Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
7

Росія обмежує свободу висловлювання в інтернеті за допомогою кримінального покарання

Юрій Самсон | 13.07.2007 13:05
Коли вони нас, українців, вчать толерувати їх матюки на наших форумах, їх влада організувала показовий процес над українцем Тарасом Зеленяком. Тут можна ознайомитись з суттю проблеми
Коментарі
Веддаарди   | 13.07.2007 14:13
Ну и? И показательно его проиграла? Так что в этом плохого?

"В 2006 году начался и закончился яркий "интернетовский" процесс Росохранкультуры против алтайского информационного агентства "Банкфакс", имеющего репутацию либерального. Однако они полностью проиграли – сначала в краевом, а потом и в Верховном судах."

"Суд Советского района Новосибирска на заседании в четверг вернул в прокуратуру для пересоставления обвинительного заключения "
Юрій Самсон   | 13.07.2007 14:40
Веддаарди:
Поганим є те, що людина перебувала в ув"язненні і що виправдального вироку немає, тож РФ не вважає, що вона програла суд
Ekain   | 13.07.2007 17:01
Давайте визнаємо, що він таки неподобства там писав. Як тут проросійськи провокатори викликають ворожнечу до росіян, так і там такі, як той пан Зеленяк, провокують випади проти українців. Не треба його захищати тільку тому, що віе "наш сучий син".
Сергей Ковалёв   | 13.07.2007 18:36
Что значит "на наших форумах"? По-моему, не ты инвестировал в проект "Народна Правда".

:)
Петро Гiренко   | 13.07.2007 18:49
Ekain:
Давайте визнаємо, що він таки неподобства там писав. Як тут проросійськи провокатори викликають ворожнечу до росіян, так і там такі, як той пан Зеленяк, провокують випади проти українців. Не треба його захищати тільку тому, що віе "наш сучий син".

А хіба є підстави звати його "сучим сином"?
І це при тому, що і як пишуть в Росіі завжди про українців прості росіяні і їхні вожді, але зовсім безкарно?
Петро Гiренко   | 13.07.2007 18:52
Сергей Ковалёв:
В Україні є правило етікету: звертатися уважно, кажучі "Ви", а не "ти".
Ekain   | 13.07.2007 19:14
Петре,
А хіба є підстави звати його "сучим сином"?
А Ви розумієте, для чого я використав лапки? Це приховане посилання до моєї статті – типовий прийом у вільному письмовому жанрі. А назва моєї статті відсилає до сумнозвісного вислову Франкліна Рузвельта про жорстокого диктатора Нікарагуа Анастасіо Самоса Гарсія (не плутати з його сином, режим которого повалил т.з. сандіністи накприкінці 70-х):
He is a son of a bitch but he is our son of a bitch.
Сподіваюсь, що більше пояснень не знадобиться. У стародавньому Римі казали: Sapienti sat – розумному достатньо.
Юрій Самсон   | 13.07.2007 20:47
Сергей Ковалёв:
Кажеш, ми тепер на "ти"? ПРиймається, тепер в мене таких тут троє, хто перейшов зі мною на "ти" – Маркасян, Іоан, Ковалов, – симптоматично, одначе!:)
Юрій Самсон   | 13.07.2007 20:50
Ekain:
Друже! Зеляняк не 2провакує". Він, як українець живе в жахливих українофобних умовах. Тож, що б не робив – то буде лишень реакція. Але мова тут про інше...
Власне все є на тому сайті, куди посилання.
Sapienti sat
Юрій Самсон   | 13.07.2007 20:51
Петро_Гiренко:
Сергей Ковалёв:
В Україні є правило етікету: звертатися уважно, кажучі "Ви", а не "ти".
Друже Петре!
Та невже в нас є хоча б щось, що вони б шанували чи поважали.
Закликати їх до цього – марна трата часу!
Ekain   | 13.07.2007 20:56
Сергей Ковалёв – це ник, чи справжнє ім"я? У мене була перша асоціація з відомим російським правозахисником Сергієм Адамовичем Ковальовим (до речі народився він у Сумській області). Але зміст писанини тутейшого Ковалёва швтдко розставив усе по своїх місцях.
Однакове ім"я-прізвище не означає однакового сумління, інтелігентність та порядність
Ekain   | 13.07.2007 21:06
Юрку,
Я знаю і про справу Зеленяка, а про двойні стандарти росіян, що наших, що тамтейших вже дискутував сьогодні. Вони під суд відправили хлопця з відкритого форума, але закривають очі на відверті фашистські сайти.
Але гавкатись на російському сайті – це не метод боротьби.
А ще Ви знаєте моє відношення до діаспори у Росії: вони або самі стали русофілами, чи просто наївні люди. Їм я б порадив не повторювати помилок німецьких євреєв 1920-1930 рр. Треба від"їжджати з Росії, поки ще у влади Путін, а не ті, у порівнянні з ким він просто зразковий демократ-гуманіст. Поки ще ворота відчинені.
Сергей Ковалёв   | 13.07.2007 22:59
Ekain:
Сергей Ковалёв – це ник, чи справжнє ім"я? У мене була перша асоціація з відомим російським правозахисником Сергієм Адамовичем Ковальовим (до речі народився він у Сумській області). Але зміст писанини тутейшого Ковалёва швтдко розставив усе по своїх місцях.
Только вот ваш кумирчик уже давно даже не маргинал, а гораздо хуже.

:)
Сергей Ковалёв   | 13.07.2007 22:59
Петро_Гiренко:
Сергей Ковалёв:
В Україні є правило етікету: звертатися уважно, кажучі "Ви", а не "ти".
Та ти шо!
Сергей Ковалёв   | 13.07.2007 22:59
Юрій Самсон:
Сергей Ковалёв:
Кажеш, ми тепер на "ти"? ПРиймається, тепер в мене таких тут троє, хто перейшов зі мною на "ти" – Маркасян, Іоан, Ковалов, – симптоматично, одначе!:)
А по сути? С чего ты взял, что "Народная Правда" твоя?

:)