Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
  | 2.07.2007 13:25
Член ОУН від початку її заснування, Шухевич був з початку 1930-х років до свого ув'язнення 1934 р. бойовим референтом Крайової Екзекутиви ОУН на західних землях (псевдо Дзвін) і прагнув до з'єднання УВО та ОУН, яке довершилося на Празькій конференції Проводу ОУН в липні 1932;
керував бойовими акціями проти польської окупації, звертаючи увагу також на становище на східноукраїнських землях
Марія
  | 2.07.2007 13:25
Як революційний керівник Шухевич-Тур відзначався великимb організаторськими та військовими здібностями, глибоким політичним розумом, велечезним досвідом революційної боротьби. В Його особі український визвольно-революційний рух і весь український народ втратили політичного та військового керівника високої класу! Політична й життєва принциповість, безмежна особиста відвага, жива й весела вдача, простота в щоденному житті та поведінці, "тверда рука" й разом з цим батьківська дбайливсіть – ось риси характеру Шухевича!
Марія
  | 2.07.2007 13:28
Незарегистрированный пользователь:
(Типу аноніму – закінчення)
Ну і звісно: "слово толерантність вважає за дурне!". Цікаво, які з багатоскладових слів ще ми недолюблюємо?
Юрій Самсон   | 2.07.2007 13:29
Анонім:
Чесно кажучи, з вашої "словесної тиради" вилучити якесь раціональне зерно дуже складно... Як і незрозумілим залишається – ви за плідну дискусію, з фатками, аргументами, правдивими доводами? Чи за що ви взагалі виступаєте?
До чого тут "канкрєтні пацани"?
Отже, аноніме. Вирощувати "поросюків" – "дурне діло не хитре". Реєструйтеся, пишіть статті, будемо обговорювати.Бажаю успіхів!
  | 2.07.2007 13:32
Шухевич до дня загибелі керував визвольною боротьбою на українських землях і завдяки його непересічному політичному і військовому талантові, силі духу і характеру ця боротьба мала організовані, а в перші повоєнні роки – масові форми повстанських дій. Радянські історики твердили, що лише від 1944 по 1946 рік загинуло більш, як 56 тис. так званих "бандерівців", 108 тис. осіб потрапили в полон. Репресіям було піддано значне число мирних жителів Західної України. Численні втрати та довгий період боротьби вказують на те, що під керівництвом Романа Шухевича було зорганізовано масовий опір окупантам, як також і те, що формація ОУН-УПА, очолювана Шухевичем, мала широку підтримку.
Марія
  | 2.07.2007 13:33
На превеликий жаль, на сьогодні ще немає ґрунтовної політичної біографії Романа Шухевича, переважають здебільшого нариси, в яких беруть гору іконографічні тенденції, хоча така людина, як Роман Шухевич, "іконопису" не потребує, за нього говорять його діла, які Україна пам'ятатиме завжди.
Марія
Юрій Самсон   | 2.07.2007 13:34
Незарегистрированный пользователь:
Незарегистрированный пользователь:
(Типу аноніму – закінчення)
Ну і звісно: "слово толерантність вважає за дурне!". Цікаво, які з багатоскладових слів ще ми недолюблюємо?
Для таких людей, як Анонім, все незрозуміле-складне таке страшне. Переляк перед багатоскладовими словами, перед непростою правдою, перед потребою думати й мислити – для них це, одним словом, дуууже неосяжне.
Тому все зводиться до якихось заводів, поросюків, канкрєтних паціанів...
Юрій Самсон   | 2.07.2007 13:36
Марія:
Дякую за увагу до моєї статті!
Цілком з Вами, пані Маріє, погоджуюсь!
Вам також пропоную зарєєструватися на народній Правді та додавати власні статті! Всі українці, впевнений, з цікавістю з ними ознайомляться!
Творчих успіхів! Хай щастить!
  | 2.07.2007 13:37
Типа аноним – Незарегистрированному пользователю
Оборжаться, меня считают гуцулом!))))) Шутка удалась.)))))
  | 2.07.2007 13:52
Незарегистрированный пользователь:
(Типу аноніму) – не лестить собі, колишнім, колишнім гуцулом (лемком, поліщуком, полтавцем, степовиком тощо – потрібне вставити), Адже вони люди щирі, хоча й дещо простодушні. Вони не обмінюють свої вишиванки на новомодні набедрені пов"язки.
Головне, що окрім визначення Вас, як колишнього гуцула, інші мої твердження Вами не заперечуються.
(На кацапську перейшов, шоб остаточно здаватись "мєсним" і "городським"?):)
Шютнік...
  | 2.07.2007 14:00
Типа аноним – незарегистрированному пользователю
Аноним – Самсону
О, це саме те, чого я так довго чекав!!!!)))) Це саме те, що називав верещанням поросюків. З саме цього приводу не став брати ніякого нику... Коли бракує аргументів, починається дурнуваті жарти з стилю та слів, дитячі веселощі ніку й таке інше...
  | 2.07.2007 14:02
Яка ж там правда непроста, над якою треба думати?))))) Така, що ви намагаєтеся переконати в необхідності нового політичного кумира з якостями Іісуса Христа: "великимb організаторськими та військовими здібностями, глибоким політичним розумом, велечезним досвідом революційної боротьби", "Політична й життєва принциповість, безмежна особиста відвага, жива й весела вдача, простота в щоденному житті та поведінці, "тверда рука" й разом з цим батьківська дбайливсіть"...
Йо-йо, черговий "друг детей и советских физкультурников"...
  | 2.07.2007 14:05
Здається, що ви особисто в якомусь схроні або засідці перехиляли чарчину з цією особою... Ну-ну, успіхів. В мене, наприклад, склалося враження що будь-який політичний діяч в житті є людиною малоприємною – специфіка фаху, одначе...
  | 2.07.2007 14:10
Незарегистрированный пользователь:
(Тіпа аноніму) –
"О, це саме те, чого я так довго чекав!!!!)))) Це саме те, що називав верещанням поросюків. З саме цього приводу не став брати ніякого нику... Коли бракує аргументів, починається дурнуваті жарти з стилю та слів, дитячі веселощі ніку й таке інше..." – логіка, взаємозв"язок між фактами та висновками. ЗАЛІЗНО.
Але головне що дочекався, як казала Людка Януковичева: "Я ждАла і дождАлася"...
  | 2.07.2007 14:16
Вважаю, що мені особисто вишиванка не потрібна, бо якщо мене не можуть за хвилину у будь-якому одязі ідентифікувати як українця, то мабуть я не зовсім гарний українець... Й навпаки, який би там не був записний українець у вишиванці з суто українським прізвищем, за п'ять хвилин скажу, чим він опікується – Україної чи вишиванками...)))))