Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7 чудес України   Кам'яна Могила   Олеський замок   Заповідник Кам'янець   Хортиця   Музей Писанка   Одеський оперний театр   Софіївка   Україна   Є   Є!
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
7

Українець! Не будь байдужим, обери Свої 7 чудес України!

Юрій Самсон | 9.07.2007 18:21
Саме Ви можете визначити, що стане символами України на довгий-довгий час! ОБИРАЙ САМ! Нікому нічого не нав'язуючи повідомляю: я проголосував за: 1.Кам'яна Могила;2. Олеський замок; 3.Заповідник Кам'янець;4. Хортиця;5. Музей "Писанка";6.Одеський оперний театр;7. Софіївка. Голосуй до 21 серпня!
Коментарі
Юрій Самсон   | 9.07.2007 18:24
Сподіваюсь, ніхто не помітив "бдь" й "обири" – так захопився голосуванням:))...
Веддаарди   | 9.07.2007 19:18
Ничего себе... Родину-мать в Киеве (она же музей-памятник ВОВ, она же "баба Катя") – не включили. Какой-то ГосПром – пожалуйста, а статую, в 3 раза выше статуи свободы, – ни за что. Вот что значит не формат.
Юрій Самсон   | 9.07.2007 19:58
Веддаарди:
Повний ігнор...
Веддаарди   | 9.07.2007 20:05
Так и поступаю, Юрий. Да и что говорить об акции, которую можно назвать "Грынджолы – 2". Томенко ещё раз отличился! Родины-мать даже в ТОП-100 нет. Какая-то стоянка УПА – есть, а громаднейшему сооружению места не нашлось.
Юрій Самсон   | 9.07.2007 20:18
Веддаарди:
Так и поступаю, Юрий. Да и что говорить об акции, которую можно назвать "Грынджолы – 2". Томенко ещё раз отличился! Родины-мать даже в ТОП-100 нет. Какая-то стоянка УПА – есть, а громаднейшему сооружению места не нашлось.
Я думаю, якщо такі як Ви, Валаал, не будуть голосувати, то ми оберемо справді українські сім чудес!
Щиро дякую за розуміння.
Веддаарди   | 9.07.2007 20:36
Да сколько угодно! С радостью воспринимаю искреннюю благодарность!
Юрій Самсон   | 9.07.2007 20:40
Веддаарди:
На здоров"ячко!
Прощавайте!
Веддаарди   | 9.07.2007 22:50
Как? Неужто опять уходите? А ультиматум-3?

Кому интересно – это Томенко рекламируется на этой идее: http://for-ua.com/press/2007/07/09/104148.html
Дмитро_Суми   | 9.07.2007 23:11
Родина-мать-это убожество и позор Киева. Фотографировать это можно тольео для смеха...
А вот замки-это класс!!
Катерина   | 9.07.2007 23:44
Проголосувала...За ЛІвадійський палац, музей Писанка, Софіївку, Херсонес, за Хортицю, Кам'яну могилу, Києво-Печерську лавру...майже в усіх цих місцях була...раджу й іншим...))
Юрій Самсон   | 9.07.2007 23:51
Катерина:
Катеринко!
Дякую, що не залишился байдужою!
Юрій Самсон   | 10.07.2007 08:08
Катерина:
Власне, Ви ніколи й не були байдужими (переглянув Ваші публікації) Щасти!:)
Олена Олійник   | 10.07.2007 11:19
Всім привіт. Проголосувала. Список "фіналістів", якщо чесно, не вельми подобається. Деякі – чудові місця та споруди, але ось на Дива – не тягнуть, а дещо взагалі не той... Дійсно, не вистачає лише Жінки з мечем, що їй я присвятила тут цілу статтю, а faust згодом – неймовірний фоторепортаж.
Єдине, у чому правий Веддаарди: – якщо вже є там Держпром, так і той монстр не завадить.
Ekain   | 10.07.2007 11:52
Харківський Держпром – це пам"ятка архітектури конструктивізму. Можна казати, що це навіть пам"ятник сміливим мріям про майбутнє, яким не дано було втілитись через епоху тоталітарізмів першої половини 20-го сторіччя. Принаймні, коли проєктували Держпром радянська культура ще йшла в рівень з часом та була часткою загальноєвропейського культурного процесу. Сталін це иправав...
СРСР будували не тільки кати-вбивці але й мрійники-романтики великих проєктів по перетворенню світу на краще. Я бачу держпром власне тим слідом, який залишили ці люди. Не забувайте, що навіть Блок спочатку з ентузіазмом дивився на революцію.
Катерина   | 10.07.2007 14:37
Юрій Самсон:
:))