Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
  | 2.07.2007 09:27
Хандусенко:
Чого б тобі не зайнятись героями і антигероями своєї "срани"? Та українців стільки поруч з живими фріцами не стояло, стільки москалів воювало за фюрера в РОА під керівництвом двох десятків сталінських генералів, яких очолював Власов, до речі воювали під фашистчько-російським трьоколором (аквафреш) і двоголовою куркою...
Хандусенко   | 2.07.2007 10:26
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Чого б тобі не зайнятись героями і антигероями своєї "срани"? Та українців стільки поруч з живими фріцами не стояло, стільки москалів воювало за фюрера в РОА під керівництвом двох десятків сталінських генералів, яких очолював Власов, до речі воювали під фашистчько-російським трьоколором (аквафреш) і двоголовою куркою...
Полюбопытствуйте здесь:
http://ssgalicia.onestop.net/flags.html

Весьма интересно, не правда ли?
  | 2.07.2007 10:35
Аноним – Самсону
Та питання не в тому, в чому ходити серед хмарочосів особисто, хоч у набедренній пов'язці. Питання в тому, чи це є виключна та достатня підстава вважати себе найкращім українцем та найсвятішим за папу римського...

Й особисте прохання – якщо зав'язуєте дискусію, то беріть в ній участь змістовно та оперуйте аргументами, а не емоційними беззмістовними виразами оцінювального характеру, і буде вам щастя...
  | 2.07.2007 11:12
Крім того т.з. "безмежна любов до Батьківщини" не повинна замилювати очей стосовно перспектив цієї ж батьківщини, а також розуму, бо на щастя ця батьківщина й зараз не настільки маленька, щоб в різних її кінцях розбивали собі лоба лише одному богові...
  | 2.07.2007 11:20
Хандусенко:
Придурок, як цей, злабаний ФСБ для антиукраїнської пропаганди сайт заперечує факт мільйонної РОА (РАА-сійска-ай Асваа-абадітєльнаа-аай Арміі"), Яка "героїчно" воювала за Гітлера? Під нині офіційним аквафрешом?
Юрій Самсон   | 2.07.2007 11:24
[BАноніму:
І саме в ім"я загадної толерантності Ви вказуєте мені як саме вести дискусію? А за дозвіл носити набедрену пов"язку – дякую, це мрія різних сил, аби замість вишиванки ми носили саме набедрені пов"язки.
  | 2.07.2007 12:50
Шухевич ніколи не стане героєм України. Бандерівський прихвостень! Ще десять років тому Олександр Мороз, на якого ви всі зараз так налітаєте, ганбите та обріхуєте, сказав що цю сволоту треба викреслити з нашої історії! На жаль в суботу він не приєднався до анти окупаційної демонстрації. хоч всі ми й люди однієї країни. Кр-к
  | 2.07.2007 12:52
іще. авторе, годі баламутити наш народ. Невже ви думаєте, що на народній правді всі такі дурні й не розуміють, що вам проплатили так звані "патріотичні" сили за рекламу цього фашистьского прихвостня? Кр-к
Хандусенко   | 2.07.2007 12:53
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Придурок, як цей, злабаний ФСБ для антиукраїнської пропаганди сайт заперечує факт мільйонної РОА (РАА-сійска-ай Асваа-абадітєльнаа-аай Арміі"), Яка "героїчно" воювала за Гітлера? Під нині офіційним аквафрешом?
Сам придурок. Я к России не имею ни малейшего отношения.
  | 2.07.2007 12:54
А Хандусенко нарешті взявся за розум та почав публікувати статті варті уваги. Кр-к
  | 2.07.2007 13:06
Кр-к,ага, я вважаю найактуальнішою його статтю про постійну гризню між котолицькими та православними центрами. Повчально. Тому, ми, українці, не повинні допустити, аби ні ті, ні інші не перетворили нашу землю на поле соєї битви – хай навколо Москви чубляться, традиційно (як за псевдо-Дмитра) це має завершитись спаленням Москви.
  | 2.07.2007 13:07
Хандусенко:
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Придурок, як цей, злабаний ФСБ для антиукраїнської пропаганди сайт заперечує факт мільйонної РОА (РАА-сійска-ай Асваа-абадітєльнаа-аай Арміі"), Яка "героїчно" воювала за Гітлера? Під нині офіційним аквафрешом?
Сам придурок. Я к России не имею ни малейшего отношения.
Ага, це видно як з твоїх постів, так і спаму, який ти за статті видаєш – ну зовсім ніякого відношення ні до ФСБ, ні до Росії.
Але аргумент "сам придурок" – найбільше видає москаля:)
  | 2.07.2007 13:12
Аноним – Самсону
Взагалі слово "толерантність" вважаю за дурне. Не вважаю, що дуже гарно та розумно про те, що мені особисто здається поганим не казати, що воно погане: потрібно про це сказати, але вмотивувати свою точку зору. Якщо зараз не можу нічого вдіяти з цим поганим або мої дії можуть призвести до ще більших негараздів, ну що ж, нехай воно, це погане, поки так і буде...
"Вказівки" стосовно методу ведення дискусії запропонував не з дурної толерантності, бо вважаю, що іношого методу просто не існує та дискусія перетворються на вищання поросюків на подвір'ї та дитячий лемент біля хати на кшталт: – Ти дурний! – Та ти сам дурний, бевз! "Конкрєтні пацани" повинні оперувати аргументами.
  | 2.07.2007 13:22
Незарегистрированный пользователь:
(Типу аноніму) Оце слідкую за коментарями-ульт!Я просто кайфую зі стилістики-такий собі гуцул,що хоче, аби всі си вважали його городським – то він проти вишиванки під хмарочосами (де він тільки хмарочоси в Україні бачив, хоча, спустившись з гір певно що можна і мінтранс хмарочосом обізвати), але не заперечує, аби українці ходили в набедрених пов"язках, очевидно бажано, щоб вони це робили з листопада по березень – меньше залишиться?, і тут же в чисто городській стилістиці подає порівняння: "дискусія перетворються на вищання поросюків на подвір'ї", ну, таки так, в мене, як людини, що виросла в місті теж інших асоціацій просто виникнути не могло.
  | 2.07.2007 13:24