Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому в свобідної Україні ще залишається стара влада?

Петро Гiренко | 24.08.2007 13:34

14
Рейтинг
14


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
5

Вже 2,5 року Україна вільна завдяки Помаранчевої революції. Ми, українці – європейці і хочемо жити в європейській Україні. Але, чому ми ще маємо стару владу, для якої наш шлях до Європи – як ніж у серце?

Чому в свобідної Україні ще залишається стара влада?
Вже 2,5 року Україна вільна завдяки Помаранчевої революції. Десятки мільйонів українців загинули на шляху нашої країни до Свободи. Тепер, маючи свободу створювати собі таке життя, яке нам подобається, як ми можемо відповісти на питання, які наші покійні герої могли б нам поставити, якби дожили до цього часу? На мою думку, їхні питання могли б бути, такими:

- ми, українці – європейці і хочемо жити в європейській Україні. Але, чому ми ще маємо стару владу, для якої наш шлях до Європи – як ніж у серце? Чому ми маємо фактично ту само владу, яка нас осатаніло гнобила 350 років?

Майже 4/5 громадян України звуть себе українцями. Чому ж влада в Україні – україножерська, зрадницька, працююча на користь не України, а на свою особисту користь і користь іншої, далеко не дружної (м'яко кажучи) до нас країни?

Може, громадянам дуже подобається їхнє життя і їм не потрібні зміни? Зрозуміло, такі громадяни є, але невже їх більше ніж 1-3%?

Попереджаючи таке питання простих громадян, ця стара влада квапиться зараз відповісти: а тому, що всі однакові!

У 2006 році відбулися перші свобідні вибори в Верховну Раду України.

1/3 громадян голосувала, як завжди, за стару владу тільки тому, що вона проросійська (ПР).

1/3 громадян голосувала за нову політичну силу, яка поки ще не стала владою.

Чому БЮТ та Наша Україна ще не стали новою владою України? А тому, що є ще одна третина громадян, від якої все й залежить!

1/3 громадян дозволяє старої владі оманювати себе, як малих дітей. Стара влада перелякана: близько вже час розплати за все, що вона зробила в Україні! Ії за любих коштів треба втримати владу, щоб уникнути відповідальності за все ними заподіяне. Щоб втримати владу, треба міцно оманювати цю легковірну третину громадян.

І стара влада їм каже, що, ніби, всі політики однакові, всі погані, тому не треба голосувати, чи треба голосувати тільки за "молодих", які ще не знають, що таке політика і тому не можуть бути конкурентами старої владі (хоча б тому, що не пройдуть 3% бар'єр). І третина громадян в це вірить! Виходить, що так легко можна оманювати таку велику частину незадоволених життям українців! Їм кажуть, що Ющенко колись був у КПРС (ніби не знають, що неможна було створитися фінансистом світового рівню без вступу до тієї "партії"!) і саме тому він, ніби, такий же, як фальсифікатор виборів, "авторітет" Янукович. Тільки кажи їм, що всі однакові – бо у всіх два вуха, одна голова та один ніс – і ці люди вірять, що немає різниці між старою владою і новою політичною силою – БЮТ і НУНС.

Стара влада розповсюджує всілякі наклепницькі чутки про БЮТ та НУНС – ніби хтось з них колись щось зробив проти закону. І ця третина цьому вірить! В неї немає питань: стара влада сильніше перелякана БЮТ та НУНС, тоді що її заважає посадити помаранчевих у тюрми? Отже прокурори в них свої, посадовлені ними ж! Очевидні наклепи знаходять-таки відгуки у душах цієї третини.

Наше свято 24 серпня вимагає чесної відповіді від кожного українця: що він зробив до цього дня і що він зробить після нього для того, щоб переконати хоча б 1 співгромадянина з тієї проблемної третини. Якщо кожен з авторів НП та їхніх друзів пообіцяє собі переконати хоча б по 100 таких громадян до 30 вересня, це буде найкращім подарунком Україні в таке свято.

Вітаю вас, друзі зі святом! Щастя і нам і нашої Україні!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua