Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Державний прапор   законопроект   Верховна Рада   Антіпов   китайські вчення   Є   Є!
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Законопроект про державний прапор

Юрій Самсон | 12.07.2007 09:58
Верховна Рада ще не прийняла рішення, а Віктор Янукович його вже втілює в життя – зокрема на обкладинці свого нового "бестселерра". Пропоную ознайомитись зі згаданими законопроектом... Маразм міцнішав...
Коментарі
Ekain   | 12.07.2007 12:27
С точки зору фен-шуй – це правильно. Власне вперше в Україні про це сказала китайська художниця, що мешкала у Києві наприкінці 90-х. Її звали, здається, Май Май. На жаль, вона загинула у автокатастрофі у 2000-му. У ті ж роки я цікавився "Книгою Змін", навіть, самотужки перекладав її зі стародавньокитайської, щоб відрізнити дух першоджерела від додатків перекладачів. Цей флаг дійсно шкодливий, якщо прийняти філософію "Книги Змін". Але Україна не є даоською чи конфуціаіською державою. А чия віра істинна ми дізнаємося тільки після нашого життя, але вже ні з ким про свої висновки не поділимось.
Ekain   | 12.07.2007 12:29
А депутатська ініціатива... Ну якщо у нас відродили святкування 23 лютого – день захисника Совєцької Росії, то чому б пропор за китайськими теоріями не переробити? У нас у країні суцільна еклектика. Подібна архтектурному наповленню Майдана Незалежностіі.
Юрій Самсон   | 12.07.2007 13:49
Ekain:
То я так зрозумів, що Ви підтримуєте таку ініціативу?
Ekain   | 12.07.2007 15:05
Юрію,
я не в ВР,щоб голосувати.На мою думку, ця пропозиція лише для того, щоб заявити про себе. Я не бачу довколо себе так багато прихильників китайських доктрин, щоб це могло впливати на прапор.Стосовно того, чи вірю я чи не вірю у доцільність таких змін, я не відповідатиму, бо в мене такий принцип: я не дискутую у відкритих форумах персональні релігійні пристрасті.Я ніколи не відповідаю на питання, які могли б висвітлити мою віру.Я достатньо знаю про релігії з релігієзнавчої точки зору.Знаю мови багатьох писань на достатню рівні,щоб звертатись до оригіналів.Тобто теоретично можу говорити про багато доктрин.Але персонально про себе я утримаюсь. І не раджу іншим, хто вважає себе європейцем
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua