродження культури, ментальності та поглядів на світ очима КГБ, або ж, якщо взяти ширше, російських "силовиків."

Це слово, так само, як колись "перестройка" часопис подає у транслітерації, не перекладаючи. Утім, перерахувавши всі сильні сторони російських силовиків, часопис пише і про їх слабкі риси: "Амбіції силовиків скеровані у хибному напрямку. І не тому, що прагнути сильної Росії є чимось протизаконним. Помилка полягає у тому, що, так само, як і за радянських часів,
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 01:35
Помилка полягає у тому, що, так само, як і за радянських часів, вони розуміють під силою страх. Вони також помиляються у методах, якими хочуть зробити Росію міцнішою.
Для початку, економіка є надто залежною від високих цін на нафту, газ та інші природні ресурси, які не вічно триматимуться на цьому рівні. Росія є надзвичайно слабкою у виробництві, обслуговуванні та високих технологіях. Призначати шпигунів на керівні посади у великих компаніях є прямим шляхом до банкрутства: вони знають, як захоплювати активи і ув'язнювати ворогів, але вони не розуміють, як працює справжній бізнес.
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 01:36
Там же.
Іноземні інвестори можуть і надалі жадати активів у російському нафтогазовому секторі, але клімат, коли ці активи можуть у будь-який момент бути вилучені державними чиновниками, а потім знову перерозподілені на користь "своїх", не дуже вітається," – пише Economist, і критикує також і зовнішню політику нинішньої російської влади, коли тиск на сусідів – Грузію, Україну чи балтійські республіки, – породжує дедалі активніший спротив самій Росії. І, підсумовуючи, британський часопис робить висновок про те, що найбільша загроза майбутньому Росії полягає не у "ворогах", а у внутрішній слабкості, і що справжнім патріотизмом для російських керівників було б знайти у собі сміливість визнати ц
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 01:37
І, підсумовуючи, британський часопис робить висновок про те, що найбільша загроза майбутньому Росії полягає не у "ворогах", а у внутрішній слабкості, і що справжнім патріотизмом для російських керівників було б знайти у собі сміливість визнати цей факт.
IoannKo   | 25.08.2007 01:45
Дуже характерний текст "свідомого", що навіть у день незалежності, не може викинути з голови Росію. До тих пір, поки українці будуть означати себе як "антиросіяни", вони не стануть дійсно незалежними. Невже в Україні мало питань для обдумування? Чи забагато проектів її розбудови? Це якесь перманентне дитинство – протиставляти себе комусь. Пора вже думати не про навколишній світ, а про рідну країну. В якій дуже багато роботи, для тих хто вважає її дійсно незалежною. А тим хто все ще бореться з "північним впливом", краще зайнятися читанням Дейла Карнегі – про те, як повинно перестати перйматися про інших, і радуватися про себе. То й буде найліпша справа для дійсно незалежної України.
Юрій Ващишин   | 25.08.2007 02:03
IoannKo:
Дуже характерний текст "свідомого", що навіть у день незалежності, не може викинути з голови Росію.
Перепрошую, текст не мій, а британського часопису. Що робиться в сусідніх країнах, знати мусим. Як і те, робиться в Україні.
  | 25.08.2007 06:19
Молодець Володимир! Жаль,що Ioanko не зрозумів сенсу статті, можливо через своє перманентне дитинство, бо неможливо зосереджуватись на внутрішніх проблемах України, коли в ці проблеми активно включаються зовнішні протидіючі сили.
Микола
  | 25.08.2007 07:52
Спасибо за Вашу статью. Я – сам живу в России, пока... Собираюсь Домой – на Украину... И жена у меня – татарка. Познакомились в Москве. А дите – будет на Украине! Наша страна – уникальная! И Америка и Россия – тупо бьются головой ап стену... Ну где еще – люди счастливы – ну от того, что солнце светит и свой кусок земли есть? Аффтар – хоть на одном московском торжестве был? Если б был – то статья былабы злее... Для них – торжество – ЭТО ПЬЯНКА!!! С мордобоем и тп... И видел я их вихрь – ездит, влажной уборкой занимается.
Я – не националист! Живу в Масскве. Кстати – не обижайтесь рассияне... но граница особенно с самолета – очень заметна... И Солнце у нас – цвет имеет!
  | 25.08.2007 08:00
Хоть кто был на московских гулянках? У меня есть знакомый... в Молодой Гвардии журналюга... Не журналист – журналюга... Матерый такой... Так уж сложилось – что каждые 3 месяца – мне нужно пересекать границу россии – гастарбайтер я... и больше всего – запомнился мне ваш – российский пограничник – давай 500 рублей... ну гдеж я их возьму? нашел 300 по карманам... мне – зарплату – наличными платят... а пятихатку – ну – для бклгородских мож и деньги... и еще – запомнился такой момент – в парикмахерской... россияне – те до копейки все считают – типа – у нас – этот сериал уже давно прошел... ну и гордитесь! нам – вашего говна не нужно!
  | 25.08.2007 08:03
поезд у вас взорвали? оц – лышенько! а чеж жертв так много?
  | 25.08.2007 08:12
У мя – ничего не взорвали... А взорвали бы – взрывники хреновы... Ну и лозины б огребли
  | 25.08.2007 08:13
это – как стрелять в голову понарошку...
Ekain   | 25.08.2007 08:26
Владимир!
Отличная статья. Спасибо!
Юрий!
Спасибо за "Экономист". Очень к месту.
Незарегистрированному из Москвы:
И Вам огромное спасибо, что не забыли Украину. Возвращайтесь, выращивайте своего ребенка украинцем. Щасти Вам!.
  | 25.08.2007 09:47
IoannKo | 25.08.2007 01:45
Всеволод
Мы, сознательные (специально для вас, хахала, перевел слово свідомий), свой нос в Россию не суем, нам в худшем случае безразлично, что там творится, в лучшем мы сочувствуем россиянам. Все было бы нормально в отношениях украинцев и русских, если бы часть населения нашей страны не оставалась закоренелыми ограниченными совками с промытыми пропагандой мозгами. Это же вам все время мерещится гнилое величие Совдепии и Российской империи. Мы, если и вспоминаем об этом, то только с сожалением о потерянном для нашей страны времени и десятках миллионов жертв нашего народа.
Отлипните от нас, оставьте в покое – мы не Россия