Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
16

Коментарі
Олег Гриць   | 14.07.2007 20:40
З усіх перерахованих вами причин проти російської мови, ви звісно вибрали найнедолугіші і найбільш тенденційні, бо напевно вам так зручніше. Ви забули декілька серйозних аргументів проти російської мови: а саме, підвищення статусу російської мови зашкодить мові українській, і ще один цілком логічний аргумент – в Росії російська мова, в Україні українська мова, в Польщі польска мова. Держава мусить мати державною свою мову, а не чужу. Отже занадто спростивши питання, ви аж ні на скільки не наблизились до відповіді. Мабуть шкода згаяного часу?
Ekain   | 14.07.2007 20:59
Я уже много раз повторяю в коментах к разным статьям: есть русскоязычные украинцы, у которых нет враждебного отношения к русским, нет отвращения к русскому языку, но они хотят возродить утраченный или почти утраченный ими родной язык их предков. Я являюсь именно таким. И я против государственного статуса русского языка. А про Варшаву или Италию и восточноукраинскую металлургию и комплекс "Энергия" мне не надо рассказывать – я родом из т.н. "юго-востока" и в советском ВПК есть доля моего труда. Не спешите присваивать все себе.
Ekain   | 14.07.2007 21:05
А вот и доказательство того, что у меня нет враждебности к русскому языку.
http://www.narodnapravda.com.ua/history/4697fb00edfc2/
Почитайте мои комменты. У меня достаточная подготовка для того, чтобы разнести в пух и прах наукообразный бред с обеих сторон. На сей раз я разобрал по косточкам опус русофоба. Это со стороны сторонников русского языка обычно критика только в одну сторону. Как показали вчерашние дискуссии, истерику вызывает не матерная ругань со стороны "своих", а малейшая некорректность со стороны "чужих".
  | 14.07.2007 21:21
а мне статья понравилась...
пока не будет равноправия языка и мовы, не будет и стабильности в обществе...
Сергей Ковалёв   | 14.07.2007 21:36
О, "профессиональные украинцы" принялись давить на "-1" – другому эти клопы не научены.

:)
  | 14.07.2007 22:07
Чорнуха, замовна, з метою розділити народи. Народ єдинний, політики у народу сранні. Не піддавайтесь на провокації, боротьба за НАРОД розпочалась. Голосуйте за професіоналів і патріотів, а не олігархів і ЗРАДНИКІВ. Знайдіть правильну відповідь на питання:"Кому наРУСИ-Украине жить хорошо?"
Ricochet   | 14.07.2007 22:46
Ekain:
Я уже много раз повторяю в коментах к разным статьям: есть русскоязычные украинцы, у которых нет враждебного отношения к русским, нет отвращения к русскому языку, но они хотят возродить утраченный или почти утраченный ими родной язык их предков. Я являюсь именно таким. И я против государственного статуса русского языка.
Я что-то не понял, какой же был язык у твоих предков?Что утратили и что вохрождают?
Олена Олійник   | 15.07.2007 00:04
Вдячна авторові за гарну українську – аж до використовування літери "ґ" (я її скопіювала із тексту статті, бо на своїй клавіатурі не маю).
:-)
Більше – нема за що дякувати.
Володимир   | 15.07.2007 00:14
Відповідь на цю брудну статтю мною дана, але чому сь розміщено її у розділі дискусії.
довіра   | 15.07.2007 02:07
Бородин такой же "свідомий" как и все остальные страдальцы-демагоги о защите русского языка, собственно чему удивляться? Достаточно вспомнить жену Путина: "Границы России заканчиваются там, где перестают говорить по-русски!"
Цинично, откровенно... да и по-солдафонски как-то, но ей можно, потому что она жена единственного настоящего в мире демократора и миротворца
  | 15.07.2007 13:36
"Методика" цієї статті наступна: звести наклеп на українців, приписавши їм бруд, аби, козиряючи цим брудом, звинуватити їх у нецивілізованих претензіях до єдино вірної політики єдино цивілізованої у світі країни – Росії, яка мріє лише про те, щоб ощасливити Україну, а Україна якась така, що не розуміє цього щастя. Українці не проти справедливого сусідства з Росією (вони не є дурнями як їх хоче зобразити автор), а лише захищаються від несправедливості з боку сусідів і мають на це природне право. А що протиприродно, так це те щоб в Україні українську мову прирівняти до російської мови (чи навпаки). Російська зразу стане в Україні другою державною, якщо українська стане такою ж в Росії.
  | 15.07.2007 14:02
ніякої проблеми російської мови, як на мене нема, я западенець (бандёра)
а в мене жінка -кацапка, діти крім того ще й англійську знають.
цю проблему піднімає не укр. чи рос. народ а ФСБешно-путінські провокатори,
чи наші доморощені гапони,щоб запудрити мозги.
відомий метод злодій кричить -держіть,злодія.
Борис Бородин   | 15.07.2007 15:29
Олені Олійник: переходьте на MS Office 2003. Там не тільки буде ота буква, що зробили задля 50 слів в мові (я вибачаюсь, але щоб їм повилазило, тим академікам...), але ще інколи доста коректно сам стає на місце апостроф.

Олегові Грицю: ви підіймаєте іншу тему: "підвищення статусу російської мови зашкодить мові українській". Це матеріал для іншої статті, якщо Бог дасть.
Борис Бородин   | 15.07.2007 15:29
Ekain-у – прочитав. Непогано і корисно. Але!
Вживання наукових аргументів вимагає наукової аудиторії, тобто ми маємо помилку в цільової скерованості промови.
Фактологічна база не має майже ніякого значення в суспільному житті. Візьмемо масштабні факти: Радянській Союз поклав на боротьбу з фашизмом не менш як двадцять мільйонів людей. Одночасно 80% пересічних громадян Америки впевнені, що Англія і Сполучені Штати перемогли Японію, Германію та Совети.
Практично не існує фактів. Тобто те, що ви рахуєте, як факт, протилежною стороною фактом не визнається. Навіть зрада Іуди зараз вже не факт (не для всіх, звісно, але про то я і кажу). Чи є фактом хабар Мороза? (ви тут погаласуйте, панове, а я
Борис Бородин   | 15.07.2007 15:31
Так от: ви тут погаласуйте, панове, а я – далі:). І це в ситуації, коли ось воно, в моєму місці робиться, лише десь на інший вулиці! Що ж казати про факти через 800 років!
Це якщо коротко. Бо більше – знов стаття: (

Всі інші ОППОНЕНТИ оперують точно у межах "трьох аргументів".