Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
14

Коментарі
  | 12.08.2007 11:05
Дуже прикро, але у Ющенка забракне політичної волі ініціювати процес заборони КПУ. Якби він був державником та по-справжньому віруючою людиною, він би це зробив. Цікава річ: за відсутності належної просвітницької діяльності, багато хто з молоді ведеться на розповіді старих маразматиків, що при комуністах (мається на увазі брєжнєвський період) гарно жилося. Це дуже небезпечне явище.
КПУ слід заборонити, не вдаючись в теоретизування, а, так би мовити, по факту: до чого на практиці призводило скрізь у світі панування компартій
  | 12.08.2007 11:05
Дуже прикро, але у Ющенка забракне політичної волі ініціювати процес заборони КПУ. Якби він був державником та по-справжньому віруючою людиною, він би це зробив. Цікава річ: за відсутності належної просвітницької діяльності, багато хто з молоді ведеться на розповіді старих маразматиків, що при комуністах (мається на увазі брєжнєвський період) гарно жилося. Це дуже небезпечне явище.
КПУ слід заборонити, не вдаючись в теоретизування, а, так би мовити, по факту: до чого на практиці призводило скрізь у світі панування компартій
Володимир   | 12.08.2007 13:36
Нічого дивного немає у тому, що у нас компартія досі не заборенена. Майже усі можновладці – це вихідці з КПРС. І члени ЦВК не виключення.
В Чехії, наприклад, прийняли закон про люстрацію і там про компартію вже давно і забули, як про кошмарний сон.
А ми не спромоглися на це, ось і маємо те, що маємо...
А якби провести референдум з питання про заборону КПУ, як злочинної організації?.
Сезам   | 12.08.2007 15:53
Заборонити КПУ, провести люстрацію та розпочати процес над комунізмом – без цього Україна залишиться вразливою для впливу московії та внутрішньої 5 колони. А отже не зможе нормально розвиватись. Авторові великий жирний +
  | 12.08.2007 16:10
За муки і смерть невинних комуністи понесуть кару – час наближається! Комуністи – це фашизм ХХ-ого ст., який потопив у народній крові СОТНІ МІЛЬЙОНІВ людей у всьому світі! Комуністичнпа облуда скоро спаде з зісліплених очей обдурених рядових регіоналів, і тоді вони самі та їхні нащадки передавлять цих людожерів своїми руками. СВОБОДУ НАРОДУ! СЛАВА УКРАЇНІ олександр.
komkor   | 12.08.2007 17:06
http://www.zn.ua/3000/3300/49842/ – це той самий Саша Башук??? Ваууу, обікрав власну школу – а тепер у політику!
Володимир   | 12.08.2007 18:21
Сезам:
Так тоді, якщо буде прийнятий закон про люстрацію, то багатьох політиків недорахуємся, бо вони були колись партійною, або комсомольскою номенклатурою. Правда, вони не дуже постраждають, бо вже за цей час нахапалалися усього.

Дорогой Юрий – буду последним, кто о коммунистах что-то хорошее скажет. НО! Где был здравый смысл у тех, кто штурмовал издыхающую КПУ, котороую уже моль от старости проела! Настоящими коммунистами сегодня являются именно путинцы и регионалы, а не ностальгические комми Симоненко. Настоящий коммунизм там, где за их цели УБИВАЮТ людей! Ну какой коммунист молдаванин Воронин? А Путин – это действительно монстр. Как и донецкая банда. Ведь суть воммунизма не в отрицаниии бизнеса, а в уничтожении конкурентов по влати и собственности. Пусть бы тогда штурмовали Кучму – убийцу Гонгадзе, а не ветхую КПУ! Я говорил, что здравый смысл – последний продукт обшей культуры
  | 12.08.2007 19:15
"Самостійна Україна" хоче прибрати з поліітичної арени компаньйонів регіоналів? Наївно.

Що, учасники цієї організації не можуть поставити собі більш розумні цілі у своїй діяльності?
Олекса Косар   | 12.08.2007 22:45
Все правильно, стосовно КПУ.
Але, на мою думку, сьогодні Україні, як державі, більше загрожує стрімке розмежування на дуже бідних і дуже-дуже багатих... Кому потрібна держава злиднів? Причому, багатих трохи, а бідних дуже-дуже багато...

Олекса Косар прав: такое резкое разделение на богатых и бедных легко воспроизведёт коммунизм как "божью" т.е. системную кару за допущенный хаос в обществе. Бездарное руководство русских царей привело Россию к хаосу и большевизму. Гигантская коррупция китайских мандаринов до 1949 года и опиумная зависимость привели к коммунист. катастрофе Китай. Примеры можно продолжать. Коммунизм – плата за буржуазное жлобство. Запад это понял, мы – нет. Детская беспомощность Центральной Рады привела к краху независимой Украины в 1918 году. Гетьманат тоже "завис" в политю воздухе. Результат – известен. Это был внутр. криз., а не внешние козни. Есть риск повторить опыт
Пайташ   | 13.08.2007 10:50
Дуже добре. Хоча я і не думаю що Суд постановить зняти КПУ з перегонів, але...
Оди нраз, другий, а на третій і заборонять цю антилюдську ідеологію.
Адже кажуть – під лежачий камінь вода не тече. Рухати каміння треба, рухати... А це під силу тільки молодим, а ми, старші, своїм досвідом підкажемо як ліпше, це обросле мохом, каміння, ідеологічних тупиків, рухати.
  | 13.08.2007 13:24
Пайташ:
а ми, старші, своїм досвідом підкажемо як ліпше, це обросле мохом, каміння, ідеологічних тупиків, рухати.
Ну і багато у Вашому досвіді схем успішного руху каміння?
  | 13.08.2007 13:25
Розкажіть же у статті. Виконайте обіцянку
Петро Гiренко   | 13.08.2007 14:44
Станіслав Овчаренко:
Багато ж в Вас, пане Станіславе, здорового глузду! Приєднаюся до Вас. Але, пропозіція пана Юрія також актуальна:
1) Повинна бути послідовність знищення комунизма. Хіба почінати треба не з КПУ, яка б моль їі не їла?
2) Кровожерливість червоних дає нам актуальний привод для початку боротьби за повне знищування комунизма во всіх його проявах, навіть тайних, про які Ви написали.
Україна і комунизм не сумісні, це вже всі зрозуміли. Але, коли і як почінати? Чому не так?
3) Пан Юрій правий – не можна нам дозволяти провокаціі червоних перед очами Європи.

Цілком підтримую пана Юрія!