Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
  | 2.07.2007 14:25
Знову за рибу гроші – не потрібна вишиванка – носи набедрену пов"язку, про яку Ти з таким захопленням писав вище. Не хочеш, щоб ідентифікували по одягу – ходи голий, заснуй секту голих українців-православних (католиків, протистантів – на вибір) – точно ідентифікуватимуть. ЦЕ ТВІЙ ВІЛЬНИЙ ВИБІР. Чого ж так дратує вільний вибір інших українців – ходити у вишиванках, шанувати Шухевича, тощо?
Юрій Самсон   | 2.07.2007 14:30
Змушений звернутися до всіх читачів! Особливо тих, хто залишає свої коментарі!
Взагалі то моя стаття була не зовсім про Шухевича, а про рудементарне совкове правосуддя. Тому прохання до тих, хто бачить фото Шухевича, його клинить і він починає щось вояти в коментарях принаймні бігло прочитати статтю!
Дякую!
  | 2.07.2007 14:37
Саме такий вільний вибір аж ніяк не дратує, але особисто така форма вільного вибору мені здається у саме в цей час недоречною, що й намагався аргументувати, та про що я досить нетолерантно та неполіткоректно спробував запостити...)))) Як кажуть, маю право...)))
Просто вільний вибір, це коли ви вішаєте образок Шухевича вдома та розбиваєте собі потихеньку лоба ввечері, лякаючи сусідів знизу... Нема питань!
А коли ви на сайті вішаєте такі "гостренькі" теми – то це вже пропаганда, на що я також нетолерантно та неполіткоректно намагаюся робити контрпропаганду, бо немає в вас ніякого мотивування... Мотивуйте, аргументуйте і буде вам щастя...))) Може, й зійдемося в чому...)))
  | 2.07.2007 14:41
Змушений звернутися до всіх читачів!
В тому числі для тих, хто коментує...
Взагалі то Самсон виклав своє особисте рудиментарне совкове поняття про правосуддя, бо він не фахівець права, виходячи лише з того, що якщо суд не на моєму боці, то це безперечно поганий суд...)))
Дякую!
  | 2.07.2007 14:44
До речі. Всі суди ж під президентом куплені! То невже суддя не міг винести "правильного для вас рішення" А?
Кр-к
  | 2.07.2007 14:48
Хандусенко:
Првильно! ви не марксист, а лівий! До речі у соцінтерні знають правду. а депутатів соціалістів у європейському парламенті чимало. Тож ніколи фашистьску Україну не візьмуть до ЄС!!!
Кр-к
Юрій Самсон   | 2.07.2007 14:50
До Кр-к:
Ви забули згадати, що СПУ ледь не виключили з Соцінтерну за утворення з Януковичем коаліції:))
Юрій Самсон   | 2.07.2007 14:50
Кр-к
Мені здається, що у Вас почалась істерика? Чи то пак агонія... Вибори наближаються? І Ви розумієте, що у социків нуль шансів?:))
  | 2.07.2007 14:53
Кр-к- це КлеРиКал, КаРкуша, чи КРоКодил?
  | 2.07.2007 14:53
Незарегистрированный пользователь:
довіра:
nvgator@meta.ua
что это, если не секрет?
ето у них шифр такой:)))
  | 2.07.2007 14:53
Ото ж і я, коли писав про "зійдемось", ду-у-уже посміхався...))))
Тактика ваша як в кишенькового злодюжки – першому самому заволати "Тримай злодія!", бо саме чого з вас домагався – це власних думок з оцінкою...
Ладно, пішов ставати до праці. Пишіть, поки мене немає...)))))
Хандусенко   | 2.07.2007 15:22
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Првильно! ви не марксист, а лівий! До речі у соцінтерні знають правду. а депутатів соціалістів у європейському парламенті чимало. Тож ніколи фашистьску Україну не візьмуть до ЄС!!!
Кр-к
Нет, я не левый. Я – монархист! Вот так вот.
  | 2.07.2007 15:26
Хандусенко:
ага, у вас там в ФСБ всі монархісти – прихильники неродової монархії новітнього Грішкі Отрєп"єва, чи то пак Вовкі Путіна...
  | 2.07.2007 15:27
Кр-к,Як зазвичай потішив – всіх українофобів в СПУ записує, і фашистів і монархістів...
Петро Гiренко   | 2.07.2007 16:11
довіра:
Щиро підтримую Вас щодо пам"ятника українськім героям!
З повагою, Петро